Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek reklama Term Krka

reklama Term Krka

Mogoče kdo prepozna izvajalca pesmi v novi reklami Term Krka? V pesmi poje ,citiram” close your eyes”. Je pa reklama za Otočec.

Aaron Wheeler – The Sea

🙂

Tole pa ne bo držalo…
Shazaam ne najde, Google ne najde…
Mene tudi zanimata naslov in izvajalec pesmi, če kdo pozna, lepi prosim.

nova
Uredništvo priporoča

Shazam*
lepo prosim**

Meni je tudi ta pesem zelo všeč in je tudi ne najdem… vem samo, da poje nekaj “so close your eyes, ’cause i’m right here…”
Enako težavo imam pri novi reklami od hofra, a kdo mogoče pozna tisto pesem? Na žalost ne znam besedila iz tiste reklame, je pa tudi zelo lepa pesem…

Zdravo,

Tudi jaz sem iskala to pesem in klicala v Terme Krka. Zelo prijazna gospa v kontaktnem centru mi je poslal link, kjer je ta komad.

Javite mi e-mail in pošljem …

A lahko tudi jaz prosim za link?? Bi ga lahko sem gor pripela prosim? 🙂

Hejla!

To sem našla na youtube… Nekdo je prilepil link 🙂 Kratek komad, al hudo dober. 🙂 Prijetno poslušanje. 🙂

https://www.emipm.com/en/si#/search?textQuery=take{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20this{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20love&fields=albumCodeCompact,albumName,composerName,description,fixationId,keywordText,name

Hvala za tale link, super si!!! (kot pesem;))

Kako se pa tole “dol” potegne ?
Ker na tej spletni strani se moraš prijavit in potem so mi sporočili, da je to samo za profesionalno rabo in se nisem mogla registrirat.

Če ima kdo kakšno rešitev, se priporočam.

Neverjetno, s čem vse se ene ukvarjate… In kar v terme kličete za take stvari..
Ajojoj… ene res nimate kaj počet v življenju.

New Report

Close