Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hyundaj se dviguje – počasi lahko pridejo na nemško raven avtomobilov

hyundaj se dviguje – počasi lahko pridejo na nemško raven avtomobilov

bi mogoče imeli avto hyundaj, kakšen avto se vam zdi ta znamka.
včasih, če gledamo nekaj let nazaj so bili hyundaji res za nepogledat neprivlačni na pogled itd.
če pa gledamo zdaj te zadnja leta so pa skoz lepši in lepši in tudi odlični kakovostni avtomobili.
Koreja je začela v hyundaj vlagati ogromno znanja in kvalitete tako, da se bo hyundaj kmalu mogoče začel primerjati s kakšnimi hudimi znamkami.
hyundaj i40 je na pogled zelo lep in še kvaliteta, potem Tucson in še kakšna znamka bi se našla pa recimo hyundaj loniq električni in še nekaj več.
Hyundaj ima tudi največjo tovarno na svetu.
zanimivo je tudi, da hyundaj ni bil še na avto leta ampak škoda fabia ki sploh ni lep na pogled, imaš tudi hyundaj veliko lepše.
pač ne vem no.
hyundaj, če bo šlo tako naprej bo najboljša korejska znamka in pa mazde.
pa tudi, če bo šlo tako naprej bodo nemški avti izpodrinjeni, ker so predragi in imajo zlatarske cene in imajo več problemov kot hyundaj pa še cenejši so.
kaj pravite na vse to kot je hyundaj in vse kar spada zraven in avtomobilizem.
hvala lepa.

Mi smo ga imeli pred leti, super avto, nobenih problemov z njim.

Da se ne bi slučajno kdo upal primerjat švabe s kitajci…ste pa hudo
premalo podkovani ..je treba celo sliko pogledat, ne samo kvarljivost…

Al pa da ne bi slučajno kdo primerjal Hundaj i35 in Volvo XC60, ki je najbolj zaželjen SUV v evropi. Kitajci so svetlobna leta za vodilnimi v evropi…

Če že delaš reklamo vsaj napiši pravilno!!

Korejske avte se splača kupit, ker so narejeni z namenom resnosti. Nemški in francoski avtomobili so obup. Je sicer še polno tepcev, ki verjamejo v znamke. Italijani pa sploh več ne skrivajo, da so druga liga.

Hahahah, z namenom resnosti??? Narejeni so s tipičnim namenom KOPIRANJA!! Kdaj so pa kitajci uvedli že kakšno tehnološko novost v svetu avtomobilizma??? Da ne govorim o totalno gnilih kičastih dizajnih…interiorni in exteriorni…

Evo vam hyndai. Kupila 2008 novega Getza, leta 2011 smo se prepiralli zaradi rjastega blatnika.. Jajca gnila po 2 letih. Nikoli več!

Na pogled res niso slabi. O kvaliteti ne vem, ker nimam nobenega novejšega. Če bi imela možnosti za izbiro, bi se še vedno raje odločila za Nemca.

Hahahah, z namenom resnosti??? Narejeni so s tipičnim namenom KOPIRANJA!! Kdaj so pa kitajci uvedli že kakšno tehnološko novost v svetu avtomobilizma??? Da ne govorim o totalno gnilih kičastih dizajnih…interiorni in exteriorni…[/quote]
pa kaki kitajci… to so korejski avtomobili – vsaj to si poglej , če že pametuješ in šimfaš.

Hahahah, z namenom resnosti??? Narejeni so s tipičnim namenom KOPIRANJA!! Kdaj so pa kitajci uvedli že kakšno tehnološko novost v svetu avtomobilizma??? Da ne govorim o totalno gnilih kičastih dizajnih…interiorni in exteriorni…[/quote]
pa kaki kitajci… to so korejski avtomobili – vsaj to si poglej , če že pametuješ in šimfaš.[/quote]
Isto sranje drugo pakovanje


pa kaki kitajci… to so korejski avtomobili – vsaj to si poglej , če že pametuješ in šimfaš.[/quote]
Isto sranje drugo pakovanje[/quote]

Kaj potem Japonce tudi mečeš v isti koš? Mislim lepo te prosim, malo razgledanosti ti nebi škodilo


Isto sranje drugo pakovanje[/quote]

Kaj potem Japonce tudi mečeš v isti koš? Mislim lepo te prosim, malo razgledanosti ti nebi škodilo[/quote]
Kdo omenja japonce??? To je cist drug svet…dejte se mal bolj izobrazit…
Ceprov oni tud tezko konkurirajo top evropskim firmam

Sem imela Pony-ja, pa potem Lantro karavan, oboje kupila rabljeno, ko sem menjavala, niso imeli (meni) vsecnega in sem kupila novo Zafiro, imava pa se Velostra, kupljen salonski razstavni model…
Skratka, ko se bo Zafira menjavala, bo v igri spet Hyundai, ce bo ravno takrat kak vsecen in tak, kot ga potrebujemo. Ne potrebujem pa “terenca”, mora pa imeti kar nekaj prostora za prtljago, ker avto vcasih uporabim tudi kot dostavni avto.


čakaj, a veš da je hyundaj naredil avto loniq , za vse tiste ko dvomite kako napredni so korejci ki sploh niso več, mogoče so bili včasih zdaj pa več ne.
govorim pa o hyundajih.
celo prehiteli so marsikatero bolj napredno znamko že
je pa hybrid
klasični hybrid z bencinskim motorjem, priključni hybrid z bencinskim motorjem pri katerem lahko polnite baterijo in pa čisto elekrični avto.
ima tudi najboljši toplotni izkoristek na svetu
ta Loniq je tudi na pogled zelo moderen avto.

in ne govorim o hyundajih o nekaj letih nazaj ampak od teh let naprej od 2016 naprej
hyundaj je kar kvalitetni avto in tudi zelo lep.
notranjost kakšne hyundaj limuzine je podobna že ko v Audi a4 ali še celo lepša na pogled k v audiju.

Hyundai,Reno,Citroen ,vw ,in tako dalje,nikoli ne bodo dobri avti.Ni vsak Nemc dober.Nemški avti svete trojice so daleč pred vso konkurenco.Dokler se nizkocenovna vozila pri 200 tisoč kilometrih in starosti 10 let razpadajo,avti svete trojice še vedno nimajo znakov obrabe.Hyundai mogoče dohiteva kakšen Opel ali vw ,vse ostalo so prazne sanje.
Dovolj je pogledat avto pri večji starosti in takrat vidiš razliko in kvaliteto.Vse ostalo kar je novo je nerealno primerjat.Pravi avto naredi brez večjih težav tud do 700 tisoč kilometrov in korejc ne obstaja ,ki bi zmogel tolike kilometre brez generalnega remonta.
Zato avtor lepe sanje ti želim z hyundaiem.


pa kaki kitajci… to so korejski avtomobili – vsaj to si poglej , če že pametuješ in šimfaš.[/quote]
Isto sranje drugo pakovanje[/quote]
Odgovor v nekaj besedah glede hyundaia.Ko je star 10 let je kot rešeto.

Hahahah, z namenom resnosti??? Narejeni so s tipičnim namenom KOPIRANJA!! Kdaj so pa kitajci uvedli že kakšno tehnološko novost v svetu avtomobilizma??? Da ne govorim o totalno gnilih kičastih dizajnih…interiorni in exteriorni…[/quote]

Glede na to, da ne ločiš niti Koreje od Kitajske, si zagotovo kredibilen za kake debate. Slišal si, da so menda nemški avti dobri, Nemčije pa na zemljevidu najbrž ne najdeš.


pa kaki kitajci… to so korejski avtomobili – vsaj to si poglej , če že pametuješ in šimfaš.[/quote]
Isto sranje drugo pakovanje[/quote]
Zdaj pa samo še to povej, da je severnokorejski!☺☺☺

Olje v motorju menjaš na polovici predpisanega roka, pa ti bo Opel ali Ford bencinar brez problema zdržal pol milijona kilometrov. Zelo preproste finte so.

Hyundai,Reno,Citroen ,vw ,in tako dalje,nikoli ne bodo dobri avti.Ni vsak Nemc dober.Nemški avti svete trojice so daleč pred vso konkurenco.Dokler se nizkocenovna vozila pri 200 tisoč kilometrih in starosti 10 let razpadajo,avti svete trojice še vedno nimajo znakov obrabe.Hyundai mogoče dohiteva kakšen Opel ali vw ,vse ostalo so prazne sanje.
Dovolj je pogledat avto pri večji starosti in takrat vidiš razliko in kvaliteto.Vse ostalo kar je novo je nerealno primerjat.Pravi avto naredi brez večjih težav tud do 700 tisoč kilometrov in korejc ne obstaja ,ki bi zmogel tolike kilometre brez generalnega remonta.
Zato avtor lepe sanje ti želim z hyundaiem.[/quote
evo s tem se pa strinjam, saj to sme mislil
hyundaj se lahko primerja s kaim oplom, pa kakim citroenom in mogoče vw
saj ne vem kakšni bodo te novi današnji avti hyundaj čez ene 10 let, tudi če so tako napredni postali z izgledom in neko kvaliteto vseeno.
drugače navijam pa za nemške avte, ampak hyundaj pa tudi ni neki napačen ampak šele zdaj.
o nekaj letih nazaj pa da sploh ne govorim o hyundajih ker so bili res grdi.

Res pri Hyundaiu vedno več delajo na obliki, vidim, da so pri nas tudi popularni. Tega Tuscona ima že vsak ta tretji. Je pa tudi jasno, zakaj.
Za malo denarja dobiš kar precej, imajo par paketov, eni vsebujejo že vse sorte, kar je seveda pri boljših in kvalitetnejših znamkah potrebno vse doplačati.
Jaz menim, da je to poceni avto, kjer dobiš vse, kar premorejo “veliki” za morda nekaj čez 30.000. Se pa še vedno vidi, da gre za cenene avte, plastika je katastrofa, grda, menda so tudi motorji prešvoh, močnejših ni.

Mi še vedno preferiramo nemce, švede, pa japonce, Hyundai ne bi imela, razen če bi mi šlo res slabo. Je pa treba primerjati enako z enakim, ne pa malega Polota VW s Hyundai Sonato.

Obužujem Hyundaie! Prima so. Kompletno funkcionalen avto. Super vreden svojega denarja. Moj Getz je star 11 let in ima še vedno prvi akumulator. Mu je pa zarjavelo podvozje, ko ga je moj dragi pustil posoljenega na parkpalcu enih par mesecev… Servis je pa milina glede stroškov.
Estetsko mi sicer ni ne vem kaj, ampak jaz imam avto za vožnjo, ne za lepoto, niti za čustva, niti za izkazovanje statusa. In za vožnjo in porabo denarja je top. Družinski avto smo sicer morali kupiti Japonca, ki je pa ena mimoza. Je pa velik, kar prevlada nad vsemi slabostmi!

Kot je blo ze napisano, kitajci mogoce dohitevajo ople in forde nikakor pa svete trojice in volvota…to so za njih znanstvena fantastika. Oni furajo smernice tehnologije in dizajna v svetovnem merilu…
Ja ok, novi ze mogoce zgledajo podobno ampak do zdaj so se niso dokazali da se lahko kosajo z 10-20 let starimi nemci in volvoti…ne po ohranjenosti ne po vzdrzljivosti ne po opremi ne po vzdrzevanju ne po vecnih dizajnih…v glavnem, po nicemer….15 let starih kitajcev ni nikjer razen na odpadih in razrezih…naslednjic lahko debatiramo o tem cez 15 let…


Ne kitajci, noooo. Boš še diplomatski spor začel, ko tako mešaš države. A je kdo drug pisaril o španskih volvotih in poljskih bmwjih? Pa jaz sem imela včasih enega zelo kvalitetnega korejca, starega 15 let. Je kar lepo še delal…

Zmore, zmore korejec ravno toliko. Edino za korejce ni takih fanatikov in norcev, kot so za švabe, da so pripravljeni denar metat za vzdrževanje stare kante nad 300000 km, ker švaboljubci živijo v preteklosti in še vedno mislijo, da so glavni, ko se pripeljejo s svojo 20 let staro BMW kanto. To je pač obsedenost s plehom, pri švaboljubcih zelo pogosta. Samo švaboljubec je tako neumen, da bo šel pol avta zamenjat, ko prvo popravilo pomeni ekonomosko totalko za staro švabsko kanto.

New Report

Close