Forum.Over.Net

Starševski čvek

Plačljiva kontracepcija, nov napad na ženske

Default avatar

bo pa več

kaj še je napisal/a:
Bo pač več splavov, pa domačih mazaških. Saj danes imamo internet, pa se da pogledat, katera snov povzroči kaj ...
Default avatar

Zastonj

Fak a znate še kaj drugega kot žicat? Sej tut kondomi niso zastonj. Kontracepcija ničesar ne zdravi je tako? Torej bi mogla biti itak samoplačniška. Zakaj se plačuje nekaj kar ni zdravilo LOL
Default avatar

Estetska

Punce, analno je (bo še vedno) zastonj :)
Default avatar

gotip+er

Zastonj so tablete, ki jih že 20 let ginekologi ne predpisujejo, povzročajo pa toliko stranskih učinkov, da bo zdravstvena blagajna zaradi bolniških krepko v minusu. Tako da dvomim, da je cilj ukrepa prihranek. Pa jaz tega ne koristim več, sem pa dolga leta in se mi zdi prav, da koristijo tudi vse, ki bodo še prišle za mano. Če bo treba plačat, bo zaradi 1 evra prihranka zavarovalnica morala plačat par tisočakov za splav + 14 dni bolniške delodajalec. Res jaki prihranki.
Default avatar

zdravi

Zastonj je napisal/a:
Zdravi, žal mi je, da tega ne veš. Izobrazi se.
Default avatar

ni za priranke

gotip+er je napisal/a:
Ne gre za prihranke, vatikanski lobi je v ozadju.
Default avatar

ena tam

Ne morem verjet, da mlada zenska v 21. stoletju govori o kontracepciji kot o necem, ki te naredi objekt. Kdo je to dekle??
Default avatar

pikica in pokica

zdajle pri poročilih na POP TV. Pa kdo je ta baba ki zagovarja plačilo kontracepcije?
Default avatar

eh...

Enkrat je bil en dober predlog o zastonj vložkih in tamponih.... Pa so ga vrli poslanci zatrli v kali.
Default avatar

kaj še

eh... je napisal/a:
Kaj pa bojo poslanci z vložki in tamponi?
Default avatar

.ginekolog.

Vzdržnost je zastonj, ni treba doplačat.

Sicer pa, po mojem mnenju bi morala biti za doplačat ali kar plačat kar vsa kontracepcija, tudi kondomi niso zastonj.

Splave bi dal samoplačniško !!!

Število splavov bi bilo omejeno, tudi samoplačniško, če ženska prekorači določeno kvoto, bi morala na zdravljenje v psihiatrično bolnišnico
Default avatar

Strinjam

Se strinjam z psihiatrično ustanovo na določeno kvoto
Default avatar

mulcaaa

.ginekolog. je napisal/a:
Mulca naj pa vseeno rodi, koga briga, da bo imel mamo v psihiatrični, anede?
Default avatar

zagrenjen dedec

.ginekolog. je napisal/a:
Zagrenjen dedec s katerim nobena noče it v posteljo, pa bi še drugim špas pokvaril.
Default avatar

ja itak

mulcaaa je napisal/a:
Ja itak, svet naj preplavijo potomci tistih, ki so po njegovem mnenju za psihiatrijo. To bo svet napredoval potem!
Default avatar

tarči

Tako pač je. Kurbarija stane.
Default avatar

splavi pa še več

tarči je napisal/a:
Splavi pa še več.
Default avatar

Gost♥

kaj še je napisal/a:
O idiotizmu vseh dosedanjih vlad in "vladarjev" je bilo že veliko napisanega, pa si še vedno idiote obkrožimo na volitvah!
Default avatar

El Fidelito

Podpiram vsak ukrep, ki babam vrne dostojanstvo. Dostojanstvo se pa ohrani samo tako, da nehajo fehtarjem dajat za kavsat. Spolno aktivne babe so vse sami objekti za izživljanje moških perverzij in zaradi tega osramočene in zagrenjene zaradi občutkov krivde in nizke samopodobe. Ponosna in samozavestna baba ne da fukat nobenemu.