Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova pooblastila policije

Nova pooblastila policije

Se vam zdi prav, da ima policija spet nova pooblastila in bodo lahko tudi boleča, ker te lahko stresejo z elektrošokom …


Zelo prav! Naj še kakšnega policista napadejo kje ali je boljše, da ščitijo sebe in druge. Mimogrede, napadi na policiste se stopnjujejo.

Pa tudi snemajo naj vse kar je mogoče.

Najbolj problematični imajo vedno zelo veliko povedati čez policaje.

Absolutno proti. Ne rabimo večjih represij države. Pooblastil, pa imajo policaje že danes dovolj, čisto dovolj da pozaprejo vse lopove.


Zelo prav! Naj še kakšnega policista napadejo kje ali je boljše, da ščitijo sebe in druge. Mimogrede, napadi na policiste se stopnjujejo.[/quote]
od električnega pastirja še nobeno tele ni crknilo, od šusa v glavo pa vsako; tako da, je že boljš da me z paralizatorjem kot pa s pištolo če že morajo


Zelo prav! Naj še kakšnega policista napadejo kje ali je boljše, da ščitijo sebe in druge. Mimogrede, napadi na policiste se stopnjujejo.[/quote]
od električnega pastirja še nobeno tele ni crknilo, od šusa v glavo pa vsako; tako da, je že boljš da me z paralizatorjem kot pa s pištolo če že morajo[/quote]
Če te bo stresel, tako kot te lahko, si boš želel krogle čelno. In če te bo stresel še parkrat potem, ko boš že na tleh, boš samo še za na voziček. Če boš preživel.


od električnega pastirja še nobeno tele ni crknilo, od šusa v glavo pa vsako; tako da, je že boljš da me z paralizatorjem kot pa s pištolo če že morajo[/quote]
Če te bo stresel, tako kot te lahko, si boš želel krogle čelno. In če te bo stresel še parkrat potem, ko boš že na tleh, boš samo še za na voziček. Če boš preživel.[/quote]

Kaj bodo tresli kar vse po vrsti? No, to pa nisem vedela!

mene ne moti, nisem kriminalec; dovolj je nespoštovanja policije, ki je tu da zagotavlja red! In če ne gre zlepa..naj jih pa vse po vrsti pošejkajo!!

Še premalo jih bodo imeli!
Saj če ne boste privezani, vas noben ne bo z elektrošokerjem, če boste pa delali sranje…pa si zaslužite še kaj več kot šoker.


Če te bo stresel, tako kot te lahko, si boš želel krogle čelno. In če te bo stresel še parkrat potem, ko boš že na tleh, boš samo še za na voziček. Če boš preživel.[/quote]

Kaj bodo tresli kar vse po vrsti? No, to pa nisem vedela![/quote]
Vseh pa upajmo, da ne. Odgovarjam na vprašanje.


od električnega pastirja še nobeno tele ni crknilo, od šusa v glavo pa vsako; tako da, je že boljš da me z paralizatorjem kot pa s pištolo če že morajo[/quote]
Če te bo stresel, tako kot te lahko, si boš želel krogle čelno. In če te bo stresel še parkrat potem, ko boš že na tleh, boš samo še za na voziček. Če boš preživel.[/quote]

Ma ne pretiravaj: trezen, v trenutku spametovan prestopnik nikoli. Začepi in uboga.

Nasubstancanega in naalkoholiziranega prestopnika pa morda elektrika lahko ožgansko paralizira ja. AMpak to je samo še podaljšek že primarne okvare možganov zaradi alkohla, substanc.

Čedalje bolj nasilni predrzni, pretkani in bolje opremljeni od policajev so zlikovci tudi po Sloveniji. Kar naj imajo policisti tudi paralizatorje.

Jaz sem za tak režim, kot ga imajo v Ameriki. Preveč ujčkanja zlikovcem daje le še več moči in zagona. Pa bi si mnogokateri marsikaj manj upali, sploh mladi škorci, ki večinoma samo izzivajo pa mislijo, da se s policaji lahko kosajo svojo moč, pridobljeno v fitnesih s pomočjo beljakovinskih praškov in ampul.


od električnega pastirja še nobeno tele ni crknilo, od šusa v glavo pa vsako; tako da, je že boljš da me z paralizatorjem kot pa s pištolo če že morajo[/quote]
Če te bo stresel, tako kot te lahko, si boš želel krogle čelno. In če te bo stresel še parkrat potem, ko boš že na tleh, boš samo še za na voziček. Če boš preživel.[/quote]
ne pretiravaj no ,leta nazaj, tam nekje leta 95 je v Fiesi mojega prijatelja varnostnik na plaži ( zvčer) s paralizatorjem, razen tega da je padel ko pokošen in da ni čutil leve roke nekaj časa ni bilo kaj hujšega, no pa modrica tam kjer ga je, to je bilo malo po tistem ko je v Fiesi en mariborčan enega do smrti štihnil.


Tisti, ki ne delamo štale, nimamo nobenih skrbi!


Tisti, ki ne delamo štale, nimamo nobenih skrbi![/quote]
Vprašanje je, kako si policija razlaga kaj je to “štala”?


Tisti, ki ne delamo štale, nimamo nobenih skrbi![/quote]
Vprašanje je, kako si policija razlaga kaj je to “štala”?[/quote]
Odgoogla na FRAN in ugotovi, da je to HLEV!

Sem proti! Zdaj bodo kar zapali vsepoprek za vsako figo, kot v Ameriki.


Zelo prav! Naj še kakšnega policista napadejo kje ali je boljše, da ščitijo sebe in druge. Mimogrede, napadi na policiste se stopnjujejo.[/quote]
od električnega pastirja še nobeno tele ni crknilo, od šusa v glavo pa vsako; tako da, je že boljš da me z paralizatorjem kot pa s pištolo če že morajo[/quote]
policija v ZDA je ubila že 270 ljudi z elektrošokerjem. Toliko o tem, da ne ubija.


od električnega pastirja še nobeno tele ni crknilo, od šusa v glavo pa vsako; tako da, je že boljš da me z paralizatorjem kot pa s pištolo če že morajo[/quote]
policija v ZDA je ubila že 270 ljudi z elektrošokerjem. Toliko o tem, da ne ubija.[/quote]
Amerika ima po podatkih iz leta 2014 318,9 milijonov prebivalcev, torej bo v podalpski zakotnosti ubitih cca 0,0004 prebivalcev, če sem prav izračunal.


Če te bo stresel, tako kot te lahko, si boš želel krogle čelno. In če te bo stresel še parkrat potem, ko boš že na tleh, boš samo še za na voziček. Če boš preživel.[/quote]
ne pretiravaj no ,leta nazaj, tam nekje leta 95 je v Fiesi mojega prijatelja varnostnik na plaži ( zvčer) s paralizatorjem, razen tega da je padel ko pokošen in da ni čutil leve roke nekaj časa ni bilo kaj hujšega, no pa modrica tam kjer ga je, to je bilo malo po tistem ko je v Fiesi en mariborčan enega do smrti štihnil.[/quote]
S kakšnim?

110kg težek, 1,95cm visok možakar, nag in brez oblačil,nabasan z eno drogo ki povzroča pobesnitev vas garba, pa npr. samo še en prijatelj je z vami in ne zmoreta ga ustavit in z lahkoto odrine oba,
pride še nekaj nabasanih tudi zadrogiranih možakarjev ….vi pa ni ne morete….a ne…da bi vam prav prišel kakšen prijem ki vas ne bi spravil v zapor in na zatožno klop in maščevanje žlahte? Njihov ubogi revček je bil pod vplivom kaj vedo vsega, vi ste ga pa ubili, ker sicer bi on vas.

Ajaaaa neeee, ahaaaa razumem, vi ste ponavadi ta ki je nabasan z drogo in razgraja. ker v tem primeru boste pa omejeni s svojimi storitvami nudenja batin in tepeža čist vsem, ja ne bo več demokracije batin! Ja, saj to pa res, narod bo fovš polciji!


policija v ZDA je ubila že 270 ljudi z elektrošokerjem. Toliko o tem, da ne ubija.[/quote]
Amerika ima po podatkih iz leta 2014 318,9 milijonov prebivalcev, torej bo v podalpski zakotnosti ubitih cca 0,0004 prebivalcev, če sem prav izračunal.[/quote]
Kako si to naračunal pa samo ti veš. Matematika ti v šoli ni šla?

Lepa beseda lepo mesto najde!
Noben policist/ka vas ne bo drkal brez veze. Če ste na nivoju policista – potem ste naredili že 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za svojo varnost!
Čudno, da nima večina Slovencev/k nobenih težav s policijo!!

Kdor pa lapa, pijanduri, krši, kriči…. pa naj ga užge tomfa, solzilec, ta šoker ali pest policista!!

JAAAA vso možno opremo policistom, ki imajo opravka z norci!! Z migranti, z mafijo………

Mene ziher ne bojo z ničemer onesposabljali, ker ne težim! 🙂


No, ja morda se pa ravno znajdeš ob nepravem času na nepravem mestu, seveda ne po svoji krivdi. Takrat pa policista ne briga kako in kaj. Takrat obstaja velika verjetnost da ti bo to bližnje srečanje s policijo za vedno spremenilo življenje, na slabše seveda. LP


No, ja morda se pa ravno znajdeš ob nepravem času na nepravem mestu, seveda ne po svoji krivdi. Takrat pa policista ne briga kako in kaj. Takrat obstaja velika verjetnost da ti bo to bližnje srečanje s policijo za vedno spremenilo življenje, na slabše seveda. LP[/quote]

Se čist strinjam :-)))!! jA, se znajdeš ob nepravem času na nepravem mestu ?? In si kolateralna škoda :-)))))!!
Dej ne srat faafle na kavčih !! JASNO?!!!


No, ja morda se pa ravno znajdeš ob nepravem času na nepravem mestu, seveda ne po svoji krivdi. Takrat pa policista ne briga kako in kaj. Takrat obstaja velika verjetnost da ti bo to bližnje srečanje s policijo za vedno spremenilo življenje, na slabše seveda. LP[/quote]

Se čist strinjam :-)))!! jA, se znajdeš ob nepravem času na nepravem mestu ?? In si kolateralna škoda :-)))))!!
Dej ne srat faafle na kavčih !! JASNO?!!![/quote]
Kako so že aretirali in oglobili onega terorista iz Nove Gorice, ki to ni bil? Ki je imel v rokah plastično pištolo, ki jo je našel v parku in jo hotel vrnit otroku, ki jo je tam pozabil? Nisem slišal, da bi se mu vsaj opravičili za vse skupaj.
Pazite, ne pobirajte več izgubljenih stvari na tleh, znate biti kaznovani za poštenost!

New Report

Close