Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Srbiji migranti že z noži nad domače prebivalstvo.

V Srbiji migranti že z noži nad domače prebivalstvo.

No kaj bodo zdaj rekli welkomerji?
25 letnega domačina je migrant z nožem v prsa,želodec in predel jeter.
Vsi,ki smo govorili,da morajo ti ljudje biti 24/7 pod ključem pa smo bili označeni za rasiste in ne vem kaj še.
Jeba pa takšna,ko je tričertrt naroda jasnovidna.

Vaš link

“Pa konstantno napadaju, po Šid-u i okolnim selima, konačno da je nešto objavljeno.Sve preko nas, daj sklanjajte ih iz našeg grada i nek im se ograniči kretanje, oni kao na ekskurziji… “

” Mi treba da ih primimo, nahranimo, obucemo,damo azil…a oni ce nas ubijati, silovati, otimati…
Iste mere kao Madjari visoki zid, policija ,vojska da cuvaju sve granice…
Inace smo gotovi, oni samo dolaze…a njih neko salje i placa to putovanje.”

Super bo,ko se bodo tako prosto po prešerno sprehajali po Sloveniji,policija ba bo samo gledala.

Cerar pravi, da bo lahko vojna. Kaj je to drugega, kot uvod v vojno? Najprej bodo ljudje tiho, ko jih bodo migranti klali za celotno oskrbo, potem bodo udarili nazaj, nemiri, neredi in kaos bodo tu.


Se pravi se bojiš domačinov, ki naj bi udarili nazaj? Klanje migrantov za oskrbo je pa ok?

Nobeno ubijanje ni ok! jaz sem še proti ubijanju živali, kaj šele ljudi. Govorim le o tem, da ko bodo ljudje spoznali, da jih vlade ne ščitijo, ampak jim vsiljujejo migrante- samo poglejte sprenevedanje Merklove- in ko jim bo sina, hčer, očeta eden teh ubil, zaklal ali posilil, bo gorje.

Nihče več ne bo ustavil domino efekta nasilja. Edina rešitev bi bila, da bruseljske nevedneže naučene sreča zdrava kmečka pamet in da se začne uvajat deportacijo vseh migrantov v muslimanske dežele, kjer ni vojn. Svoji k svojim, pa bo mir, menda nočemo pod krinko lažnega usmiljenja pasti v pekel, kjer se še na cesto ne boš več upal’

Zakaj pišeš v množini?

V Srbiji je trenutno 5000 migrantov od tega je več kot 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ekonomskih migrantov, ki prihajajo z varnih držav.
Ne vem kaj čakajo Srbi, da jim tako koljejo domače ljudi takoj vse zapret v en kamp brez možnosti gibanja če ne sprejmejo pogojev teraj nazaj od koder si prišel.


Se pravi se bojiš domačinov, ki naj bi udarili nazaj? Klanje migrantov za oskrbo je pa ok?[/quote]
Saj veš, vaja dela mojstra, mogoče boš pa vendarle napredoval na področju funkcionalne pismenosti, tukaj imaš nekaj vaj: http://www.pei.si/UserFilesUpload/file/raziskovalna_dejavnost/PISA/PISA2009/Naloge_iz_bralne_pismenosti_2000.pdf


Se pravi se bojiš domačinov, ki naj bi udarili nazaj? Klanje migrantov za oskrbo je pa ok?[/quote]
Saj veš, vaja dela mojstra, mogoče boš pa vendarle napredoval na področju funkcionalne pismenosti, tukaj imaš nekaj vaj: http://www.pei.si/UserFilesUpload/file/raziskovalna_dejavnost/PISA/PISA2009/Naloge_iz_bralne_pismenosti_2000.pdf%5B/quote%5D
Ne, ne, ne, mene zanima natanko to, kar sem vprašal, ne se izogibat. Kaj povzroča večje skrbi, haranje migrantov, ali nemiri, ki jih bodo povzročali domačini.
Odgovor ?

pri Združeni levici bodo obsodili Srba, ker je doma v Šidu in seveda bodo govrili, da migrant ni nič kriv. Tako, da, ko se bo domačin pozdravil bo moral v zapor migrant pa dobiti posebne privilegije.

koji q jih v evropi gledamo…bv ima toliko obale da bi jih brez skrbi lahko izkrcali kje vsakega ki pride sem..zraven pa še trop filantropovcev ki bi jim delili hrane in šotore ki bi jih evropejci dostavljali z droni, helikopetrji, ostalimi plovili…

če bi jih prišlo 3 mio iz turčije bi jih evropa lahko nazaj peljala v turčijo..zakaj ne…če jih avstrija ni dolžna sprejemati..ima kontingent..zakaj tega grčija ne more narediti, bolgarija, rusija..???


Saj veš, vaja dela mojstra, mogoče boš pa vendarle napredoval na področju funkcionalne pismenosti, tukaj imaš nekaj vaj: http://www.pei.si/UserFilesUpload/file/raziskovalna_dejavnost/PISA/PISA2009/Naloge_iz_bralne_pismenosti_2000.pdf%5B/quote%5D
Ne, ne, ne, mene zanima natanko to, kar sem vprašal, ne se izogibat. Kaj povzroča večje skrbi, haranje migrantov, ali nemiri, ki jih bodo povzročali domačini.
Odgovor ?[/quote]

Domačini, ker jih je več. Saj je logično, a ni?

Domačini, ker jih je več. Saj je logično, a ni?[/quote]

Pa domačini bi naj bili superduper civilizirani. Kaj se zgodi, če se spustijo na nivo opic?

Spet se bodo spravili na 4999 nedolžnih zaradi enega incidenta.

Spet se bodo spravili na 4999 nedolžnih zaradi enega incidenta.[/quote]

Narobe razumeš.
Če bi se upoštevalo zakone in pravila do tega incidenta sploh ne bi prišlo.
Ne more se xy število neznanih ljudi,brez dokumentov sprehajat po Evropi,to se nikoli v zgodovini ni dogajalo.

Spet se bodo spravili na 4999 nedolžnih zaradi enega incidenta.[/quote]
Od teh 4999 ni niti eden nedolžen, prav vsi brez izjeme so se že pregrešili čez srbske zakone.

še najmanj nedolžni ste takšni zaslepljenci, ki boste našo varnost in prihodnost naših otrok zavozili. Zakaj jih Iran, Saudska Arabija ne sprejemata?

Domačini, ker jih je več. Saj je logično, a ni?[/quote]
A da je? OK.

Spet se bodo spravili na 4999 nedolžnih zaradi enega incidenta.[/quote]

Hmmm. Koliko je sprejemljivo število mrtvih domačinov na teden na miljon prebivalca?

Spet se bodo spravili na 4999 nedolžnih zaradi enega incidenta.[/quote]

Hmmm. Koliko je sprejemljivo število mrtvih domačinov na teden na miljon prebivalca?[/quote]

Toliko, kot je sprejemljivo število od domačinov ubitih domačinov.

Hmmm. Koliko je sprejemljivo število mrtvih domačinov na teden na miljon prebivalca?[/quote]

Toliko, kot je sprejemljivo število od domačinov ubitih domačinov.[/quote]
Zob za zob? OK….. recimo, pa da ubijejo tvojega otroka, kakšno je število potem? Za oba primera, če ti ga surovo umorijo domorodci, ali če ti ga v incidentu migranti ( ne bom napisal Isilovec pod krinko)?

Toliko, kot je sprejemljivo število od domačinov ubitih domačinov.[/quote]
Zob za zob? OK….. recimo, pa da ubijejo tvojega otroka, kakšno je število potem? Za oba primera, če ti ga surovo umorijo domorodci, ali če ti ga v incidentu migranti ( ne bom napisal Isilovec pod krinko)?[/quote]

Število je enako. Ti niso jasni slovenski zakoni?


Zob za zob? OK….. recimo, pa da ubijejo tvojega otroka, kakšno je število potem? Za oba primera, če ti ga surovo umorijo domorodci, ali če ti ga v incidentu migranti ( ne bom napisal Isilovec pod krinko)?[/quote]

Število je enako. Ti niso jasni slovenski zakoni?[/quote]
Zanimivo se mi zdi tvoje razmišljanje. Slovenski zakon(pa ni edin) prepoveduje ubijanje. Tebe bolj skrbi divjanje domačinov, ne skrbi te pa provociranje migrantov. Moje mnenje je sicer, da je boljša in lažja preventiva, ti se pa bojiš kurative. Zanimivo.

Število je enako. Ti niso jasni slovenski zakoni?[/quote]
Zanimivo se mi zdi tvoje razmišljanje. Slovenski zakon(pa ni edin) prepoveduje ubijanje. Tebe bolj skrbi divjanje domačinov, ne skrbi te pa provociranje migrantov. Moje mnenje je sicer, da je boljša in lažja preventiva, ti se pa bojiš kurative. Zanimivo.[/quote]

Podtikanje. Kurativa je, da se zločinca zapre in to se je tudi v Srbiji zgodilo. Tega se ne bojim, ampak podpiram. Divjanje domačinov pa ne more bit popolnoma nobena kurativa za karkoli, ampak bo samo poslabšalo položaj. In tudi med domačini bo kdo za svoje divjanje kaznovan.

Spet se bodo spravili na 4999 nedolžnih zaradi enega incidenta.[/quote]

Hmmm. Koliko je sprejemljivo število mrtvih domačinov na teden na miljon prebivalca?[/quote]

Toliko kot sem napisala 0 na leto. Kar se pa sedaj dogaja je pa čisto navadna okupacija. Če hočeš lahko rečeš tudi prefinjena tiha zasedba ozemlja.

New Report

Close