Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

terme 3000

Default avatar
Za 2 dni bi sli v terme 3000 v hotel. Sli bi konec oktobra. pred pocitnicami. Zanima me v katerem hotelu je bazen ker ne bi radi da bi hodili iz hotela ven pa v drug kompleks itn. Ali se dogaja kaj za otroke. hvala.
Default avatar
Lahko greš pa v Vivat Moravske toplice.
Default avatar
Vsi trije hoteli imajo lastne bazene in nekaj metrov do Term 3000. Popolnoma ločena zadeva je Vivat.
Default avatar
Poglej na M holidays.
Imaš polpelnzion že od 35€ na dan.
Hotel Termal (hrana odlična), imajo bazen ,kamor greš po hodniku in ne rabiš it ven.
Če želiš iti za to ceno, moraš imet kupon za popust- dobiš v Mercatorju, če kupiš nad 20€.
Default avatar
Jaz grem v tistem terminu v Moravske, terme Vivat, lušen hotel, velike sobe v hotelu in depandansi, hrana vsako leto dobra in raznolika. Terme 3000 mi je preveč masovno. Sem pa za svoj želeni termin dobila depandansa Vivat, hotel Vivat zaseden. zato pohiti!
Default avatar
trew je napisal/a:
Imajo notranji bazen s termomineralno vodo in še enega z navadno vodo ter 2 whirlpoola. Poleg bazenov so tudi savne in fitnes.
Default avatar
Kar v hotel Ajda pejte - je vse tam, samo gumb za dvigalo pritisnes. Hrana dobra, bazenov in animacije dovolj.
Poglej v M-Holiday, kot so ti ze svetovali .. kakorkoli, Ajda je tisto, kar isces

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net