Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ročna avtopralnica v Ljubljani

Odgovori Nova tema
Default avatar avtočist 28 Sep 2016 19:58

Ve mogoče kdo, kje v Ljubljani je dobra ročna avtopralnica? Sem hodila v Avtostop, pa so me razočarali, ni preveč uredu. Sploh če kupiš kupon, se mi zdi da se ne potrudijo preveč, pa tudi sicer ne.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Lubiana 28 Sep 2016 21:30

Poskusi na Viču, zadaj za Tuš trgovino.

Default avatar mufti 7 Jul 2017 21:09

Definitvno avtopralnica Kozama na Jurckovi... pionirji med avtopralnicami v LJ...res da malo dražje pride sploh ceje bolj umazano ampak fantje res obvladajo... še tako "usran" avto so mi vedno spucal vrhunsko... placam pa ponavadi 30€...tudi že več ker je res katastrofa moj avto :)...
Osnovna cena za komplet je ce se ne motim 20€

Default avatar Avtipralnica Lava 7 Jul 2017 23:06

Definitivno strucko med avtopralnicami je avtopralnica Lava na Kamniski za Bezigradom. Sef dela med drugimi tudi sam in se vedno maksimano potrudijo. Osebno tam perem ze 4 leta vsak mesec. Komplet je 20 eur. Lp

Default avatar Rajastan 8 Jul 2017 14:19

Prikaži citatAvtipralnica Lava je napisal/a:
Definitivno strucko med avtopralnicami je avtopralnica Lava na Kamniski za Bezigradom. Sef dela med drugimi tudi sam in se vedno maksimano potrudijo. Osebno tam perem ze 4 leta vsak mesec. Komplet je 20 eur. Lp
Kakšna sredstva pa uporabljajo veš kej?

Default avatar Sredstva 8 Jul 2017 21:49

Tezko govorim o sredstvih ker se v to nisem spuscal nikoli. Vem da za globinsko ciscenje uporabljajo neke encime. Za zunanje delajo predpranje s samponom, posebna pozornost je namenjena tudi platiscem. Potem se avto se enkrat posprica s samponom (po predpranju s strajfiksom), ga zgobajo in spet operejo. Vidim da avto tudi spihajo da ne lije z njega in obrisejo. Noter uporabljajo takoimenovano trobento ki spiha armaturo, vrata in pod (domnevam da je notri cistilo), posesajo celotno notranjost- tudi sedeze, sipe noter zuni, gume namazejo to je to. Poleg dela mi je vsec tudi njihov odnos do strank. Vedno jim pustim za kavo. Se pa tudi jaz obnasam projazno. Kdaj pa kdaj mi se smolo dajo dol z avta ( ko prilezemo z morja) za dobro voljom. Lp, M.

Default avatar Nezadovoljna 18 Nov 2017 14:21

Za 20 EUR v avtopralnici Avtostop na Devovi ulici oglasujejo storitev zunanje in notranje ciscenje vozila. Z storitvijo nisem bila zadovoljna, zaradi dolgega cakanja ceprav sem bila dogovorjena za termin, so bili se trije avti pred menoj in sem cakala uro in pol, da so z avtom koncali. Pri pregledu notranjosti vozila je bila armaturna plosca in robovi sprednjih sip se prasni, tako da jih zgleda niti obrisali niso, kaj sele da bi jih scistili. Nastavek za bidon in pepelnik sta bila tudi taka kot prej - umazana. So pa dobro posesali pod sedezi in umili sipe in namazali gume, da so se svetile. Glede Zunanjosti tudi nisem 100% ali so ga v celoti oprali, ker je bila se zemlja na pokrovcku od rezervoarja. Ko sem skusala reklamirati storitev so mi rekli "za tak poseg potrebujete storitev globinskega ciscenja, lahko pa greste ponovno v vrsto in ga bomo se enkrat pregledali". Hvala lepa, da bi cakala se 1 uro. Strank je bilo ogromno in ocitno je to za njih zadosten razlog da delajo na kvantiteti, namesto na kvaliteti.

Default avatar priporočam 18 Nov 2017 14:55

Avtopralnica Kuba Črnuče, vrhunsko operejo, vmes greš pa še na odlično kavo v Havano

https://povezujemo.si/avtopralnica-kuba-crnuce

Stran 1 od 1
Na vrh