Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem več srečna…

Nisem več srečna…

Pozdravljeni,

s partnerjem sva skupaj 15 let, nisva poročena, imava 9 letno hči.
Nisva srečna, ljubezni že davno ni več, ni spolnosti, ni smeha, ni pogovorov…
Večkrat sva se že pogovarjala, želela rešit, pa je en teden ok, pa spet vse po starem…
Saj ne rečem, laufa… Ni nasilja, ni prepirov, sva prijatelja, a to je to.

Že dve leti vsake pol leta omenim, da želim, da greva narazen, vsak svojo pot. Stanovanje je moje, oba imava službe. Noče… Kot da nisem ničedar rekla. Za moja čustva se ne zmeni. Da ga ne ljubim več, se ne zmeni. Da me spolno ne privlači, se ne zmeni… Mine noč in spet vse po starem…

Kaj naj naredim? Iz stanovanja ga ne bom metala. Hudo mi je za otroka, a midva sva mlada. Imava 35 let, zasluživa si več.
On je krasen človek, a midva se ne najdeva več. Je dober oče.

Hvala

Nekako se bosta morala ponovno začutiti, kot partnerja, drugače je pa boljše, da gresta vsak svojo pot in ostaneta prijatelja, na katerega se lahko zaneseta.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

To so težke scene. Sam, nikoli nisem razumel moških, kako se ne odklopijo od hladnih žensk, očitno možakar nima kam it ali mu ja pa izpod časti, da se vrne pod domač krov, saj je to ene vrste poraz za zrelega človeka. Ma ni kaj, je treba vržt karte na mizo in rečt bobu bob.

A vi to resno??
Kar je mrtvo, ne more oživet…ne z dobro voljo, ne z mediacijo, ne z ničemer….
Tisti pari, ki kao vstanejo od mrtvih, farbajo sami sebe da je spet po starem…

Al pa pari ki so šli že 100 x narazen in 100 x ponovno skup…Jst svoje pljunke ne ližem, ok?


In kakšni so njegovi argumenti, da noče ?
V čem ima on še vedno korist od tega odnosa ?

Sam še ena več, ki se ji ne da več, ko je prišla do svojega nafuka preko katerega bo napredovala v zvodnico.

Sam še to pove, da so ji flet roditelji kupili, pa je to to, kajti poštena ženska ki ima namen biti poštena mati, se nikoli ne bo zgonila s pezdetom, ki si ni sposoben z lastnim delom zagotoviti strehe nad glavo.

Včas so rekl; prvo štalca pol pa kravca, danes dogaja; štalca, kravca pol pa bik!

Avtorica,

Včasih se ljudje naveličamo življenja,sami ne vemo kaj bi radi.Ne pravim,da tvoji občutki lažejo a včasih ljudje za lastno osebno nezadovoljstvo krivimo druge.
Vedi,da mnogo žensk naredi največjo življensko napako,ko dobrega partnerja nažene iz hiše,življenja.
Mnogo je žensk,ki so potem to obžalovale celo življenje a preponosne,da bi partnerja sploh poklicale,priznale napako.
Tako samevajo tja v 40ta,50ta…
Včasih moramo dožitevi kakšno tragedijo v življenju,da se nam odprejo oči. V kolikor je respekt je tudi možnost,da ljubezen še obstaja.Globoko premisli kako bi izgledalo tvoje živjenje brez njega in šele nato reagiraj,ne prenagli se.


Tej izjavi sem se iskreno začudila. Ne rečem, da ni kje kakšna. Spomnim se, da sta na forumu Nezvestoba ena ali dve napisali, da sta razdrli družino zaradi zaljubljenosti v drugega in jima je žal. Ne spomnim se pa niti ene same izpovedi ženske, da je pustila moža zaradi tega, ker ni bilo več ljubezni, pa da bi ji bilo žal. Pa veliko visim na forumu, na tisoče zgodb sem prebrala. In tudi v živo ne vem za nobeno, samo za moške, ki bi radi ženo nazaj. Kje si ti dobil ta podatek?

Pa biti samski in biti osamljen sta dve različni stvari. Oprosti, ampak občutek imam, da govoriš nekaj na pamet in brez kakšne resnične podlage.

Se zelo strinjam. Kvalitetnih moskih je zelo malo in ti si z enim takim porocena. Ko ga ne bo vec ob tebi, bos sele vedela. Zgleda, da si ne znas predstavljati vnaprej.

Jaz poznam kar nekaj znank, ki jim je zal. Zelo zal, ker vsi naslednji so bili slabsi od moza in se niso bili ocetje njihovih otrok. Ne prenagli se in vzemi sebe v roke. Ne isci srece v drugih ampak v sebi.

Ko ga boš vrgla ven iz svojega življenja.
A potem boš pa srečna? Ker bojo vsi problemi rešeni, samo njega se je treba znebit.
Pa boš spet lahko “živela”?(!)

Ocitno nas vec razmislja v isti smeri. Pravis niSVA srecna in takoj v nadaljevanju, da partner tvoje metuljaste predloge enostavno in elegantno preslisi. Nisi srecna ti, ker imas v glavi holivudski film. Dvomim pa, da si dobro premislila, kako bi teklo zivljenje, ce bi parner odsel.
Te ze za vogalom caka drugi, ki zna medeno govoriti in te nasmejati in ti daje obcutek, da si vredna greha? Si prepricana, da je samski in da misli resno, kar govori? Potem moras to parnerju na tak nacin tudi povedati in bodi brez skrbi, da ne bo slo pri enem usesu not in pri drugem ven.
Nimas asa v rokavu? Kako pa potem ves, da bos srecna, da se bos veliko smejala in veliko seksala, ce/ko se razideta? Figo bos. Imela bos sama na skrbi celo gospodinjstvo in vzgojo in ce te je kaj v glavi, se ze zaradi hcerke ne bos pateticno nastavljala po raznih dvomljivih portalih v iskanju “srece”. Da bi kvalitetni samski moski okrog 40 kar stali v vrsti v zelji, da te (dolgorocno!) osrecijo, je pa samo tvoja predstava, dalec od realnega stanja.

Kaj pa, ce poskusita svoji zvezi dodati vsebine? Ne s pogovori in ocitanjem, ampak kar skozi dejanja. Nekaterim koristi partnersko svetovanje. Nekaterim se obnese, ce zavrtijo film nazaj in poskusijo parnerja na novo zapeljati, osvojiti kot na zacetku. Saj ne rabis cakati, da on naredi prvi korak. Lahko ga ti povabis na zmenek, se uredis, kot da lovis novega, gresta na pijaco in se pogovarjata o glasbi, o filmih in o zivljenjskih nacrtih, ne o tem, da je treba prepleskati kopalnico in da je pod posteljo slabo posesano. Lahko gresta sama na izlet v hribe ali pac kamor sta hodila kot sveza zaljubljenca.
Nic te ne stane, ce poskusis. Z osvajanjem novega bi imela ravno tako polne roke dela, pa nobene garancije, da bo dober tudi v resnih stvareh, kar pri obstojecem imas.


Tej izjavi sem se iskreno začudila. Ne rečem, da ni kje kakšna. Spomnim se, da sta na forumu Nezvestoba ena ali dve napisali, da sta razdrli družino zaradi zaljubljenosti v drugega in jima je žal. Ne spomnim se pa niti ene same izpovedi ženske, da je pustila moža zaradi tega, ker ni bilo več ljubezni, pa da bi ji bilo žal. Pa veliko visim na forumu, na tisoče zgodb sem prebrala. In tudi v živo ne vem za nobeno, samo za moške, ki bi radi ženo nazaj. Kje si ti dobil ta podatek?

Pa biti samski in biti osamljen sta dve različni stvari. Oprosti, ampak občutek imam, da govoriš nekaj na pamet in brez kakšne resnične podlage.[/quote]

A si ti že videla zrak? Kaj pa posamezen plin ki zrak sestavlja?
Kaj pa dušo si že videla? kaj pa energijo od katere duša živi?

Energija je pa v bistvu hrana ane? Hrana pa je lahko junk food, fast food in tako naprej… ane?

In če dosti bereš, si prebrala da ljudje še priznajo kurbarijo, plehpičkovje, delomrzništvo, lepo oblikovano meso…. kar v bistvu pomeni fast food za dušo. Junk food za dušo je pa tako vsakdanji kakor cukrpekarstvo za telo, vse povsod ga je polno a izredno malo ljudi prizna, da ga konzumira….

Tako tudi ne boš našla priznanj konzumacije junk fuuda za dušov obliki; vzel si bom mlajšo mamo, vrečo za praznjenje jajc,… ali pa npr vzela si bom semenodajalca, bankomat, rodila bom/sem berglo zase, iščem si dvornega norčka,….. vsi pa vemo, da je tega vsepovsod polno in da se masovno konzumira…

Včasih je bilo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zakonov neveljavno sklenjenih iz razloga blagor zakoncev (fizično ekonomski zakoni) Danes ni več toliko te želje ker ni toliko potreb, so pa toliko večje želje po duhovni ekonomiji ker so potrebe enormne, saj je materijalno blagostanje mnogim prineslo toliko večjo duševno podhranjenost. Tako veliko, da tisti/e ki marajo da ni več ljubezni ne vejo niti tega, da je nikoli imeli niso. Sploh vejo ne kaj je to zdravo prehranjevanje, kaj šele, da bi si znali pripraviti posamezni zdrav obrok za dušo.

Predvidevam, da si pred poroko zgradil hišo, seksal prvič šele v noči poroke in da je bila tvoja noseča šele mesec dni po poroki.
Najbolj ste zanimivi taki kerlci, ki imate sami zavoženo življenje, polni pa ste pametnih življenjskih nasvetov, ki se jih sami nikoli niste držali.Ne prej, ne zdaj.
Temu se reče : popolni svetnik.

Pa čakajte malo, ste vi sploh prebrali, kaj je punca napisala??

Se vam ne zdi, da je tukaj nekaj zelo narobe?

“On je krasen človek” ne pomeni čisto nič, samo to, da je ne pretepa. Dejstva pa povejo veliko.

Franci, meni se zdi, da imava problem.
Ne, ti maš problem.
Nimava se več rada.
Ni res, zelo se imava rada.
Vidim, da te ne privlačim več.
Ni res. Zelo me privlačiš.
Nič se ne pogovarjava.
A? Nimam cajta, sori.
Rada bi, da greš.
Ne, ne bi rada. Sej veš, da si nezrela in neumna in ne veš, kaj hočeš.
Rada bi, da greš iz mojega stanovanja.
Ne slišim dobro.
Nisva več kul, prosim, da se odseliš.
Ej, Micka, kaj je za večerjo, lačen.
A nisi slišal, kaj sem rekla?
Dej nehi spet bit patetična, ko ti nič ne fali. A mogoče pijem? A te tepem? Bi rada otroku uničila družino?
Halo, to je moje stanovanje in hočem, da greš.
Pejd ti lepo malo ven na sprehod, da tole svojo babjo glavo zluftaš, da ne bo več razmišljala o neumnostih. Ko prideš nazaj, pričakujem, da se boš obnašala kot zrela oseba.

Tako nekako si predstavljam. Tole so znaki tipa, ki misli, da je več vreden od partnerke. In seveda mora ona potrpet, kaj pa. Saj ji je povedal, da nje ni resno za jemat, gotovo ima on prav.

1. Če bi rada oživila zvezo, moraš sama v akcijo. Ne čakaj nanj, ampak začni delat sama to, kar pričakuješ od njega. Pokaži mu, nauči ga.

2. Ko zaljubljenost izzveni, mnogi mislijo, da ni več ničesar. Napaka. Zaljubljenost gre, ljubezen pa šele začenja nastajat. In Ljubezen = ODLOČITEV. Da se zavestno sama odločiš, da je to to. Lahko to najdeš v njem in se ODLOČIŠ zanj. Lahko pa uničiš družino, hčerko, tudi sebe, če ti bo potem žal.

3. Lahko se zgodi, da boš iskala, iskala, ampak našla pa ne. Kaj boš potem? Prijokala nazaj?

4. Mnogi mislijo, da so upravičeni do nevemčesa vsega. Doma imajo zaklade, ampak egoistično pričakujejo kraljestva. Ko imaš družino, je skrajno egostično misliti samo nase. Si soodgovorna tudi za tujo srečo!!! Škoda, da danes pozabljamo na skupno dobro, na odgovornost. Iščemo samo ugodje in pravice.

5. Potrudi se.

6. Potrudita se skupaj. Ti začni in ga potegni za sabo. Kar si želiš, izživi z njim. Zakaj rabiš drugega? Zaradi metuljčkov? Rutina je včasih dolgočasna ampak zelo dobrodošla. Pogl3j naokrog. V kalšnih razmerah živijo nekateri. Bodi hvaležna za to, kar imaš.

7. Naj ti ne bo dolgočasno, če ni baraba. Barabe naredijo burno zvezo.

8. Najdita si pomoč terapevta.

9. Razhod naj bo skrajni izhod v sili. Mogoče pa si potihem želiš drugih sprememb, ki jih projeciraš na zvezo. Ker si podzavestno jezna, da mož ne zna brati misli in ti izpolniti skritih potlačenih želja, te je pričel odbijat. Si želiš še enega otroka? Drugo službo, več aktivnosti… ? Razčisti pri sebi. Včasih smo jezni nase, projeciramo pa drugam, da zaščitimo sebe.

Želim vama srečno in upam, da sem kaj pomagala. Ne vrži platine v smeti, ker ima kič lepšo obliko. Držim pesti.

Predvidevam, da si pred poroko zgradil hišo, seksal prvič šele v noči poroke in da je bila tvoja noseča šele mesec dni po poroki.
Najbolj ste zanimivi taki kerlci, ki imate sami zavoženo življenje, polni pa ste pametnih življenjskih nasvetov, ki se jih sami nikoli niste držali.Ne prej, ne zdaj.
Temu se reče : popolni svetnik.[/quote]

Ni greh pasti, temveč ne vstati. Zavoženo življenje imajo pa tisti, ki ob vedno znova padanju in pobiranju rabijo vedno novo berglo, predvsem pa tisti, ki nikoli samostojno sploh hodili niso.

Slabih izkušenj ni, so le izkušnje iz katerih se nočemo nič naučiti. Seveda je pa neprimerno lažje zaključiti; on/a je kriv/a…

Ja, od mladoletništva sem samostojna, in kar nekaj streh je, ki so moje (so)delo. Ampak se ne sekiram, ne bom nič sabo nesla. V bistvu so materijalne hijene še precej nedolžne v primerjavi s tem kar tukaj berem. Vključno z avtorico…

Ki nese zlata jajca…

PA zakaj je treba vedno ženske okarakterizirat v takih razmerjih kot hladne? A če je ona izpostavila, napisala, da se je veza ohladila, je pa ona avtomatsko kar razlog,ali kaj?
Veliko moških, ko dobi otroka, se takole zazihra, ugnezdi in se niti ne trudi več, postanejo morda celo aseksualni. Jim pomeni pirček ali dva zvečer več, kot stisk k partnerici. Poslušam veliko takih realnih zgodb od znank, prijateljic. Pa vem, da so čisto OK ženske, jih poznam že 30 let naprimer. Moška zazihranost, ležernost, da so oprani, nahranjeni, pošlihtani in da je v hladilniku vedno flaša pira, viskija, gina, …..

Nekaterim je tudi problem, ker niso dovolj zreli, da bi z eno partnerko preživeli in živeli do smrti enega izmed njiju naprimer. ker jim je vse monotono. Ker se ne trudijo več tako, kot so đe svjali in bili ledik in frej.

Oh, mami, odrasti. Življenje ni praznik in ni vse samo ena holivudska evforija. Če nesebično daješ, se ti nekoč vrne.
Sama se odloči, ali boš poslušala lovce na užitek s tega foruma ali ne. Zaradi mene lahko resno vzameš njihovo iluzijo sreče, ampak premisli, da ti ne bo nekoč žal. Odvisno od tvojega značaja. Če si oseba, ki od bližnjih in od življenja pričakuje, da bodo zgolj izpolnjevali njena pričakovanja, potem ti mogoče sploh ne bo žal.

Se zelo strinjam. Kvalitetnih moskih je zelo malo in ti si z enim takim porocena. Ko ga ne bo vec ob tebi, bos sele vedela. Zgleda, da si ne znas predstavljati vnaprej.

Jaz poznam kar nekaj znank, ki jim je zal. Zelo zal, ker vsi naslednji so bili slabsi od moza in se niso bili ocetje njihovih otrok. Ne prenagli se in vzemi sebe v roke. Ne isci srece v drugih ampak v sebi.[/quote]

Oprosti, ampak te tvoje znanke so nevredne kakršnegakoli odnosa s komerkoli. Jim je bilo žal? Česa? Tega, da je bil naslednji slabši od moža? Matr kakšne kriterije oziroma vzgibe za zveze, odnose pa to imate? Nabor in potem izbira, kateri je “boljši”? To je vstopanje v zvezo iz čiste preračunljivosti in popolnoma brez ljubezni. Daj, preberi, kaj pišeš, poslušaj, kaj ti govorijo. Dvomim pa, da boš slišala, razumela, ker verjetno si ti v odnosu iz ravno taistih razlogov …

Če ljubezni ni več, popravek ni mogoč. Vse ostalo je moč rešiti, če se oba močno potrudita, umrle ljubezni (če je sploh kdaj bila) pač ne. In potem ostane le še odločitev, ali životariti do konca ali pač poskušati zaživeti na novo in živeti.


Se vam ne zdi, da je tukaj nekaj zelo narobe?

“On je krasen človek” ne pomeni čisto nič, samo to, da je ne pretepa. Dejstva pa povejo veliko.

Franci, meni se zdi, da imava problem.
Ne, ti maš problem.
Nimava se več rada.
Ni res, zelo se imava rada.
Vidim, da te ne privlačim več.
Ni res. Zelo me privlačiš.
Nič se ne pogovarjava.
A? Nimam cajta, sori.
Rada bi, da greš.
Ne, ne bi rada. Sej veš, da si nezrela in neumna in ne veš, kaj hočeš.
Rada bi, da greš iz mojega stanovanja.
Ne slišim dobro.
Nisva več kul, prosim, da se odseliš.
Ej, Micka, kaj je za večerjo, lačen.
A nisi slišal, kaj sem rekla?
Dej nehi spet bit patetična, ko ti nič ne fali. A mogoče pijem? A te tepem? Bi rada otroku uničila družino?
Halo, to je moje stanovanje in hočem, da greš.
Pejd ti lepo malo ven na sprehod, da tole svojo babjo glavo zluftaš, da ne bo več razmišljala o neumnostih. Ko prideš nazaj, pričakujem, da se boš obnašala kot zrela oseba.

Tako nekako si predstavljam. Tole so znaki tipa, ki misli, da je več vreden od partnerke. In seveda mora ona potrpet, kaj pa. Saj ji je povedal, da nje ni resno za jemat, gotovo ima on prav.[/quote]

Odličen povzetek. Ampak dvomim, da kdo to sploh hoče videti, on enaki njemu, one v podbnem dreku in ker so one v njem, ne privoščijo boljšega nobeni drugi. Češ, če trpim jaz, trpi še ti, saj je s tem moje trpljenje navidezno manjše.


Se vam ne zdi, da je tukaj nekaj zelo narobe?

“On je krasen človek” ne pomeni čisto nič, samo to, da je ne pretepa. Dejstva pa povejo veliko.

Franci, meni se zdi, da imava problem.
Ne, ti maš problem.
Nimava se več rada.
Ni res, zelo se imava rada.
Vidim, da te ne privlačim več.
Ni res. Zelo me privlačiš.
Nič se ne pogovarjava.
A? Nimam cajta, sori.
Rada bi, da greš.
Ne, ne bi rada. Sej veš, da si nezrela in neumna in ne veš, kaj hočeš.
Rada bi, da greš iz mojega stanovanja.
Ne slišim dobro.
Nisva več kul, prosim, da se odseliš.
Ej, Micka, kaj je za večerjo, lačen.
A nisi slišal, kaj sem rekla?
Dej nehi spet bit patetična, ko ti nič ne fali. A mogoče pijem? A te tepem? Bi rada otroku uničila družino?
Halo, to je moje stanovanje in hočem, da greš.
Pejd ti lepo malo ven na sprehod, da tole svojo babjo glavo zluftaš, da ne bo več razmišljala o neumnostih. Ko prideš nazaj, pričakujem, da se boš obnašala kot zrela oseba.

Tako nekako si predstavljam. Tole so znaki tipa, ki misli, da je več vreden od partnerke. In seveda mora ona potrpet, kaj pa. Saj ji je povedal, da nje ni resno za jemat, gotovo ima on prav.[/quote]

Odličen povzetek. Ampak dvomim, da kdo to sploh hoče videti, on enaki njemu, one v podbnem dreku in ker so one v njem, ne privoščijo boljšega nobeni drugi. Češ, če trpim jaz, trpi še ti, saj je s tem moje trpljenje navidezno manjše.[/quote]

A da ja? Zame to sploh tip ni…

PA zakaj je treba vedno ženske okarakterizirat v takih razmerjih kot hladne? A če je ona izpostavila, napisala, da se je veza ohladila, je pa ona avtomatsko kar razlog,ali kaj?
Veliko moških, ko dobi otroka, se takole zazihra, ugnezdi in se niti ne trudi več, postanejo morda celo aseksualni. Jim pomeni pirček ali dva zvečer več, kot stisk k partnerici. Poslušam veliko takih realnih zgodb od znank, prijateljic. Pa vem, da so čisto OK ženske, jih poznam že 30 let naprimer. Moška zazihranost, ležernost, da so oprani, nahranjeni, pošlihtani in da je v hladilniku vedno flaša pira, viskija, gina, …..

Nekaterim je tudi problem, ker niso dovolj zreli, da bi z eno partnerko preživeli in živeli do smrti enega izmed njiju naprimer. ker jim je vse monotono. Ker se ne trudijo več tako, kot so đe svjali in bili ledik in frej.[/quote]

Uhh, to bi bilo fajn, da bi bila strast med partnerjema tako močna kot na začetku osvajanja, pol nebi bilo nobenih ločitev, solz in slabe volje v vezi. Problem je, ker je pač človeška doba kar dolga napram recimo 200 let nazaj. Prej so se borili za svoj vsakdanji kruh in za to, da preživijo družine, torej niti ni bilo časa, da bi mislili na kaj drugega. V današnjem času pa,…. ehh, ob vsej tej tehnologiji in vsemu drugemu, težko, težko, bi kar moglo bit tako, da bi bilo normalno malo menjat partnerja na toliko let, pol pa prej preden rikneš, če je volja in, če sta oba še za, dokler ne rikneš preživiš s tistim, ki se ti najbolj prilagaja telesu in umu.
V tem primeru, se je tip preselil k avtorici, to je pomemben faktor, če niti sexata več ne in, če se tip izogiba pogovora je po moje bolj, da se izseli, če ona tako hoče, kljub otroku, očitno sta hladna kot špricer en do drugega.

Kaj pa je ljubezen in kaj je garancija, da jo sploh najdes? Ne enacit ljubezni s hitrim skokom, razen ce ti je to zivljenjski cilj.

Po 15 letih seveda ni vec zaljubljenosti in ni metuljckov, pa se te se da s pravimi tehnikami kdaj priklicati.
Ce po 15 letih ni ljubezni in spostovanja, pa je nekaj narobe. Ali je en oboje zapravil npr z varanjem, z zapravljanjem denarja, s kakim drugim neodgovirnim obnasanjem. Ali pa sta se oba vrgla v zagotavljanje materialnega in ukvarkanje z otrokom in pri tem pozabila drug na drugega. V prvem primeru res ni kaj popravljati, ampak avtorica ne omenja, da bi bilo kaj takega vmes. Tudi deloholizma oziroma t.i. prezaposlenosti ne omenja, pa ne alkohola, nasilja ali zasvojenosti z elekteoniko. Torej bi se dalo cisto lepo postaviti nazaj.
Pac oba ven iz odvecnih kil, razvlecene trenirke “za doma” pa skurit, da ne bi katerega prijelo, da si to navlece na sebe. Ze prej sem omenila skupni cas, hci je dovolj velika, da gre za vikend k babici ali kaki prijateljici prespat ali pa ostane doma z vnaprej skuhanim kosilom in da jo vmes pride nekdo malo pogledat. Torej se zmigat ven iz hise, ki sili v rutino.

Ja, seveda. Lahko tudi zivotarita en mimo drugega.
Ali pa isceta metuljcke z vedno novimi.

Stvar osebne odlocitve.

PA zakaj je treba vedno ženske okarakterizirat v takih razmerjih kot hladne? A če je ona izpostavila, napisala, da se je veza ohladila, je pa ona avtomatsko kar razlog,ali kaj?
Veliko moških, ko dobi otroka, se takole zazihra, ugnezdi in se niti ne trudi več, postanejo morda celo aseksualni. Jim pomeni pirček ali dva zvečer več, kot stisk k partnerici. Poslušam veliko takih realnih zgodb od znank, prijateljic. Pa vem, da so čisto OK ženske, jih poznam že 30 let naprimer. Moška zazihranost, ležernost, da so oprani, nahranjeni, pošlihtani in da je v hladilniku vedno flaša pira, viskija, gina, …..

Nekaterim je tudi problem, ker niso dovolj zreli, da bi z eno partnerko preživeli in živeli do smrti enega izmed njiju naprimer. ker jim je vse monotono. Ker se ne trudijo več tako, kot so đe svjali in bili ledik in frej.[/quote]

Uhh, to bi bilo fajn, da bi bila strast med partnerjema tako močna kot na začetku osvajanja, pol nebi bilo nobenih ločitev, solz in slabe volje v vezi. Problem je, ker je pač človeška doba kar dolga napram recimo 200 let nazaj. Prej so se borili za svoj vsakdanji kruh in za to, da preživijo družine, torej niti ni bilo časa, da bi mislili na kaj drugega. V današnjem času pa,…. ehh, ob vsej tej tehnologiji in vsemu drugemu, težko, težko, bi kar moglo bit tako, da bi bilo normalno malo menjat partnerja na toliko let, pol pa prej preden rikneš, če je volja in, če sta oba še za, dokler ne rikneš preživiš s tistim, ki se ti najbolj prilagaja telesu in umu.
V tem primeru, se je tip preselil k avtorici, to je pomemben faktor, če niti sexata več ne in, če se tip izogiba pogovora je po moje bolj, da se izseli, če ona tako hoče, kljub otroku, očitno sta hladna kot špricer en do drugega.

New Report

Close