Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek napovedana stavka zdravnikov

napovedana stavka zdravnikov

Prebral sem, da zdravniki napovedujejo stavko v novembru zaradi plač. Kaj mislite o tem, bojim se, da se bodo čakalne vrste še podaljšale če jim vlada ne bo takoj ustregla, ampak potem bo morala povišati plače tudi drugim, npr policistom, gasilcem, vojakom?


čudno , da imajo ob taki zaposlenosti še čas stavkat in sploh razmišljat o plačah? in koliko je za zdravnika zadosti visoka plača, da bo pripravljen svoje delo opravljati kot je treba? 5 tisoč? 10 tisoč? 15 tisoč? pohlep je brezmejen


čudno , da imajo ob taki zaposlenosti še čas stavkat in sploh razmišljat o plačah? in koliko je za zdravnika zadosti visoka plača, da bo pripravljen svoje delo opravljati kot je treba? 5 tisoč? 10 tisoč? 15 tisoč? pohlep je brezmejen[/quote]
A ti bi operiral ljudi za 3 jurje mesečno z naduramI? Pri nas so zdravniki slabo plačani. V resnih državah zdravniki predstavljajo plačno elito. pri nas je pa bogo. Pa ne mi sedaj v to enačbo lenih socialcev not tlačit!


čudno , da imajo ob taki zaposlenosti še čas stavkat in sploh razmišljat o plačah? in koliko je za zdravnika zadosti visoka plača, da bo pripravljen svoje delo opravljati kot je treba? 5 tisoč? 10 tisoč? 15 tisoč? pohlep je brezmejen[/quote]
A ti bi operiral ljudi za 3 jurje mesečno z naduramI? Pri nas so zdravniki slabo plačani. V resnih državah zdravniki predstavljajo plačno elito. pri nas je pa bogo. Pa ne mi sedaj v to enačbo lenih socialcev not tlačit![/quote]
jaz ne, ker nisem dohtar, pa tud nihče od dohtarjev ki operirajo tako kot ti praviš ne dobi 3 jurje ampak med 7-10 evri ali še več, imam prijatelje kirurge in vem koliko zaslužijo tako da ne bluzit

Bolje, da ugodijo zdravnikom in jim dajo, kar hočejo. Torej ven iz Javnega sektorja, saj niso uradniki. In plače 2x do 3x zvišat. Da bo že enkrat mir, drugače bo Kuštrin v nedogled delal piz*arije in grozil s stavkami. Ne more država zdravnikov izsiljevat, če zdravstvo štrajka, bo sr.anje v celi državi. A ga nimamo že dovolj, kar se zdravstva tiče?

O 10k EUR lahko kot kirurg pri nas v javnem zdravstvu samo sanjaš. Seveda so verjetno tvoji prijatelji mislili bruto zneske. Ampak noben moj kolega ni niti blizu 10k EUR

Vsakič,ko objavijo lestvico plač v JU so zdravniki krepko na prvih mestih…ne me je.at!

Saj lahko grejo komot takoj privat, torej ven iz JS, jih kdo na ketni drži?


Si mislil/a tole?
http://svet24.si/clanek/novice/slovenija/5715ee262b8e9/najvbisja-placa-v-javnem-sektorju-znasa-25339-evrov-bruto

New Report

Close