Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MONOVSKI ODVISNIKI

MONOVSKI ODVISNIKI

Mon počasi postaja facebook. Tam je folk odvisen od lajkov tuki pa od ogledov. Kdo bi si mislil, da se odrasli ljudje obnašajo tko in padejo v odvisnost kot kake mlade smrklje, ki prosijo na fb-ju za všečke. Eni so sposobni pisat cele domišljijske spise in izbrat prav vpadljive naslove samo, da se jih bere, JAOO. Prva je itak Enaizmedrdkih ali še kaj k ne zna skriti, drugi pa Hugo, za katerega se mi zdi, da je tudi stari znanec pod drugim nickom.
Kaj mislite, zakaj in odkod taka potreba? V bistvu zakaj tukaj?

Hm… Zakaj tukaj? Ker je prava publika, bi rekel.

Kdo je po tvoje Hugo?
Drugače se strinjam s tabo. Omenjena se rada pohvali s številom klikov.

nova
Uredništvo priporoča

In zakaj imaš TI fejsbuk??
Al si fejst bukova, al pa kr neki provociraš…Torej, če ti fejsbuk ne paše, se odjavi..ne pa, da nekaj snofaš tam gor, če te ne zanima…Daj no,…..

Saj velik del registrirancev sodi med attention whores, nekateri so pa cela javna hiša v eni osebi :-)))))))))


Odjavla odjavla že pred 4 leti. Bukovih vas je krnekaj tut tuki, če se že greva.
Tuki sem mislila, da bo biljše, no ni tako slabo ampak se najdejo pacienti..


Ma nisem čisto prepričana, ker sem šele dobro leto dokaj redno tukaj gor. Se mi pa zdi, da je vseeno precej “domač” tuki, glede na njegov način pisanja in definitivno ni star 35 let..po moje je sarejši. Evo, ker imam rada skrivnosti in uganke bom malo raziskovala 😉

Prva je attention whore prve klase. Drugega nisem še zasledila. Tretja si ti, ki se tudi veseliš klikov in odgovorov, sicer ne bi spisala teme.

Prva je attention whore prve klase. Drugega nisem še zasledila. Tretja si ti, ki se tudi veseliš klikov in odgovorov, sicer ne bi spisala teme.[/quote]
Pomota, kar se tiče tretjega. Razlog za to temo sta ravno prva dva, ker sta v svojih temah sama večkrat omenila število ogledov, ki jih imajo njune teme.

Mon je seveda odvisnost. Isto kot cigareti, alkogol, trava,…
Seveda tega ne bomo priznali, mar ne? 😛
Si upam trditi, da je to beg pred realnostjo, lastnim življenjem v omamo. Menim tudi, da lažejo vsi, ki trdijo, da so tu zgolj in le zabave. zabava je tu sekundarnega pomena. Prav tako si upam trditi, da je morda samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prisotnih tu zaradi tega, da nekaj vprašajo, torej pridejo in gredo. Vse ostalo je omamlanje. Čeprav verjamem tudi, da je vsak začel s tem, da je nekaj vprašal, ampak potem ostal in padel notri.
Koliko vas dejansko zmore ven?

So pa tukaj še posebni primerki ljudi, ki iščejo, kot ste ugotovili, samo pozornost.
Če ne morejo filati ega v reali, ga lahko tukaj. In pa narcisoidni psihopati, ker rabijo posebno pozornost. Ko je ne dobijo ali je celo negativna, planejo na vas z vsem kar premore njihov besednjak. Kateri so pa je lahko prepoznati. Ti so še najbolj vztrajni in trdovratni, normalen dialog pa skoraj nemogoč.

Se strinjam!

Kakšni odvisniki lepo te prosim?
Mon je način življenja.

Mon je čista pozitiva, tud, če negativci, recimo, gor uletijo ampak tako je tud v real lajfu. Sam mislim, da nekje od leta 2012 sem uletavam, saj, ko sem prvič sem uletel in prebral en par tem, sem čisto not padel ampak ok., če ga ne bi bilo, kaj čes, ga pač nebi bilo, življenje gre dalje….

Kot zanimivost, recimo… zelenamambica, … bila je prisotna tukaj vsak dan, imel sem občutek, da jo orng razganja………… dokler………. si ni našla tipa, zdej ni, ne duha ne sluha o njej, hehe. Torej, doživela je ene vrste potešitev, kakršno koli pač. Dvomom, da se ji je kdo zameril, saj se je znala odlično branit napadov.
Torej ji je Mon bil ene vrste tampon cona v času, recimo, čustvene suše, po moji logiki,……pa s tem ne mislim nič slabega, seveda, hvala bogu, če je tako..
Tako, da … naj živi Mon in vsi udeležnci v njemu, hehe….

Zelena kačica je še vedno tukaj, samo da piše neprijavljena.


V bistvu nisem mislila nič takega, edino mi je prišlo na misel, ko sem brala tista dva, ki sem ju omenila zgoraj, da je zadeva podobno kot lajki na fb-j. Drugače pa ja, te potegne Mon v branje in sčasoma v sodelovanje ;). Tebe popay zelo rada berem pa še nekaj zanimivih ljudi je tukaj gor. Nekatere sicer zelo težko in se dostikrat prav krotim, da ne napišem kaj ostrega saj smo le v virtuali in neznanci niso vredni rabe naše energije :)).

Najhujši odvisniki so itak tisti, ki tega niti sebi ne priznajo.
Zato je mon super, ker lahko klanfajo vsakič pod drugim imenom :p

Priznam, da sem tukaj našla nekaj vrsto tolažbo takrat, ko me je lastna sestra zelo zaj…. Sedaj, ko sem se čisto sprijaznila, da je tako kot je, mi je mon nek vsakdanjik, in ne bi se mu kar tako odpovedala.

New Report

Close