Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4.sezona Ena Žlahtne Štorije

4.sezona Ena Žlahtne Štorije

Torej kolikor vem ima četrta sezona Ene žlahtne štorije -60 delov. Je tudi zadnja sezona in čisto je
prav tako. Nadaljevanka počasi v mojih očeh izgublja svoj čar, ki jo je krasil na začetku.
Bertotovi hčerki Zala in Eli mi greta že grozno na živce. Maja mi je v redu, le kvakarski Žan mi ne paše poleg. Aničin lik, četudi je bolj negativni ,mi je v redu. Enako velja za Smiljana in Ibrota.
Berto mi je tudi v redu. Dobro, da se v zadnji sezoni vrne tudi Adelina.
Gušto mi pa nenehno razburja od 2.sezone naprej, ker se obnaša kot oseba z posebnimi potrebami.

Enako velja sem pozabila dodati,da sta v redu tudi Smiljan in Ibro.

Kaj pa ostali tu menite o 4.sezoni?

Za enkrat se mi zdi kr’ neki. Prejšnje so bile boljše. Igralci so vsi dobri; še najmanj tista, ki igra Eli. Ni mi dobra, sem jo gledala še nekje drugje, je bila še slabša. Zala je meni čisto o.k., Maja sploh. Mogoče se bo kaj zrihtalo v 60 epizodah.? Bi se moralo.

nova
Uredništvo priporoča

Kje piše, da je to zadnja sezona? Če bo dobila dovolj gledanosti, jo bomo gledali naprej , pa četudi brez tebe.Kakšne večje škode pač ne bo.Že zdaj lahko gledaš kaj drugega, ni problema, če v tvojih očeh izgublja svoj čar, ki jo je krasil na začetku…
Zala in Eli ti gresta na živce? Ja, dete razvajeno, potem pa glej kaj drugega.Jaz ti svetujem, da se vsak dan posnemaš in se potem gledaš.Sama sebi menda ne boš šla na živce , kaj?
Kvakarski Žan? Ti si ena kvakarca!
Gušto ti razburja?
Po moje imaš ti posebne potrebe, razen če nisi ena navadna koza.
V kar pa ne dvomim.

Kje piše, da je to zadnja sezona? Če bo dobila dovolj gledanosti, jo bomo gledali naprej , pa četudi brez tebe.Kakšne večje škode pač ne bo.Že zdaj lahko gledaš kaj drugega, ni problema, če v tvojih očeh izgublja svoj čar, ki jo je krasil na začetku…
Zala in Eli ti gresta na živce? Ja, dete razvajeno, potem pa glej kaj drugega.Jaz ti svetujem, da se vsak dan posnemaš in se potem gledaš.Sama sebi menda ne boš šla na živce , kaj?
Kvakarski Žan? Ti si ena kvakarca!
Gušto ti razburja?
Po moje imaš ti posebne potrebe, razen če nisi ena navadna koza.
V kar pa ne dvomim.[/quote]

Kaj dolgoveziš. Vse in vsi ji gredo na živce. Naj gleda kmetijo, tam so bolj na nivoju…)))

Včeraj so me nasmejali posteljni prizori med Eli in Ibrom. Joooj, malo bolj bi se punca pa lahko uživela. Tisto cviljenje sploh ni višek vsega. Groza ! Res slabo odigrano.

Včeraj so me nasmejali posteljni prizori med Eli in Ibrom. Joooj, malo bolj bi se punca pa lahko uživela. Tisto cviljenje sploh ni višek vsega. Groza ! Res slabo odigrano.[/quote]

Ti se v postelji nikoli ne žgečkaš, smeješ… ?

Včeraj so me nasmejali posteljni prizori med Eli in Ibrom. Joooj, malo bolj bi se punca pa lahko uživela. Tisto cviljenje sploh ni višek vsega. Groza ! Res slabo odigrano.[/quote]

Ti se v postelji nikoli ne žgečkaš, smeješ… ?[/quote]

Seveda se ;). Tudi….

Včeraj so me nasmejali posteljni prizori med Eli in Ibrom. Joooj, malo bolj bi se punca pa lahko uživela. Tisto cviljenje sploh ni višek vsega. Groza ! Res slabo odigrano.[/quote]

Ti se v postelji nikoli ne žgečkaš, smeješ… ?[/quote]

Seveda se smejemo…samo tale Eli to vedno dela.Nikjer ni videti njene zaljubljenosti ali seksualne energije do Ibrota.Ibro zna dobro odigrati nežnost, zaljubljenost in pripadnost Eli.Pri njej je pa to vse tako, nekam spotoma.

Ti se v postelji nikoli ne žgečkaš, smeješ… ?[/quote]

Seveda se smejemo…samo tale Eli to vedno dela.Nikjer ni videti njene zaljubljenosti ali seksualne energije do Ibrota.Ibro zna dobro odigrati nežnost, zaljubljenost in pripadnost Eli.Pri njej je pa to vse tako, nekam spotoma.[/quote]

Evo, točno to. Ibro krasno zaigra vse skupaj, ona pa cvili v postelji, cvili za mizo, cvili na cesti….pa zavija z očmi. To naj bi bil višek igre ??

ker je mama igralka, je tudi hči, pa če ima kaj talenta ali nič v tem primeru.
mama na tv, hči tudi, pa četudi je kot konj pred kamero in beri v nedogled.

očim bi jo lahko malo streniral….pa naučil kakšno primorsko besedo…v 4 letih vsaj eno, ali dve?

Res mi je včasih uganka, kako grejo eni čez avdicijo.

ja horizontalno v več rodovih.

To je kar uganka, enako potem ves čas do diplome?


Meni se pa zdi, da Gušto postaja vedno bolj “normalen” in mi je kar malo čudno, saj sem ga bolj navajena, ko je bil bolj zmeden, naiven in malo zaostal.


Meni se pa zdi, da Gušto postaja vedno bolj “normalen” in mi je kar malo čudno, saj sem ga bolj navajena, ko je bil bolj zmeden, naiven in malo zaostal.[/quote]

Ja meni je bil Gušto ves čas taki lolek in nekako mi NE GRE da sta z Zalo par.

To je kar uganka, enako potem ves čas do diplome?[/quote]

;))

Zelo dobra lika sta Marija in Bonifacij. Bonifacij pravzaprea nite ne, ampak Marija, ona pa je res primer ženske, ki živi na vasi in si želi nekaj doživeti, kar se bogatim ljudem vsak dan dogaja. Ona pa hrepeni po neče, še sama ne ve po čem in pri tem seveda se pokaže njena zaljubljenost v župnika, ki je po spletu naključij še oče njenega otroka.
Misim, da je vloga župnika nerealna, skoraj žaljiva za današnje duhovnike.
Sniljan je tudi zelo dobro karakterno prikazan lik človeka, ki ima polna usta besed o tem, kaj bi moralo biti in kaj bi lahko bilo, ko pa pride v situacijo, kjer bi se moral izkazati, takrat pa popolnoma zamrzne.
Tudi Berto je gospodar, vinogradnik, ki pa si na svojem velikem posestvu nima kaj pomagati s svojimi štirimi hčerami, saj je posestvo vodila žena, ki pa je umrla.
Ostalo je preveč izmilšljeno, nerealno in nemogoče, zato ni dobro.

Bonifacij je bil kot župnik veliko boljši, igralec ga je zelo dobro zadel. Marija se mi je prej zdela “boljša”, bolj prava briška vaščanka. Me prav zanima, kako bosta sedaj vozila kot par.
Gušto je postal čisto “normalen”. Malo čudno , če ga primerjam s prejšnjimi sezonami. Tudi tukaj bosta z Zalo pokazala, kako bo šla ta veza dalje. Anica ne more iz svoje kože ;). Anica bo Anica vedno- je odlična. Maja in Žan mi ves čas delujeta kot nek prijeten par, tak, ki bo v vseh situacijah že nekako zvozil. Kaj bo Ibro sedaj, ko se bodo rodili trojčki?
Berto pa je glava družine že 4. sezono, upravlja z Gredičem več, ali manj uspešno, a je simpatičen in zelo dober. Zanima me, če bo Adelina kaj prišla.

Smilko se skozi vse sezone kar drži . Mogoče ima malo preveč Javšnik štosov ?? Kaj pa Toni, se bo vrnil, si bo Zala premislila?
Aja, še Eli je. Naj jo pošljejo spet malo kam na specializacijo( enkrat je bila kar dolgo v Italiji na študiju) za kakih 20 nadaljevanj…)

1. Start cetrte sezone zelo zanimiv-glede na situacijo, ko ostanejo brez denarja
2. Igralci so od prve sezone do zadnje zelo na nivoju in dobro obvladajo svoj teren, oziroma se vziveti v situacijo
3. Eli bi morala ze v prvi sezoni obvladat primorsko narecje, saj zdaj zgleda, kot da je usla iz serije Usodno vino in se ne more vzivet ne v dogajanje in ne v narecje
4. Upam, da jo bodo snemali se naprej, ceprav verjamem, da je tezko najti vedno nove zaplete in zakljucke.

Bi jo moral zamenjat (Eli- igralko) že konec 1. sezone. Ne zna (niti besede) narečja, ne vživi se v vlogo, slabo jo odigra. Pa toliko dobrih igralk imamo.

Upam, da se bo pokazalo, da Ibro sploh ni oče od trojčkov.
Bonifacij se mi zdi kar pravi župnik, saj jih je že veliko izstopilo in imajo družine.Marija je super, naj pride Adelina z denarjem in naj reši Gredič.

Upam, da se bo pokazalo, da Ibro sploh ni oče od trojčkov.
Bonifacij se mi zdi kar pravi župnik, saj jih je že veliko izstopilo in imajo družine.Marija je super, naj pride Adelina z denarjem in naj reši Gredič.[/quote]

No, mogoče pa Tatjana sploh ni noseča ? ;). Adelina bo mogoče prišla nazaj s tistim fantom (sin), rešila vse? Eli bo mogoče šla na izpopolnjevanje do konca sezone (upam- se je ne da gledat!), Toni bo prišel nazaj in zmešal vse štrene.

New Report

Close