Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekatere ženske poznajo samo jeans.

Nekatere ženske poznajo samo jeans.

Žalostno,da se mlade ženske več ne znajo zrihtat.
Jeans je ok,ampak elegance pa ravno nimajo te mlade punce.
Sam imam 35 let,a pogrešam več elegance pri ženskah.
Vse te tetovaže in kmetavzarsko oblačenje,je to vse kar ženske zmorejo danes?
Ne razumem tega nihilizma v ženski družbi.

Cansei de Ser Sexy. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Koliko časa si pa visel tam, da si naredil neko statistiko med obiskovalkami/nakupovalkami?

Jaz hitro poskeniram in ocenim situacijo.
Tudi žensko osebnost v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pravilno ocenim samo na podlagi gibanjaj in obrazne mimike.

Aha, torej par minut v enem nakupovalem centru, pa veš, kaj in kako se nekatere vedno oblačijo 🙂

A ti hodiš samo po nakupovalnih centrih in oprezaš za ženskami?
Zadnjič si prišel do spoznanja, da je veliko žensk, danes si spoznal, da so ženske tetovirane in nosijo jeans …
Kaj bo pa jutri?
Malo manj hodi po nakupovalnih centrih in malo več se brigaj zase!

Nalepi svojo sliko tukaj gor, da te malo ocenimo in premerimo, ter podamo strokovno mnenje.

Tiskarski škrat:
*Zadnjič si prišel do spoznanja, da je veliko žensk DEBELIH, danes si spoznal, da so ženske tetovirane in nosijo jeans…

No.
V nakupovalne centre ženske ponavadi gredo,da se tudi pokažejo ampak,če je to največ kar zmorejo…
Ženska mora vedno biti tip top.

Sem te užalil?
Samo diskutiramo,hvala za mnenje.

Si siguren, da si star samo 35 let?
Predvidevam, da govoriš o ženskem spolu nad 20 let?

Večina žensk se oblači glede na priložnost – kar pomeni, da če gre v šoping je to casual in jeans je eno izmed oblačil za to priložnost. Posebaj še študentke – za na LPP se težko elegantno oblečeš.
Je pa res da Slovenke v večini ne slovimo po eleganci. Tu nas italijanke šišneje po celi črti.

Nisi resen.

Tiskarski škrat:
*Zadnjič si prišel do spoznanja, da je veliko žensk DEBELIH, danes si spoznal, da so ženske tetovirane in nosijo jeans…[/quote]

Človek se največ nauči tako,da komunicira z okoljem v katerem živi.

No.
V nakupovalne centre ženske ponavadi gredo,da se tudi pokažejo ampak,če je to največ kar zmorejo…
Ženska mora vedno biti tip top.[/quote]

No, jaz se trgovin, še posebej nakupovalnih centrov izogibam, če/dokler se le da. Grem pa tja, ko kaj nujno potrebujem, ne da se pokažem. Nazadnje sem v takem centru kupovala mrežo za ograjo in cement. Res se nisem spomnila, da bi se morala posebej zrihtat :))))

Sem siguren 😉
Ja,znam biti direkten.
Se strinjam glede Italijank.

No.
V nakupovalne centre ženske ponavadi gredo,da se tudi pokažejo ampak,če je to največ kar zmorejo…
Ženska mora vedno biti tip top.[/quote]

No, jaz se trgovin, še posebej nakupovalnih centrov izogibam, če/dokler se le da. Grem pa tja, ko kaj nujno potrebujem, ne da se pokažem. Nazadnje sem v takem centru kupovala mrežo za ograjo in cement. Res se nisem spomnila, da bi se morala posebej zrihtat :))))[/quote]

Pa si pomislila,če si tisti dan dala vse od sebe,včasih se ženske polenite in nanenkrat rata trenirka,ki jo zamenja pižama,govorimo o oblačilih zunaj doma.

Vse sem dala od sebe. Je bilo treba vse naložit.

Džinske so top v vseh oblikah. Tu ni kaj. V letu 2016 smo 🙂
Tkole udobno oblečene ženske danes hodijo na sestanke, zaslužijo 5x več kot ti, in jim gladko dol visi za tvoje mnenje 🙂

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/91/9b/3f/919b3f6b76d6f9bb5dd9a7d631fbbad0.jpg[/img]

No.
V nakupovalne centre ženske ponavadi gredo,da se tudi pokažejo ampak,če je to največ kar zmorejo…
Ženska mora vedno biti tip top.[/quote]

No, jaz se trgovin, še posebej nakupovalnih centrov izogibam, če/dokler se le da. Grem pa tja, ko kaj nujno potrebujem, ne da se pokažem. Nazadnje sem v takem centru kupovala mrežo za ograjo in cement. Res se nisem spomnila, da bi se morala posebej zrihtat :))))[/quote]
;-D

Sem te užalil?
Samo diskutiramo,hvala za mnenje.[/quote]

Nikakor.
Sem mogoče jaz tebe?

Je pa jeans še redko oblačilo, ki je večinoma iz bombaža. vse ostalo je neprebavljivo plastično, s hlačami vred.


A daj ga sr*t! Ce gledas zenske, ki jim je domet razkazovanje v nakupovalnem centru, verjamem, da si razocaran.

Enim je skok v trgovino nujno zlo in ga opravijo toliko da ne v trenirki. Ce je okrog stacune z ugodno ponudbo se en hodnik z nekaj kurniki, pac bog pomagaj.

Ene se znajo urediti priloznosti primerno in ne kolovratijo v petkah in minici po planinah in ne z gojzerji po teatru. Ampak dvomim, da te zanimajo take.


A daj ga sr*t! Ce gledas zenske, ki jim je domet razkazovanje v nakupovalnem centru, verjamem, da si razocaran.

Enim je skok v trgovino nujno zlo in ga opravijo toliko da ne v trenirki. Ce je okrog stacune z ugodno ponudbo se en hodnik z nekaj kurniki, pac bog pomagaj.

Ene se znajo urediti priloznosti primerno in ne kolovratijo v petkah in minici po planinah in ne z gojzerji po teatru. Ampak dvomim, da te zanimajo take.[/quote]

Zamenjuješ konepte.
To kar si opisala ni eleganca.
Zanima me marsikaj pri ženski,intelekt je na prvem mestu.
Žal v tvojem pisanju občutim precej negativne energije,to ni lepa lastnos.


A daj ga sr*t! Ce gledas zenske, ki jim je domet razkazovanje v nakupovalnem centru, verjamem, da si razocaran.

Enim je skok v trgovino nujno zlo in ga opravijo toliko da ne v trenirki. Ce je okrog stacune z ugodno ponudbo se en hodnik z nekaj kurniki, pac bog pomagaj.

Ene se znajo urediti priloznosti primerno in ne kolovratijo v petkah in minici po planinah in ne z gojzerji po teatru. Ampak dvomim, da te zanimajo take.[/quote]

Zamenjuješ konepte.
To kar si opisala ni eleganca.
Zanima me marsikaj pri ženski,intelekt je na prvem mestu.
Žal v tvojem pisanju občutim precej negativne energije,to ni lepa lastnos.[/quote]

*koncepte

Tara,come on,ženska eleganca obstaja na 101 način,ženske imate v primerjavi z nami moškimi dosti večji izbor oblačil,veliko je naravnega materiala.

Tara,come on,ženska eleganca obstaja na 101 način,ženske imate v primerjavi z nami moškimi dosti večji izbor oblačil,veliko je naravnega materiala.[/quote]

Sorry, ampak najraje sem urejena v bombažu.

New Report

Close