Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek še komu že presedajo reklame Lidla?

še komu že presedajo reklame Lidla?

Kar je preveč, je pa PREVEČ!! Gre kdo od vas zaradi reklam večkrat v lidl, kot bi šel sicer?

Slabo,slabo jim gre,zato bombardirajo z reklamami. V Lidlu ne kupujem.

Meni reklame ne presedajo, ker ima moj TV gumb za izklop.

reklame za hofer, špar, mercator, eurospin…ampak treba je pač nekje kupovat..zaradi reklam, ki mi najedajo, ne hodim nič manj v katerokoli trgovino.

gle / poslušaj programe, ki nimajo reklam ☺

Meni je najbolj grozna Lidlova reklama, v kateri nek moški ves osladen razlaga, zakaj ga tako veseli delat za Lidl, kako je vesel, da je del super ekipe in kako strankam pomaga.

Poznam 2 osebi, ki sta delali v upravi in eno, ki je delala v prodajalni. Vsi so presrečni, da ne delajo več tam in ta reklama prikazuje točno kontra stanje.

A sploh komu kakšne (katerekoli) reklame ne presedajo?

ne, take ciljane reklame, za ciljne skupine mene odbijajo. Ga ne pogrešam. Ker ne pogrešam strukture tistih ljudi tam noter. Tudi zato ne, ker so v zadnjih 5-ih letih občutno podražili izdelke, čeprav so čisto navaden diskontar.

Včasih so nonstop vrteli in oglaševali v TV reklamah vložke, pralne praške in zobne paste, zdaj pa Lidl pa Hofer tekmujeta, kdo bo komu prevzel večji kos tgovinske pogače z “izvirnostjo” reklam.

Ali pa una Hoferjeva je tudi butasta – ko na koncu odpre škatlo z rdečimi štikli, ker je bil o njen prihranek zaradi nakupov v Hofru- neumnost, noben prihranek ni bil, ker je zagonila za čevlje. AMpak cilja skupina so itak “desperate housewifes” 🙂

Nujno rabimo še konkurenco tema dvema diskotarjema ob bok. Še kak diskontar, ala REWE pa Billa bi lahko prišla v SLovenijo 🙂 Pa kak Tesco bi bil tudi OK 🙂 Da se Lidl Hofer malo skulirata in prizemljita, ker si več kot očinto precej preveč manejo dobičkarske roke v teh letih, kar so na slovenskem trgu.

Zakaj si selektivna? meni reklame vseh trgovcev presedajo.

Slabo,slabo jim gre,zato bombardirajo z reklamami. V Lidlu ne kupujem.[/quote]

koliko šele gre slabo mcdonaldsu,persilu,mercedezu in hofru da se nonstop reklamirajo.

Meni tudi vse reklame presedajo. Pa še tisto kar jih slučajno vidim so vse po vrsti bebave, nelogične, prav norca se delajo iz kupcev.
V trgovino grem, ker moram iti. Kam grem pa odloča pa izdelek, kakovost izdelka in cena, lahko tudi cena substituta in/ali komplementarnega izdelka. To je vse, kar rabim kot potrošnik vedet. Za prehrambene trgovine.

Slabo,slabo jim gre,zato bombardirajo z reklamami. V Lidlu ne kupujem.[/quote]

koliko šele gre slabo mcdonaldsu,persilu,mercedezu in hofru da se nonstop reklamirajo.[/quote]

nič jim ne gre slabo – predobro, zato pa imajo viška denarja za marketing za na TV vržt šolde “skuzi uokno”

Kupujem tudi v Lidlu… te reklame so mi tako ogabne, osladno nakladanje, ki nima nobene veze z realnostjo.

Po eni strani imam odpor do reklam, ker sem nek čas delala v oglaševalski agenciji in so mi res zrasle čez glavo, po drugi strani so pa super; med reklamami zalijem rože, nesem ven smeti, se preoblečem…

V bistvu so mi vse reklame za trgovske centre zoprne, ker filajo z istimi zadevami. Samo, da imajo različne dneve za popuste ( – 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} torek, četrtek v Tušu, Mercator med vikendom, Spar ne vem kdaj) , pa na ene 2 dni se menjajo akcije istih zadev. Sploh jih ne jemljem več resno in se med reklamami odpravim tako kot Yo, rože zalit, na WC itd
Mi gre pa najbolj na jetra tisti skodran tip v reklami za Euro Spin

koliko šele gre slabo mcdonaldsu,persilu,mercedezu in hofru da se nonstop reklamirajo.[/quote]

nič jim ne gre slabo – predobro, zato pa imajo viška denarja za marketing za na TV vržt šolde “skuzi uokno”[/quote]

Saj to je bila moja poanta vpisa. Vsa podjetja ki jh vidite na tv imajo višek. Lidl ni izjema.

Samo, da sta nas Kavacova končno nehala buzerirati vsakih deset munut na vseh kanalih.

Billa je že na Hrvaškem, s tem da tu pa ni Hofra. Niti Eurospina, ampak reklamo zanjga pa vseeno dobimo za it v Krško.

Jaz tudi poznam eno osebo ki je delala na upravi, zjutraj pred 7 je šel, vrnil se pa ni pred 17, nazadnje kar niti pred 19. Šel je na Irsko in je tam že 2 leti.

meni presedajo VSE reklame. Tudi te na monu.


Še najbolj te! Po 7-8 se jih naenkrat vrti! Kr naprej križce in krogce stiskam, pa me še kr napadajo!

Kupujem tudi v Lidlu… te reklame so mi tako ogabne, osladno nakladanje, ki nima nobene veze z realnostjo.[/quote]
Seveda, ker so narejene za specifično ciljno skupino kupcev – takih, ki jim to sede in tudi v realnem življenju tako funkcionirajo…

Se strinjam. reklami Uniona Povodni mož in Kračj Matjaž za nefiltrirano sta super… SPloh tisto, ko se Povodni mož pridrsa moker, voljan in željan po pultu do Urške ……..Ne plesa, pijače :))))))

Pa sploh ne pijem pira….. pijem original jabolčnike ali hruškovce ( ciderje, ker mi okus pera ne sede). Ampak tidve letošnja reklami za Union sta mi pa odlični 🙂

Tudi meni lidl preseda z reklamami. In seveda tam ne nakupujem zaradi reklam. To, da pa se zaposleni promovirajo, kako jim je fajn pa tudi jaz dvomim. So po moje kar igralce rekrutirali za te vloge.

Na smrt sovražim reklame za Lidl. Ne moreš se jim izognit, če čakaš na začetek kake oddaje. In če še enkrat slišim tisto pesmico…tralala, “to mi je všeč….”, se mi bo odpeljalo.

New Report

Close