Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So oblečene neprimerno?

So oblečene neprimerno?

Za v Evropo so primerno oblečene, za v arabske emirate pa mislim, da ne. Je tako težko najti malo manjši dekolte in malce daljše krilo? Tako kot v evropskih državah ni treba pretiravati z burkami.

http://www.zurnal24.si/z-globokimi-dekolteji-in-kartkimi-krili-v-zdruzene-aranske-emirate-clanek-278299

Razkazovanje josk je neprimerno v poslovnem svetu tudi na zahodu. Tale v crnem je po mojem mnenju sla predalec. Tudi v Sloveniji ne bi smela taksna hoditi v sluzbo. Tudi kaksen moski pri nas ne bi smel razkazovati ljubavnega tepiha na poslovnih razgovorih.

Strinjam se s teboj. Poslovni svet ima svoj kodeks oblačenja.
Ta v črnem je neokusna. Meni so ženske, ki iščejo pozornost z razkazovanjem, smešne. Pa če najstnice še nekako razumem, mi starejše delujejo ceneno.

V taki obleki tudi kje drugje ne mores na resen poslovni sestanek, razen ce ponujas dejavnost salona za eroticno masazo.

Za v Evropo so primerno oblečene, za v arabske emirate pa mislim, da ne. Je tako težko najti malo manjši dekolte in malce daljše krilo? Tako kot v evropskih državah ni treba pretiravati z burkami.

http://www.zurnal24.si/z-globokimi-dekolteji-in-kartkimi-krili-v-zdruzene-aranske-emirate-clanek-278299%5B/quote%5D
A se gremo malo enakopravnost?
Zakaj uni od tam dol prihajajo k nam zaviti v “rjuho”??
Ajaaaaaaaa, narodna noša!? Ali imajo samo toliko pod palcem, da se jim ni treba na nikogar ozirati??

Čisto v redu so. Glede na to, da so zadnjič v Rimu kipe pokrivali pred eno muslimansko delegacijo, je čisto prav, da pridejo kot glasnice evropske kulture. Bravo za pokoncnost, ženske! Ne pa tako kot ona nemška desničarska, ki se je še z ruto pokrila na podobnem obisku.


Tudi slovenske narodne nose so precej zapete in pri vseh je glava pokrita. Ce bi sle prodajat slovenske izdelke v slovenskih narodnih nosah, jih tudi tam dol ne bi imeli za neprimerno oblecene.
Po drugi strani pa s toliko odkrite koze ne bi mogle na sprejem na angleski dvor, ki je tocno v kontra smeri od emiratov. Hm.

Če ženska v zrelih letih razkazuje svoje kompletno oprsje, bi temu težko rekli pokončnost.

Prva (v sivem) ima prekratko krilo, tista v črnem pa preglobok dekolte. Ni pa to redek pojav v državni upravi, da se uslužbenke neprimerno oblačijo. Pri nas ena redno nosi mini krila, taka, ki komaj rit prekrijejo in globok dekolte. Očitno je še nihče ni opozoril. Neprimerne so tudi bluze, skozi katere se vidi modrček.

No, že. Ampak una v črnem je neokusna – najmanj. Pa tudi druge so se napravile bolj za družabno srečanje ob kavici, ne pa za poslovni sestanek. Sem imela občutek, da izzivajo vsi skupaj z ministrom vred, ki jih ni opozoril, naj se dostojno oblečejo. Ne verjamem, da bodo tile pogovori prinesli kaj koristi za Slovenijo.
Mimogrede – redko vidim takole razgaljene babe na poslovnih sestankih. Razen naše Bratuškove, ki doli v Beogradu stegna kazala, ko je prav nemarno razkrečeno sedela. In Merklova se je tudi enkrat pojavila s preglobokim dekoltejem, a to je bilo samo enkrat.
Saj je menda tudi v Evropi nek kodeks oblačenja – ni vseeno, kaj oblečeš za v kavarno, kaj pa za poslovni sestanek. Če pogledaš n. pr. uslužbenke v banki – nobena ne razkazuje jošk.
Če pa uni od tam dol pridejo v svojih rjuhah, me pa sploh ne moti – pod pogojem, da gredo potem nazaj dol.

Psihološka analiza muslimanske mentalitete je pokazala, da z obzirnostjo kažes svojo šibkost. Zato so prav naredile, če so oblekle svoje najkrajše kikle in najprozornejse bluze. Brez kleceplazenja in rut. Ko bodo šle pa h kraljici, se bodo pa za tja primerno oblekle.

Jaz pa kot moški čestitam tem pogumnim ženskam, da se ne uklonijo zahtevam vernikov.

Če greš na poslovni, gospodarski sestanek v ZAE, je treba s seboj vzeti uspešne poslovne moške, ker v tej državi ženske manj resno jemljejo (žal je tako). Edino, če je kakšna res uspešna gospodarstvenica, se jo lahko vzame s seboj, pod pogojem, da se primerno obleče. Ta obisk pa je bil bolj ali manj turistično potovanje na državne stroške.

H kakšni kraljici? Razmišljati bi morale samo še o tem, kako našemljene bodo šle na zavod.

Ne bo držalo. Močno dvomim, da so iz ZAE vabili Slovenijo, ker od nje nič nimajo. Za investicije nismo zanimivi, morja imamo pa za v eno kavno skodelico.

Prej smo se mi njim uštulili oziroma so naši sami prosili za obisk. Če takole hodimo k drugim, pa se je treba primerno obleči. Verjemi, da naši niso tako bistroumni, da bi jih namerno izzivali z dekolteji in kratkimi krili.

No, že. Ampak una v črnem je neokusna – najmanj. Pa tudi druge so se napravile bolj za družabno srečanje ob kavici, ne pa za poslovni sestanek. Sem imela občutek, da izzivajo vsi skupaj z ministrom vred, ki jih ni opozoril, naj se dostojno oblečejo. Ne verjamem, da bodo tile pogovori prinesli kaj koristi za Slovenijo.
Mimogrede – redko vidim takole razgaljene babe na poslovnih sestankih. Razen naše Bratuškove, ki doli v Beogradu stegna kazala, ko je prav nemarno razkrečeno sedela. In Merklova se je tudi enkrat pojavila s preglobokim dekoltejem, a to je bilo samo enkrat.
Saj je menda tudi v Evropi nek kodeks oblačenja – ni vseeno, kaj oblečeš za v kavarno, kaj pa za poslovni sestanek. Če pogledaš n. pr. uslužbenke v banki – nobena ne razkazuje jošk.
Če pa uni od tam dol pridejo v svojih rjuhah, me pa sploh ne moti – pod pogojem, da gredo potem nazaj dol.[/quote]
Če bolje pogledaš s katerim “intelektualcem” so bile tam, so stvari mnogo bolj jasne!

A boš tudi meni plačal, da grem svojo kožo po svetu razkazovat? Ker smo tole tukaj drago plačali, efekta pa itak ne bo. No, razen če so šle res ponujat sex turizem. Ali pa so si ga privoščile. Sama niti pod razno resno ne jemljem ženske, ki pride napol gola na poslovno srečanje.

Neprimerno, se strinjam. Leva ima viden dekolte, desna ima prekratko krilo, gospa v sredini pa bi lahko oblekla malo manj kričeč suknjič. Vse so brez najlonk.
Neprofesionalno.


Še to dodam: tudi sam material obleke, ki jo nosi gospa na desni, mi ni preveč všeč. Preveč tanek. Iz takšnega tankega in oprijetega materiala so obleke za na plažo ali za v kavarno. Ne za v poslovni svet.

Po novem so njihove obraze zasenčili.

Vredu ali ne-vredu pa je sel posel po zlu….


Mogoče so pa še mladoletne? :-)))


Ja. Zanimivo. Izlet je lahko bil na javne stroske, zdaj pa se je treba skrivat pred javnostjo.


Ja. Zanimivo. Izlet je lahko bil na javne stroske, zdaj pa se je treba skrivat pred javnostjo.[/quote]
Ni res! Obrazi so zakriti na zahtevo muslimanske skupnosti! Prvi korak do popolne črne burke!

Oblečene so povsem primerno.
Kot so primerno oblečeni in zadekani Muslimani, ko pridejo k nam na obisk.
Če mi moramo spoštovati njihovo kulturo, pa naj še oni našo.
Če je naša kultura in način oblačenja žalitev za njihovo kulturo, potem je njihova zadekanost in rjuharstvo žalitev za našo kulturo.
Kjer so kulture enakovredne in kjer vlada medsebojno spoštovanje, tam vlada mir.
Problemi in vojne so tam, kjer se poveličuje ena kultura ter ponižuje drugo kulturo.
Za probleme in vojne ste soodgovorni vsi, ki v imenu neke kvazi strpnosti ter sovraštva do lastne kulture, poveličujete druge kulture.

New Report

Close