Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hard rock cafe in starbucks v sloveniji

Hard rock cafe in starbucks v sloveniji

Povejte mi kakšno mnenje imate o tem da bi starbuck in Hard rock cafe lahko imeli v sloveniju

Ne bo šlo – ker je za večino SLovencev to predrago – ne boš dobila SLovencev iz srednjega in nižjega sloja, da bo dal za kufe po 3 sur, ker upravičeno ne more, ker ne zasluži zadosti -enako, kot ne gre naprimer koncept McCaffe ( v Domžalah naprimer so ga ukinili zaradi preslabega prometa naprimer)..

Ker Slovenc kufetka drugače, kot je koncept Starbucksa.

Enako, kot se je pred 3290-imi leti iz SLoveije že umaknil Dairy QUeen – revolucionarne pice so imeli, pa odličen sladoled inmilkšejk – še preden je invaziral McDonalds v Slovenijo.

Ni to za naš podalpski narod – je kupna moč prenizka. Le peščica si lahko privošči tak kufe za 3 in več eur, pa še ti so označeni za preseratorje. ( Žal).

Popravek:
…pred 30-imi leti…..

Jaz bi rekla pa takole, da tisti, ki bi načeloma hodili v Starbucks, tisti, ki so jim njihovi izdelki dobri, tisti si jih pri nas zagotovo ne bi mogli privoščiti, saj se cene njihovih kav začnejo pri 3 € in gredo tja do 5 in še čez, za takšen denar pa dobiš že kosilo.

Tisti, ki pa cenijo res dobro kavo, in so zanjo pripravljeni odšteti tudi kakšen € več, teh pa v Starbucksu ne boš videla.

In pri nas ni tradicije teh ogromnih vodenih kav z tono cukra in pol tone smetane.

In podobno je z Hard Rock Cafejem, ta itak ni več in.

Edino, če bi bilo dovolj turistov, potem bi morda šlo. Tudi na Dunaju v Starbucksu skorajda ne vidiš domačinov, ampak same turiste, zvečine Američane. Teh pa mislim, da jih pri nas ni zadosti.

Slovenci spadamo pod Balkan in smo gurmani. Vemo, kaj je dobra hrana in dobra kava.
Starbucks ima le ime, vse ostalo je instant ponudba. Hvala lepa!

Jaz pijem to vodeno kavo in ne, ne bi dala zanjo tri evre, če jo cel mesec pijem za pet evrov. Pa recimo, da nekdo je pripravljen dati tri evre za kavo, se ne bo vozil na drugi konec mesta ponjo. V Ameriki so navajeni, da pred službo skočijo še po pol litra ali liter kave v Starbucks. Ampak jih imajo povsod tam, kjer jo morajo imeti. Ne lazijo ljudje čez celo mesto ponjo.

lej, slovenci smo in tudi bomo nekaj več, in če primerjaš črno goro ki ima oboje nebi videl razloga zakaj pri nas ne, namreč smo narod ki se znajdemo

Pri nas je enostavno preveč ZL leftardskih opic, ki bi spet na vse pretege krulili o nečloveškem, zlobnem, younameit kapitalu, buzerirali goste in celo metali molotovke v lokale,

Ce bi v slovenijo vam prisel starbucks bi bolj malo dobili za 3€, mogoce caj. Tukaj je starbucks kava taka malo boljsa okoli 5€.ampak fora starbucksa ni v kavi, ampaknda grese spociti, imas streho nad glavo, ti je foplo, internet, ambient, prenosnik za nafilati, toalete,preberes dnevne casopise…gre se za izkusnjo, ne za samo kavo.

Torej Ne. V sloveniji marsikdo niti bima taksne urne postavke da bi placal starbucks kavo za eno uro dela.


Bamti, pa kje si ti prilezel ven? Iz jame? Pri nas so kavarne ( kjer je toplo, pa internet, pa ambient, pa dnevni cajtengi) že vsaj 200 let in kufe tam je največ 1, 7 evra! V ta najbolj nobel!
In ti se prišlepaš s svojo idejo, ki ji praviš izkušnja?? Kakšna pa? Nazaj v jamo pojdi, pa z listjem se pokrij! Pamentjakovič pa tak!

Jaz mislim da bi slo v SlovenijI. Cena kave se price z 1 euro in se malo. Imajo tud obicajno kavo!!!!! Odgovarjajo to slovenski pametnjakovici, ki niso pomolili nosu izven Slovenije in bliznje okolice. Problem je fransiza in pogoji sodelovanja drugace bi po moje ze bilo tukaj. Govorim pa za Starbucks. HRC mi ne potegne.

Starbucks kavo (v lončkih in malih plastenkah) imajo v Leclercu.

Oboje je navadno amerisko sranje. Bolje, da ju ni.


A, ti svetovljan, pa veš to? Si videl samo v Ameriki ene take Starbukse, pa misliš, da si boga za brado prijel. Sam še Kitajci so tako navdušeni nad tem vodenim sranjem od kufeta, kot si ti.
Pusti ti franšize, sej je bil v Ljubljani dejri kvin pa je zaprl, ker so imel futr, ki ne gre slovencem. Pa kaj misliš,da če pride ena tuja franšiza bomo pa kar dol padli. Slovenci spadamo med narode, ki največ potujemo, tako da….

Za Starbucks je Slovenija nezanimiva. Njihovo mnenje je, da pri nas (še) ni takšne ulice, ki bi imela tako velik pretok ljudi, da bi se splačalo delat njihovo kavarno. Niti Čopova v Lj ne dosega “standarda”.

Mi je čisto vseeno, če tole imamo ali ne. Na kavo v lokale ne hodim, v hard rock cafeju sem bila parkrat v tujini in se mi zdi, da je povsod bolj kot ne naštimano za turiste.
Konec koncev pa v Sloveniji res ne moremo imet čisto vsega, kar imajo v tujini. In zakaj pravzaprav bi morali imeti?

Starbuks me ne briga, v Hard Rock caffe bi pa sla z veseljem.

Samo stran s to ameriško brozgo. Imamo dosti boljši kafe tukaj, pa še Italija je čisto blizu.

Redkokdaj sem tako obesila nos, kakor sem ga, ko sem prvič poskusila ameriško kavo.
Aja še ko sem kupila slavni njujorški hot dog s kislim zeljem – ameri pojma nimajo.

Za nas Primorce je že avstrijsko kafe brozga, ameriško pa si ne zasluži niti imena brozga.

Ja nevem no, sama bi zelo rada imela Starbucks tukaj, ampak pomojem bi šlo samo če bi dobili prostor nekje na čopovi (oz.čistem centru). Glede strank pomojem niti ne bi bilo takega problema (npr. veliko srednješolcev in osnovnošolcev dejansko nima it problema vsak dan v McDonalds, potem pa še malo v Muller in glede na to kako znan je pač Starbucks bi bil pomojem cel naval tja po pouku, čeprav je malo dražji).
To vam sicer pravim kot srednješolka (vem kam grejo sošolke in sošolci po pouku) 🙂

Za zdravje bi bilo dosti boljše če bi se malo izognili McDonaldsu in tudi Starbucku 🙂

O fuuu j.
Samo še to nam manjka.
Mi imamo čisto dobre kave pri nas. Neprecenljivo !
Kakšne brozge neki ameriške.

Pa lej vse se, da če se hoče. Bomo pa par ulic zaprl pa ves pretok speljal čez eno ulico. Pol bomo pa dosegli njihov standard. 😉

http://shrani.si/f/32/lP/2Zh54dsT/starbucks.jpg

Kako sploh lahko rečejo temu “kava”, lol 🙂

New Report

Close