Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Velika možnost je, da vas partner vara

Velika možnost je, da vas partner vara

Tako je moje mnenje, tega ne trdim za nikogar od vas, vem pa , kako to gre. Tudi jaz sem že seksal z dekleti, ki imajo doma može, pa partnerke, vem za ogromno primerov, ko ena vara moža, drugje on vara njo, pa niti najmanj ne vedo, da se to dogaja prav njim. Pa se z ženo in v krogu kolegov o tem pogovarjajo, ti isti, ki se varajo med sabo in ne vedo en za drugega. Ali koliko je ponudb na spletnih zmenkih, ena ženska da ponudbo, pa se javi tisoč poročenih in naveličanih v spolnosti s svojo ženo, pejte mal na avanture pogledat, pa ne da bi reklamo delal za njih.Probajte, dajte oglas, boste videli, da po pravici povem. Moj kolega pravi, jaz varam veliko, ampak dokler jo bom doma dobro poseksal, tega ne bo posumila. Pa se smeje vaškim pametnjakovičem v obraz, pa si misli, tvoja mi ga je včeraj vlekla, ti si pa tako pameten. Tudi navidez srečni zakoni, imajo lahko povsem drugo plat. Največji problem pa je zdravje, veste koliko bolezni spolnih se tako prenaša in kako pogoste so. Aids, še bolj nevaren in razširjen hepatitis, ko ti lahko jetra odpovedo, kakšen je že izračun, ko pravijo, ko spiš s svojim partnerjem, posredno spiš še s 100 drugimi. Jaz bi se zamislil nad tem,kakšne so vaše izkušnje.

Ti si pa sam sebi nasproten. Se hvališ kako jih podiraš, kaj govorite s frendi, kolk varate vsi povprek in hkrati opozarjaš, če kdo kej pazi na sp. bolezni. Resno? A to se pa med sabo ne menite, ko je že glih debata o varanju?

Jaz sem samski, sem cepljen na hepattitis b, sprejemam rizike.

mene to kaj drugi govorijo in množično delajo naokoli ne gane…
jaz vem,d a odgovarjam zase in svoja dejanja in vem,d a če me vodi poštenje in te vrednote, sem bom tako tudi obnašala, pa če se vsi okoli mene množično dfajejo dol drugim za hrbtom… to nima name in na moja ndejanja in iskrenost nikakršnega vpliva,.
je pa tudi res,d a varanja ne bi in ne bom nikoli tolerirala.

Enaka verjetnost kot da vas ne.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Madona, enkrat se pa celo z našim gurujem strinjam :-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne! Večja je verjetnost, da ne varajo.

Ne! Večja je verjetnost, da ne varajo.[/quote]sanjuaj lol

To ni varanje, ljudje so povečini že dogovorjeni za odprte veze. Jih to ne moti. Samo največji tepčki in tepke še pričakujejo dosmrtno zvestobo, ko se ve, da je mati narava naredila ljudi za seks z različnimi.


Itaj ja, ampak ne več dolgo, ker bo kmalu narava kot kaže vzela metlo v roke in pometla nesnago, pa bo konec “odprtih zvez” in vsega izprijenega.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Meni je pa to tako smešno. Hepatitis b. Veš koliko je še ostalega? Ampak nič hudega, če sta oba za, kar. Tudi se mi zdi, da partnerji v glavnem kar vejo, samo vedeti nočejo oziroma, če so si količkaj blizu, vejo, če pa živijo v prijateljskih vezah, je pa tko ali tako vseeno.
Drugače pa, jaz mislim, da se motiš in fantaziraš. Varanja ni tolik kot si ti želiš, da bi ga bilo in bi s tem opravičil svoja dejanja.

Povej ti svojemu kolegu, da obstajajo tudi zenske, ki doma glumijo da uzivajo, da je tip ne bi pogruntal, da ga je ze en boljsi zamenjal. Iste sorte ptici skup letijo. Kot si rekel, da se mu niti sanja ne, kaj vse njegova dela.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ampak to ravno dokazuje, da ima povprečen dec sila malo šans za kakršnokoli varanje. Če bi postavke o vsesplošni promiskuiteti bab držale, portali ne bi bili polni potrebnih samcev, ki skočijo na vsako babo, ki zaide tja.

Ni videti, da bi se kakorkoli zamislil.

Morala je izum, inferiornih, da bi zadrževali (obvladovali) superiorne.
Friederich Nietzsche

Glede varanja so pa stvari jasne:
Statistika raziskav o nezvestobi pa pravi, da je v zahodnih in evropskih državah vsaj enkrat v življenju nezvestih 50-60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških, v Franciji in Švedski pa celo 70-80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Približno 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk stori isto. Pri čemer odkrijejo 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varajočih moških in le 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varajočih žensk. Moški namreč veliko slabše zaznavamo prevare.
Edina država, kjer je varajočih v procentih več, je Francija. 87{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} procentov žensk priznava, da so varale nekdanjega ali sedanjega partnerja.

(Vir glede varanja: Allan in Barbara Pease, Zakaj moški hočejo seks in ženske potrebujejo ljubezen, str. 122 in 123

Glej temo: Svoboden zakon – What the… – http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=168&t=7946985&p=7956531#p7956531

De omnibus disputandum..

https://www.delo.si/prosti-cas/zdravje/dr-veronika-podgorsek-vedno-vec-porocenih-slovenk-isce-moske-za-spolnost-167199.html

New Report

Close