Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zastopnik pacientovih pravi ..in potem

zastopnik pacientovih pravi ..in potem

Potrebovala bi pomoč.
Pritožila sem se na bolnico zaradi opustitve pomoči starejši osebi, preko zastopnika pacientovih pravi, vendar imajo zastopniki tudi omejeno delovanje. Kam se lahko naprej pritožim, ker sumim, je šlo tudi za prirejanje napotnic? Namreč pacientko, ki je bila v bolnici po kapi ni pregledal nevrolog oz. napotnica sploh ni prišla do njega, tako da se je stanje pacientke poslabšalo in je umrla. Da ne govorim o agoniji , ki jo je doživljala, ker ni bila pravilno zdravljena.

Zastopniki pacientovih pravic nimajo omejenega delovanja, pac pa varuh bolnikovih pravic . Zastopnik pa dela po Zaknu o pacienvih pravicah, ki mu omogocajo skoraj neomejene moznosti borbe za bolnikove pravice. IN pritozbo lahko napisejo tudi na 2. stopnjo na Ministrstvo za zdravje in bo primer obravnavala Komisija za pacientove pravice. Ta bo sklicala vse price in vse zdravnike predse, da povedo svoje, vecinoma se med seboj skregali ali krivdo valijo en na drugega : potem bo Komisija za pacientove pravice odlocila, ali gre za javni opmin ali pomin ali kaksn drugo kazen zdravstveni ustanovi, saj tukaj gre za preiskavo ustanove. Sama sem na tak nacin uspesno resila svoj primer neupravicenega odvzema prostosti ter prisilnega zdravljenja in pravkar po Zakonu o pacientovih pravicah kasiram tudi odskonino, ki mi pripada. Zato sem zelo presenecena, kaksno zastopnico imas ti, kje si pa to bila, morda pri dr. Hlade v Ljubljani? Ta je znana,da vedno podpre zdravnike, saj je to bivsa zdravnica in vrana vrani ne izkljuje oci in ona vedno prikriva zlodela lastnega foha. NIkomur ni jasno, kako so jo sploh mogli zaposlit za zastopnico pacientovih pravic, saj za sabo nima primera uspesne resitve spora med pacienti in ustanovo, ker pred Komisijo za pacientove praivce vedno podpre drugo stran namesto pacienta, ali pa stvari niti ne spravi na 2. stopnjo.

V Novi Gorici.

ti jaz povem – nič nimajoomejenega delovanja, ne da se jim in v bistvu v resnici pajdašijo z dohtarji in z njimi držijho – na obravnavi in pogovorih s tabo se delajo kot dfa ti bodo pomagali, za tvojim hrbtom pa vse kar jim poveš znosijo dohtarjem in držijo z njimi in v bistvu njih zagovarjajo in njihove napake.- Dožibveto na lastni izkupnji…
Meni je dohtarca nepurpavičeno odrejkla zdravljenje, ker da se njej ne da in da se ji roka trese in ni sposobna delati… in da kao itak ne rabi nič naredit – sem se priitožila, so mui priznali, da ni ravnala prav, ampak da bi me pa takoj vzeli v obravnavo to pa ne – čeprav sem ves čas to poudarjala samo jaz zastopnica pa je držala s temi šlamparjio in sem kmaluu za tem doživela posledice nezdravljenja in celo laganja vseh tako dohtarce kot njene nadrejene kot strokovnega direktorja, da je z menioj vse ok in da ne potrebujem zdravljenja – vsi so kao lagali in si izmišljevali,d a je ok, pa ni bilo in posledice so bile in da ni bilo in da so namerno opustilo dolžno zdravljenje pravočasno na katerega sem bila napotena je vidno tudi s slik rtg…
toliko o varihih… sram jih bodi – ko se spomnim fac teh ljudi me mine – in bo že prišel dan, ko jim življkenje vrne vse kar so naredili…
ne vem kako imajo vest da sploh še pridejo na delo z tisto zdravnico, ki to ne bi smela nikoli biti na čelu. Sram naj bo vse!
In kao ga petrak (varuhinja) po profesiji psihologinja, laže pa kot pes teče. Sram jo bodi – kopirala si je kopijo mojega zdravstvenega kartobna in ga nosila domov možu kazat – kakšna profesionalnost je to lepo prosim -, in še celo rekla je,da bo šla moža vprapšat in mu pokazat, če je to ok- – prosim lepo kako lahko nekdo z zaupnimi in zasebnimi podatki nekoga tako ravna – da o drugih lažeh vseh skupaj niti ne govorim.
niso vredni,d a so na teh funkcijah – take varuhinje ne rabimo. sam plačana je zato,d a zdravniške napake v bistvu podpira in jim pomaga da škodujejo pacientu, mot meni so. kakšne muke in bolečine sem jauz prestajala zaradi te dohtarce in vseh ni za povedat. Sram jih naj bo v dno duše vseh.
Tako da kar se mene tiče je to še ena koriptivna institucija, ki obstaja samo zato, da nekdo dnar vleče iz proračuna za svojo korist, državljanom, ki rabijo pa pomoč, pa v bistvu škoduje in zlorablja njihove zasebne podatke.

Še malo manjka pa bom vse skupaj predala na policijo, al pa v javnost.
Ker pacientka ni dobila nevrološke pomoči je trpela 2 meseca in potem umrla, v grozni agoniji.Pa naj oni preiskujejo, kdo je naredil napako( nevrološke obravnave ni bilo in zato je prišlo do trpljenja in na koncu smrti, čeprav je bila pacientka precej stara.90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pritožb gre na tega zdravnika in še vedno ga imajo v službi…To je mogoče samo pri nas!


jaz bi ti svetovala, naredi to. Jaz bi če bi bila na tvojem mestu.

New Report

Close