Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi raje živeli v Kopru,na Vrhniki ali v Celju?

Bi raje živeli v Kopru,na Vrhniki ali v Celju?

Odločam se kje želim preživeti svoje življenje pa me zanima, kje bi vi?


Koper definitivno.

Čudna izbira. Nikjer pravzaprav. Če že moram, potem Koper.

Nič od tega. Odločitev je pa tvoja.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Koper.

V vsakem primeru je ta daljši krak slovenske avtoceste v bližini. Na vrhniko me nikoli ni privlačilo (bližina Ljubljane in z ljubljasnko kotlino povezana megla. Koper in Celje sta pa dve staroveški mesti, s kulturo, zgodovino, zanimivostmi … In lepo okolico. Ljudje v Celju govorijo še najlepše slovensko pravilno, Koper ima bližino morja. Sama se odloči.

Koper

Moj glas gre pa Vrhniki, ker je tam moja ljubezen doma. In bi se z veseljem preselila tja!

Ker ne maram burje, bi verjetno prej izbrala Celje, pa še cenejša stanovanja so tam. Tako da objektivno, brez upoštevanja srčka: Celje, KP, Vrhnika.

V Kopru, obožujem morje 🙂

Od teh možnosti zagotovo Koper.

Sem celjanka. Ampak, ce bi lahko, bi zivela v kopru

A na celem svetu si samo koper, vrhniko in celje našla?

Celje nikoli več. Umazan zrak, umazana tla, zadrti ljudje.
Koper pa bi, dolgo poletje, ni snega, sproščeni primorci, blizu je Italija. Glasujem za Koper.

Koper, brez dvoma.

Ne vem, če bi se kot Štajerc lahko privadil na Koper.

Celje definitivno.

Ne eno, ne drugo, ne tretje.
Na obali bi namesto Kopra izbrala Izolo in to bi bil med tvojimi lokacijami moj prvi izbor.
Namesto Vrhnike bi raje izbrala Ljubljano.
Celje nikakor, ce ze Stajerska, potem Maribor ali se raje Prekmurje.

Ha ha. Ne poznam nikogar, ki bi hotel živeti na Vrhniki . Ljubljana ali Koper . Druge variante ni.

Izmed teh bi gotovo postavila Vrhniko na prvo mesto.

Je dovolj blizu Ljubljane, hkrati pa je malo mesto, z vso infrastrukturo. Ljudje so prijazni, preprosti. Mesto kulture, dobre energije, imaš zdravilen izvir v Močilniku.

Celje ne, ker je tam vse zastrupljeno. Pa še Štajerci so zelo glasni.

Koper pa tudi ne, ker tam vsi govorijo italijansko in nasploh so zelo naklonjeni Italiji. Raje imajo Italijane kot domače. Pa tako zadrti so Primorci.

None of the above.

Jaz bi med temi 3 izbrala Vrhniko, vendar ne čisto mesto morda raje Zaplano ali Ligojno, nimajo megle ker so malo višje. + mi je ker je blizu vsega: morja, hrubov, Ljubljane
Celje ne vem jaz rada skočim jeseni ali pomladi za kak dan ali pa smao popoldan na morje, iz Celja je do tja 1,5 ure iz Vrhnike pa cca 45 min.
Koper mene moti polenta gužva tako da zaradi tega bi odpadel. Če pa bi živela na morju pa po moje raje kak Strunjan ali pa Ankaran, ta zadnji se izogneš gužvi Strunjan pa mi je lep pa še ogromno peš in kolesarskih poti imaš.

V trenutni situaciji s službo – Vrhnika, Koper morda, Celje najraje ne.

New Report

Close