Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kriminalce vs Vojaki – kriminalce država plačuje, vojaki na humanitarni pomoči

Kriminalce vs Vojaki – kriminalce država plačuje, vojaki na humanitarni pomoči

Kakšne krivice se dogajajo v tej državi. Na eni strani vsak kriminalec, ki ga za 5 minut zaprejo v zapor (ali ga okrivijo za kakšno dejanje) zahteva odškodnino in jo tudi dobi. Tudi do nekaj sto tisoč evrov.

Na drugi strani so pa vojaki, ki se s plačo ne morejo prebiti skozi mesec, zato jim Italijani dostavljajo humanitarno pomoč. Letos že drugič.

Point je v tem, da se tako vojaki kot kriminalci napajajo iz istega vira – davkoplačevalski denar. Za kriminalce, ki 5 minut presedijo v zaporu (ali so obtoženi česa drugega) je denar, za vojake, ki hodijo po misijah v tujino in delajo vsak dan za to isto državo, pa ni denarja. Ne morejo preživeti svojih družin, otrok, zato so tudi plenice med humanitarno pomočjo. Pa niso vojaki edini državni uslužbenci.

Pa kdo nam to vlada? So to tisti, nizkočelavi, ki še nikoli niso slišali za humanost, etiko, moralo, vest, sram? V bistvu ne da niso slišali, znanstveniki so ugotovili, da tega sploh dojeti ne morejo, niti izkusiti. Ne, nismo vsi ljudje enaki in nikoli ne bomo. Dejstvo je, da so ene rase boljše od drugih, tudi fizično so bolj razviti, umsko. No, če ne bi bilo tako, bi imeli vsi enak IQ, pa tudi enako emocionalno inteligenco itd.

Sej bi se zgražala zaradi te neumnosti, samo itak vem, da sploh dojeti ne morejo…. skoraj kot gorile… Kot bi nam vladali najjači (po zakonu džungle oziroma alfa opice), ker za inteligenco in pamet, še slišali niso. Ne vem, kdaj bo prišel dan, ko nam bodo vladali najpametnejši… če je to sploh še možno. Nemci so bili pametni, videli so sedanjost. Take sedanjosti si noben Evropejec ne želi.

http://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenski-vojaki-morajo-prositi-za-humanitarne-pakete.html

Začel si dobro, proti koncu pa povsem zabluzil.

Za slabe plače mnogih pa nekateri že vemo. Da je vojka brez denarja se pa tudi opozarja že pet let.

Ne bo držalo, da smo nizko padli. Resnica je, da nikoli visoko še bili nismo. Da ne bomo, je bilo jasno in nedvoumno povedano z likvidacijo Iveka.

Kot bi nam Turki vladali in smo le turški hlapci (Srbi so bili še dobrih 100 let nazaj Turki, so živeli v Turčiji). Zato pa toliko žlehtnobe, zato pa je denar za kriminalce, za vojake ga pa ni.

Vojaki na misiji zaslužijo cca. 3 jurje. Kolikor mi je znano, se na misije (z veseljem) prijavljajo prostovoljno in če za ta denar nastavljajo glavo za tuje interese, njihov problem.

Ti, ki ostanejo doma, pa se, roko na srce, kaj dosti ne pretegnejo, zaslužijo pa več kot npr. medicinske sestre, policisti ipd., od katerih je dejanska korist.

Eni bi jih pa še na meje pošiljali, da o tistih “domoljubih”, ki bi najraje videli, da bi vojaki za mizerno plačo še streljali (za dobro Slovencev, kajpada), ne govorim… Podplačan vojak s travmo (če se uresničijo mokre sanje krvoželjnih) si še ene proper terapije ne more privoščiti.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ah, kakšno likvidacijo neki? Totalka pribit Rotar je s skrivljeno puško streljal in ga z velike razdalje (63 m) zadel… Baje.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Konec koncev nekam z orožjem it za tuje interese in za keš (ki res ni nekaj zelo malega)…
Ne vem, kako daleč si od kriminalca potem.


Meja je samo opcija.

Konec koncev nekam z orožjem it za tuje interese in za keš (ki res ni nekaj zelo malega)…
Ne vem, kako daleč si od kriminalca potem.[/quote]

Zate je 3 jurje veliko, čeprav mlad fant tvega življenje? Če bi tvoja hčerka šla na misijo, bi še trdila, da je 3 jurje veliko denarja?


Bolj je nevarno, če gre hčerka čez prehod za pešce, kot pa na misijo.

Kaj pa pravzaprav delajo vojaki v miru?

No lani so z tisto ladjo Triglav, ki stane 2, 3 miljone letno brez da bi izplula, če izpluje pa še precej več. pobirala begunce pred Libijsko obalo in jih švercali v Evropo. Aja samo to niso delali tisti, za 700€ mesečno ampak precej več, pa tudi v interesu naše države to ni.

Denarja za vojsko gre ohoho preveč, če ga pa ne znajo bolj pošteno razdelit, pa nismo mi krivi.

Konec koncev nekam z orožjem it za tuje interese in za keš (ki res ni nekaj zelo malega)…
Ne vem, kako daleč si od kriminalca potem.[/quote]

Zate je 3 jurje veliko, čeprav mlad fant tvega življenje? Če bi tvoja hčerka šla na misijo, bi še trdila, da je 3 jurje veliko denarja?[/quote]

Še preveč je, če si tako neumen, da nosiš glavo naprodaj za tuje interese. Pa ni važno ali gre za fanta ali za dekle. Če bi moja hčerka šla na misijo, bi ji rekla, da je pač neumna. V vsakem primeru, tudi če bi dobila več kot 3 jurje.

Zate je 3 jurje veliko, čeprav mlad fant tvega življenje? Če bi tvoja hčerka šla na misijo, bi še trdila, da je 3 jurje veliko denarja?[/quote]

Še preveč je, če si tako neumen, da nosiš glavo naprodaj za tuje interese. Pa ni važno ali gre za fanta ali za dekle. Če bi moja hčerka šla na misijo, bi ji rekla, da je pač neumna. V vsakem primeru, tudi če bi dobila več kot 3 jurje.[/quote]
Ma daj. Ne nosiš zaradi tujih interesov, ampak svojih.

Zate je 3 jurje veliko, čeprav mlad fant tvega življenje? Če bi tvoja hčerka šla na misijo, bi še trdila, da je 3 jurje veliko denarja?[/quote]

Še preveč je, če si tako neumen, da nosiš glavo naprodaj za tuje interese. Pa ni važno ali gre za fanta ali za dekle. Če bi moja hčerka šla na misijo, bi ji rekla, da je pač neumna. V vsakem primeru, tudi če bi dobila več kot 3 jurje.[/quote]

Da nosijo glavo naprodaj, da lahko preživljajo svojo družino, ti seveda ni padlo na um?

Ne, mi ni prišlo na misel.

Kako ste nekateri naivni in v zanikanju realnosti. Državo z močno vojsko bo redkokdo napadel, vsekakor bo o tem temeljito razmislil. Vloga vojske je v bistvu ohranjanje miru.


O tem bi znal košarkaš marsikaj zanimivega povedati.

Zate je 3 jurje veliko, čeprav mlad fant tvega življenje? Če bi tvoja hčerka šla na misijo, bi še trdila, da je 3 jurje veliko denarja?[/quote]

Še preveč je, če si tako neumen, da nosiš glavo naprodaj za tuje interese. Pa ni važno ali gre za fanta ali za dekle. Če bi moja hčerka šla na misijo, bi ji rekla, da je pač neumna. V vsakem primeru, tudi če bi dobila več kot 3 jurje.[/quote] Manj nosi vojak glavo naprodaj, kot kak kmet, delavec v gozdarstvu, električar…… Ti umirajo bolj pogosto ori opravljanju svojega poklica in za manjši denar, kot vojaki na misiji.

V državi, kjer je 500€ minimalec, koliko naj bi zaslužil vojak, ki večino svojega delovnega časa preždi in gleda na uro?
Misije so posebej plačane in to dobro!

Samo res, kako so ljudje neumni in zabiti. Prebereš komentarje v tej temi in ugotoviš, da so vsi po vrsti neumni…. Pa še žleht… če bi bili vsaj k so že neumni…

Samo res, kako so ljudje neumni in zabiti. Prebereš komentarje v tej temi in ugotoviš, da so vsi po vrsti neumni…. Pa še žleht… če bi bili vsaj tiho k so že tako skrajno neumni…

Ce bi v nasi drzavici stremeli k mocni vojski, bi moral biti vsak drzavljan od 18 do 65 aktiven vojak!
Pa kje bos imel mocno vojsko na dobrih 20 jurjev km2 in z 2mio ljudi????

Na bruhanje mi gre to vaše prepucavanje, kdo si zasluži še manj! Pa kaj je z vami, folk?! A ne bi vsi skup dvignili riti in šli pred vrata na glas povedat, da si mi vsi skupaj zaslužimo več, mnogo več!! Zato pa smo v taki riti, ker smo točno to, kar drugi iz nas brijejo norca – če je meni crknila krava, naj sosedu dve! Prav kretenski narod smo, čist dovolj zarukan za manipuliranje, ki ga izvaja vladajoča kasta!

New Report

Close