Starševski čvek

Ali kdo ve kako je ime in priimek pacientke, ki so ji menda na živo rezali maternični vrat na Ginekološki kliniki

Default avatar
Ali kdo ve kako je ime in priimek pacientke, ki so ji menda na živo rezali maternični vrat na Ginekološki kliniki
Default avatar
Ja, jaz vem, ime ji je KXXXX ŽXXXXX. Zakaj te pa zanima?
Default avatar
No pa povej zdaj zakaj te to zanima ?!
Default avatar
Na fb je bilo objavljeno drugo ime in priimek. Mislim, da ima celo dva priimka.
Če ne veš oz. nimaš pojma, ne piši izmišljena imena.
Default avatar
pojma nimaš je napisal/a:
Res ima dva priimka, še moževega sem pozabila prilepit: Karolina XXXXX XXXXXX
Default avatar
Mene bolj zanima katera zdravnica je opravila ta poseg...
Default avatar
Pa a vi to resno verjamete?
Default avatar
jaz ne je napisal/a:
Kaj to? Mesarjenje? Ja, seveda je potrebno resno jemati - to je del vsakdana naših bolnikov, ki imajo nesrečo, da pridejo v obravnavo v naše bolnice.
Default avatar
jaz ne je napisal/a:
Takšnih izpovedi je več, le tako javne niso. Še dr. Pušenjak ni prav globoko dvomil.
Default avatar
alina256 je napisal/a:
...tudi mene to zanima
Default avatar
Pa dajmo tole temo brati s poudarkom na "menda".........

Ne bljuzite.... menda.... ha ha ha

če bi bilo to res, bi bilo, na.......
Default avatar
.realist. je napisal/a:
Vse je res! In še več! Pa ljudje molčijo! :(
Default avatar
Zakaj se na tem forumu omenja ime pacientke? Ali ni to osebni podatek in ne bi smel priti v javnost, kajti ta ženska ni kaka javna oseba, ki bi bila zaradi narave svojega dela ali zvezdniške samopromocije izpostavljena javnosti. Je samo neka pacientka z po njenem mnenju, negativno izkušnjo.
Default avatar
Kaj drezate in raziskujete?

Zdravnica je zaščitena.Zanimivo da niso podtaknili kakemu zdravniku,ki se ga želijo znebit,da je namesto protibolečinskih injekcij dajal kalij.Ampak očitno ne morejo,saj je pacientka živa.

Drugače pa nič bat.Čez leta boste brali v poročilu,da je pacientka je imela privide in prisluhe,ki zasleduje ljudi in jih snema z kamero,ter izmišljuje.Pa še marsikaj ji bodo podtaknili.