Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vas moške res privlači na ženskah in kaj ne

Kaj vas moške res privlači na ženskah in kaj ne

Upam, da ne bo kakšnih “čudnih” odgovorov…zadnjič smo imeli debato kaj moški imate in nimate radi na ženskah? Ali vas mejkap moti, ali vas moti, če ga je preveč? Vam je bolj všeč,če ima ženska visoke pete ali če je v supergah in oblekici? Poplava teh preveč namazanih žensk po družabnih omrežjih in neki neresnični “ideali” so presegli vse meje dobrega okusa…
Torej, kaj je tisto, kar vas res na splošno privlači pri ženskah, ko eno zagledate prvič…

Naravna lepota. Kaj češ delat iz umetne babe.

ok, štekam, ampak a te moti, če je malo namazana?

hahaha ženske, nikoli ne boste zadovoljile vsem. Menim da moške pri ženskah odbije pretiravanje na vseh področjih. To da si z občutkom namzana in da se dobro počutiš v tistem kar nosiš se vidi na kilometer in take stvari sigurno ne odbijajo. Če si zatežena in fejkaš ter hočeš ugajati potem se te bodo tipi izogibali

pa kaj tebe briga ugajati neki skupini? in kaj..misliš, da imajo..samo zato ker so moški vsi enak okus?!?! sebi bodi všeč..in bodi samozadostna..to je prvo in osnovno za karkoli na daljši rok.

Nasmeh verjetno ne odbija.


Niti najmanj. Še posebej, če jo jaz namažem tam spodaj.

Slab dan čudakinja?
Zanima me na splošno…jaz sama s sabo nimam težav…zanima me mnenja moških na splošno in vem,da so si okusi različni, tko kot so enim ženskam všeč kosmati, jih druge ne morejo videt…eni majo radi umetne spake s fafarskimi žnablami itd…


Niti najmanj. Še posebej, če jo jaz namažem tam spodaj.[/quote]

:))) z nutelo


Niti najmanj. Še posebej, če jo jaz namažem tam spodaj.[/quote]

:))) z nutelo[/quote]
Tudi. Pa tud s smetano je že bilo. :)))))))))))))))

Mene recimo zelo moti puder na obrazu in pretirano ličenje. Pa neraven trebuh, premajhna rit in prevelike prsi.

Mene nič, ker sem gej. 🙂

Dober stas in glas, če je glas dober pomeni, da je tudi na nekem nivoju, ko samo nemo gledaš ustnice, ki se premikajo med govorjenjem in zato ne rabi ženska nobenega make upa, da te zadene. Silikoni so plitki, lep urejen nasmeh je čarovnija.

Mene so vsi spoznali in oboževali z ličilom na obrazu (in eno obdobje je bilo kar močno). Pripomb ni imel nihče. Ko so me po mesecih in več prvič videli brez ličila, še opazili tega niso. Radi so me imeli v obeh izdajah.

To je dokaj trapasto vprašanje in izhodišče – ker kot lahko vidiš, če pogledaš okrog sebe – moški smo različni in so nam všeč različne ženske.
Še istemu moškemu, v različnih dnevih tedna, bodo lahko všeč različne ženske.

Tako da skupne točke tu vsekakor ni. Že zase je ne morem najti glede na navedena vprašanja oz. kriterije; včasih mi je ista ženska všeč v supergah, drugič v petkah, enkrat mi je všeč v pižami in zaspana, drugič urejena in v oblekici… hudiča, včasih mi je všeč še tečna (čeprav je to seveda čisto moja izmišljotina, saj prava ženska ni nikdar tečna)!

Edino kar lahko izpostavim kot skupno točko vedno je določena vrsta energije. To pa lahko razumeš kot zmes karakterja, obnašanja, telesne drže, oblačenja, vonja, itd.

No pa še točka ki odbija – neokusnost in pomanjkanje (svojega) sloga. Ženska ki poskuša biti čimbolj podobna aktualnemu modnemu slogu ali kakšni zvezdi, ženska ki pretirava z mazanjem in tako izgubi svojo osebnost… to izgleda tragikomično in odbija.

To je dokaj trapasto vprašanje in izhodišče – ker kot lahko vidiš, če pogledaš okrog sebe – moški smo različni in so nam všeč različne ženske.
Še istemu moškemu, v različnih dnevih tedna, bodo lahko všeč različne ženske.

Tako da skupne točke tu vsekakor ni. Že zase je ne morem najti glede na navedena vprašanja oz. kriterije; včasih mi je ista ženska všeč v supergah, drugič v petkah, enkrat mi je všeč v pižami in zaspana, drugič urejena in v oblekici… hudiča, včasih mi je všeč še tečna (čeprav je to seveda čisto moja izmišljotina, saj prava ženska ni nikdar tečna)!

Edino kar lahko izpostavim kot skupno točko vedno je določena vrsta energije. To pa lahko razumeš kot zmes karakterja, obnašanja, telesne drže, oblačenja, vonja, itd.

No pa še točka ki odbija – neokusnost in pomanjkanje (svojega) sloga. Ženska ki poskuša biti čimbolj podobna aktualnemu modnemu slogu ali kakšni zvezdi, ženska ki pretirava z mazanjem in tako izgubi svojo osebnost… to izgleda tragikomično in odbija.[/quote]
Rok, hvala za tvoje mnenje, te čist štekam, kaj si mislil…..vprašala pa sem zato,ker se najdejo kvazi neki članki,osnovani na “kvazi” raziskavah…kaj moške privlači….postavlja se neke teze,ki tudi po mojem mnenju nimajo neke trdne podlage.
Tudi meni ni všeč samo en tip moškega, mogče,kot si rekel vzporednica je energija in če je ženska ali moški, še tako lep, če ni energije, djabe ji lepota, ki takrat splahni….

Za večino modelov velja: imeti mora dober diferencial, dobre airbage, svelte žaromete in čim manj mora klenkati. Če je prah na karoseriji ali ne, se sploh ne opazi!

:)))
dobre prisodobe

Taka in podobna vprašanja postavljat je čisto škoda cajta. Vsak bo odgovoril za sebe ne pa za vse moške. To je tako ko tip vpraša žensko, če so ji všeč črnolasci pa ona reče ja…tip pa misli, da so vsem ženskam všeč črnolasci. Ko mu pa ena pove, da njej taki niso všeč, je pa una vsega kriva kaj se je lagala. Vsak pove samo zase ne pa za celotno skupino. Če bo sedaj en rekel, da so mu všeč bjonde še ne pomeni, da so bjonde vsem všeč. Tudi, če jih tukaj 100 reče, da so jim všeč suhice, še ne pomeni da so VSEM moškim take všeč. Upam, da razumeš kaj hočem povedat. Pač rezultati ti ne pomagajo dosti.

Lepo si povzel bistvo…


Razumem Calla88 seveda…
si me nasmejala z unim, da je lagala una,ki ji niso črnolasci všeč:))))

Oziroma danes bi verjetno morali to frazo spremeniti v milijardo.

No lej, prijateljica od prijateljice je imela tipa, zapriseženega ljubitelja velikega oprsja. Ona je imela C in mu je bilo to za las. Ena od prijateljic je imela res ogromne prsi in on je bil ves slinast, kadar jo je videl.
Nakar je spoznal mene z manj od povprečja (slaba B košarica, včasih tudi A). In glej ga zlomka, je rekel, da ga je čisto začaral moj pogled, izraz na obrazu (pa nimam lepega obraza), da je kot hipnotiziran, ko me vidi.
Ta ženska je bila čisto boga, češ, a zdaj so pa tudi one z majhnimi kar na lepem zanimive 🙂

Meni so recimo všeč “grdi” nosovi, tako na moških kot na ženskah, pa kaka opazna brazgotina na obrazu je tudi seksi. Načeloma so mi bolj všeč blondinci z modrimi očmi, pa sem trenutno čist pahnjena na črnolasega plešca s temno rjavimi očmi.

Predvsem karakter in osebnost. 🙂 To se je brezveze spraševati, če vtis na moške narediš zgolj z vizualno podobo, to je za nesamozavestne ženske, ki pritegnejo določen tip moških, ki vidijo le vašo lupino in ne vas, kdo in kaj dejansko ste.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če je namazana lepo izgleda na slikah, v živo od blizu je bolj tako tako. Za pred kamero se namaži, na zmenek brez ni mi všeč se poljubljat z vso namazano.

Niso vsem moškim všeč iste, za mene naravne črnolase(blond so butaste), dobra mlekarca(da otrok ne bo lačen), široki boki, pa da ne šlataš same kosti, vsaj 60 kg

Ti pa ne veš čisto točno, kako dojenje poteka oz. od česa je odvisno, mar ne?

New Report

Close