Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek registracija koles z motoji (25 km/h)

registracija koles z motoji (25 km/h)

Poslanci so včeraj sprejeli novelo Zakona o vozilih v cestnem prometu, po kateri bo od maja 2017 potrebno registrirati vsa kolesa z motorjem, tudi tista, katerih hitrost je omejena na 25km/h (imajo zapore na motorjih) in lahko vozijo po kolesarski stezi.
Gledam, kako se zdaj po kolesarskih stezah vozijo ljudje z registriranimi motorji, ki gredo 50 km/h ali več (in torej med kolesarji nimajo kaj iskati) in potem ti tepci trobijo kolesarjem, naj se jim umaknejo.
Nekateri lastniki teh prduljic/skuterjev vozijo malo po kolesarski stezi, malo po cesti.
Bedast zakon nikakor ne bo uredil prometne anarhije, kvečjemu so ga naj…. kolesarji, ki bodo manjšina na svojih površinah.
Pri nas se sprejema zakone, za nadzor pa zmanjka keša in zato je vsepovsod Texas.

Pa ti res verjameš da je keč v zagotavljanju varnosti???

Tovrstne poteze samo kažejo kako je proračun prazen…

Bedarija je vozit te brenclje, ki gredo 45 ali 25 na uro. Jaz sem leta gonil neregistrirano 350 kubično enduro brez izpita. Ne vem kolikokrat so me policioti poskušali ustavit, leteli za mano in nikoli ujeli. Niti enkrat. Ko enkrat obvladaš motor, so ti take dirke prav v zabavo. Z avti, sirenami, lučkami se poženejo za tabo, provociraš jih nekaj časa po asfaltu, potem pa s ceste dol urežeš čez njive, pa naj te ulovijo s svojimi providami in cestnimi motorji.

Torej bo treba imeti papirje za motorno vozilo??

izvesti bi morali totalno prepoved vseh motorjev, motoristev in motoristk v državi

Koliko bo registracija za CIAO kolo z pomožnim motorjem ..
Ciao in ponyexpres ni kolo z motorjem ampak je kolo z pomožnim motorjem..
Zanima me cena koliko stane celotna registracija in zavarovanje


Okrog 80€

Zdej si pa glavni…🙄

New Report

Close