Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški – zakaj ne uporabljate zaščite?

Moški – zakaj ne uporabljate zaščite?

Berem teme, kjer se moški zgražate, da ženske rodijo, čeprav vi niste hoteli otrok.
Potem berem moške, ki se zgražajo nad splavom.
Pa berem moške, ki ne bi šli ne na vazektomijo in ne bi uporabljali kondomov.

Zakaj vam je nekaterim moškim tako odveč kontracepcija?
Ob uporabi kondomov oz. če bi šli na vazektomijo, ne bi bilo potrebnega splava, ne bi bilo otrok proti vaši volji.

Tema seveda ni za vse moške, samo za tiste, ki ne bi uporabljali kontracepcije, bi pa seksali.
Tistim, ki uporabljate kondome oz. ste šli na vazektomijo, ste ok.

Po moje bi morala vprašat njihove mame. kajti razglašena je sveta resnica:http://style.over.net/otroci-podedujejo-inteligenco-od-svojih-mater-ne-od-ocetov/?utm_source=forum&utm_medium=portali&utm_campaign=Iz-nasih-portalov


Ma daj ga svirat. Če bi se ženske šle kontracepcijo, bi bile brez cepc… dedcev.

nova
Uredništvo priporoča

mešaš različne moške v skupek, ki ne ustreza ne preseku in ne uniji

Saj nikjer ne piše, da morate takim dajat fukat. Kje jih le najdete? Seks z malomarneži je vaša prostovoljna odločitev.

Ker so jamrači, ki sami ne znajo nič nardit, vse mora ženska. Mamini sinčki nesposobni pač.

Mi na kraj pameti ne pade, da bi s takimi seksala.
Je pa tu gor na kupe tem, kjer si raznorazni tipi jokcajo, ker so ženske rodile njihove otroke pa oni tega niso želeli in se na sploh zgražajo, da ženske zanosijo proti volji moškega.
Pa zadnje čase je kup tem, kjer se moški zgražajo nad splavi. Tiča v kondom ali pa vazektomijo ali pa ne seksat pa ne bo takih težav.

Velja samo za tipe ,ki bi seksali brez zaščite. Niso pa vsi moški taki, da ne bo pomote.


Množice pa rajajo pri Jožici:-))

Sori, če sta dva v resni zvezi in ona reče, da jemlje tablete, potem tudi jaz ne bi uporabljala kondoma, če bi bila moški. Saj temu so kontracepcijske tablete namenjene – da par lahko uživa v spolnosti brez lateksa. Če kakšna ženska to izkoristi in se zlaže, da bi dobila otroka, je vsa krivda na njeni strani, ne na strani tistega, ki je zaupal lastni partnerki.

Če privzamemo, da je svet laži in izkoriščanja norma, se nam zelo slabo piše.


Edina metoda, ki je stoprocentna, je metoda umika. Vsak v svojo sobo.


Edina metoda, ki je stoprocentna, je metoda umika. Vsak v svojo sobo.[/quote]
Drži. 🙂

Tudi kastracija je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Tudi kastracija je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.[/quote]
Pa histerektomija, pa še kaj.

Tudi kastracija je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.[/quote]
Pa histerektomija, pa še kaj.[/quote]
Pa metek v čelo, pa še kaj.


Pa histerektomija, pa še kaj.[/quote]
Pa metek v čelo, pa še kaj.[/quote]
Ti že veš.


Pa metek v čelo, pa še kaj.[/quote]
Ti že veš.[/quote]
Bi še ti rad vedel?


Ti že veš.[/quote]
Bi še ti rad vedel?[/quote]
Kaj…. če bi ti 124 grainov poslal z nadzvočno v čelo, da bi mi dala mir?:-)

Če prav razumem, se moški pritožuje zaradi nezaželjenih otrok, ne ženska, čeprav on ne uporablja zaščite.

Če prav razumem, se moški pritožuje zaradi nezaželjenih otrok, ne ženska, čeprav on ne uporablja zaščite.[/quote]
Zdaj mi pa lepo prosim pokaži zakonski par, ki vseh petindvajset let zakona uporablja kondome.

Če prav razumem, se moški pritožuje zaradi nezaželjenih otrok, ne ženska, čeprav on ne uporablja zaščite.[/quote]

Poanta?
Zaščita je vedno stvar dveh, stvar dogovora. Kakšne so posledice ob neuporabi te, je tudi vsakemu jasno. To nima nič veze z nami, še manj pa s spolom, kako nek X par (ne) poskrbi za zaščito, ker se spolnega akta udeležujeta dva. Pod drugo pa, če se ženska da oploditi moškemu, ki si otroka ne želi, je otroka prikrajšala za očeta, ker tega otroka ne bo imel rad, zaradi njenih sebičnih želja ali egoizma.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Uporabljam štrikane kondome, da naju ne zebe v teh hladnih dneh.


Midva sva jih uporabljala 22 let in bi jih še vedno, če ne bi bile KT potrebne zaradi radikalno preobilnih menstruacij pred meno.


Bi še ti rad vedel?[/quote]
Kaj…. če bi ti 124 grainov poslal z nadzvočno v čelo, da bi mi dala mir?:-)[/quote]
Hahaha, se ti bo rokca zatresla pa si boš testise odstrelil :-)))))))

Midva.


Kaj…. če bi ti 124 grainov poslal z nadzvočno v čelo, da bi mi dala mir?:-)[/quote]
Hahaha, se ti bo rokca zatresla pa si boš testise odstrelil :-)))))))[/quote]
Najcenejša 9mm je 18 centov. Predraga zate.:-)) Si boš morala kar sama pomagat,

New Report

Close