Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči ne more pozabiti mojega partnerja…

Hči ne more pozabiti mojega partnerja…

Pozdravljeni. Stara sem 28 let,imam hčerko staro 8 let. Z njenim očetom sva se razšla pri njenih treh letih,z očetom ima redne stike in se vsi dobro razumemo. Čeprav je bila ta izkušnja boleča in sem mislila,da nikoli več ne bom mogla ljubiti,sem kasneje spoznala moškega. Takoj sva se ujela, bila sva obsedena eden z drugim,takšne ljubezni še nisem doživela. Hčerko je zelo lepo sprejel. Kmalu se je preselil k nama in vse je bilo super. Hči ga je imela raje kot očeta,z njo se je namreč ogromno ukvarajal in ji dajal brezpogojno ljubezen. Oba sva se ji zelo posvečala,v glavnem res smo se imeli lepo. Po treh letih nama je zvez zaškripala, še danes nevem kaj točno je bilo narobe,enostavno si je želel nekaj povsem drugega kar sva planirala,spremenil se je do mene,do hčerke je pa še vedno bil ljubeč in skrbe.Po mesecih nesporazumov med nama (ki so zame bili rešljivi), se je spakiral in odšel. Ni mu več bilo to to. Sama sem se dva meseca spravljlala na noge od šoka,saj sva se res imela rada,najbolj boleče je pa bilo za hči.Po pol leta njegovega odhoda še vedno ne more pozabiti na njega. Konstantno ga omenja, sprašuje če ga bo še kdaj videla in govori da ga zelo pogreša. Stika z nama ni želel več imeti,zato ga tudi nisem poklicala da bi ga vsaj slišala,če tudi si je zelo želela. Nevem več kako naj jo zamotim in ji pomagam,da ga pozabi…Sploh pa… ali ljudje,ki se zapletejo z materami razmišljajo kako njihova dejanja vplivajo na otroke? Jezna sem nase ker sem to dovolila,najraje bi zavrtela čas nazaj in ga izbrisala iz najinega življenja.Nikoli si ne bom oprostila te napake saj mi je hudo ko vidim hčerko kako ga pogreša…Kaj naj naredim?

Mogoče bi vseeno poskušala ga poklicat ali pa mu preprost napisat. Ne zaradi sebe. Samo zaradi hčerke pa mogoče vseeno požreš ponos. Čeprav ne vem, glede na to, da se sam ni odzval.
Vseeno pa je mogoče vredno, da mu razložiš kako je to hčerki.
Držim pesti za obe.

Dedci ponavadi ne maramo žensk ki imajo prtljago od prej, mogoče je tudi tvojega srečala pamet?

nova
Uredništvo priporoča

Ne mislim nič slabega, ampak … pusti vse skupaj, ne pogrevaj, naj otrok preboli. Prebolela bo. Nobenega smisla pa nima tega človeka kontaktirat. Zakaj? S tem boš agonije hčerke le še podaljšala.


Pa kaj misliš, da dedca zanima kaj se sedaj z njegovo bivšo dogaja no?? Pa z njeno hčerko?
Pa kaj je on psiholog, da ga kličeš za nasvet LOL???

Če bi on pogrešal njo ali njeno hčerko bi že kaj poklical.

pozabi ga, najdi si novega.

Poznam 3 take, ki so bili tako noooooooooooooooori en na drugega, da so vsakemu ki je prišel mimo to mogli obelodanit. V roku parih let so bili vsi skregani na smrt.

Ne vem, ampak nekako sem mnenja, da bi o tem morala razmišljati matere, preden se zapletejo z novim (kako bo morebitni razhod vplival na otroka), se ti ne zdi? A sedaj naj bi pa on, zato ker je pri vas tako, kot je, vztrajal v tej zvezi? Konec koncev, bi to prej moral otrokov oče – pa tudi ni.

Hja, če bodo samohranilke zahtevale od vsakega partnerja, da zaradi njenega otroka obljubi, da bo zveza zaprmej trajala večno, bo še toliko manj možnosti, da bi si kdo sploh upal probat z njo.


Pa kaj misliš, da dedca zanima kaj se sedaj z njegovo bivšo dogaja no?? Pa z njeno hčerko?
Tip ga sedaj po vsej verjetnosti že v drugo namaka no. Pa kaj je on psiholog, da ga kličeš za nasvet LOL???

Če bi on pogrešal njo ali njeno hčerko bi že kaj poklical.[/quote]

Ne gre za žensko. Gre za otroka.
Sicer je pa kaj je narobe s tem, če je nekdo z bivšim v ok odnosih?
Zakaj bi morala avtorica drugega najti, saj je lahko samska, ali pač ne?
Je pa fajn, da je z bivšim v ok odnosih, če ne zaradi nje same pa zaradi hčerke.

Zakaj mora biti vse ČB?
Zakaj vidite samo dve varianti: ali sta dva skupaj ali pa sprta, skregana, sovražna?
Mislim, da je čisto komot biti z bivšem v nekem kolegialnem odnosu. Lahko ima on drugo, zakaj ne. Vseeno pa je lahko v dobrih odnosih z bivšo pa, če ima ta novega ali pa ne.
Ne vem ali vsi bivše skenslate iz svojega življenja, niste zmožni furat nekega normalnega odnosa, četudi nista več par?

in vse pernate živali tega sveta naj se podelajo na takšne drama queen’s

Pusti ga na miru. Otrok bo že prebolel. Bolj boš pogrevala, slabše bo.


Pa kaj misliš, da dedca zanima kaj se sedaj z njegovo bivšo dogaja no?? Pa z njeno hčerko?
Tip ga sedaj po vsej verjetnosti že v drugo namaka no. Pa kaj je on psiholog, da ga kličeš za nasvet LOL???

Če bi on pogrešal njo ali njeno hčerko bi že kaj poklical.[/quote]

Ne gre za žensko. Gre za otroka.
Sicer je pa kaj je narobe s tem, če je nekdo z bivšim v ok odnosih?
Zakaj bi morala avtorica drugega najti, saj je lahko samska, ali pač ne?
Je pa fajn, da je z bivšim v ok odnosih, če ne zaradi nje same pa zaradi hčerke.[/quote]

Bivši nima nobene veze s hčerko, če se že gre za vezo do hčere bi to moral biti njen oče.

Ne gre za žensko. Gre za otroka.
Sicer je pa kaj je narobe s tem, če je nekdo z bivšim v ok odnosih?
Zakaj bi morala avtorica drugega najti, saj je lahko samska, ali pač ne?
Je pa fajn, da je z bivšim v ok odnosih, če ne zaradi nje same pa zaradi hčerke.[/quote]

Bivši nima nobene veze s hčerko, če se že gre za vezo do hčere bi to moral biti njen oče.[/quote]

Glede na moje izkušnje, ni važna kri. Veliko bolj se zanesem na ljudi, ki niso v sorodstvu kot na tiste, ki so.
Zato ne cenim ljudi na podlagi tega ali so v sorodu ali ne, ampak glede na karakter.
Ja, na prijatelja se lahko zanesem, na očeta, strice, tete, stare starše, se ne morem.

Pomoje je vaju imel samo za “backup”, rezervo po domače.
Ko si je našel boljšo (in predvsem brez prtljage), je pač spizdil. Razumljivo. Vsak bi, če ima le možnost!

Avtorica, če se ne motim, imaš svoje stanovanje in tipček se je samo prislinil k tebi?
Torej je dobil zastonj streho nad glavo pa verjetno še gospodinjske usluge.
V prihodnje pazi. Če se tip želi priseliti k tebi naj plačuje najemnino.
Moški so prefrigani. Danes je vse več moških na lovu za ženskami s stanovanjem. Če imaš stanovanje, si terna za moške, ki niso sposobni sami nič ustavrit, zato pazljivo, da se kdo samo zaradi stanovanjana ne prislini k tebi.

Hčerki lepo povej, da je vajine zveze konec, iz česar sledi, da ga bo slej ali prej pozabila oz. ga bo morala pozabiti. Ker ta človek pa res nima nikakršnih obveznosti do vaju in bi bilo vsakršno jamranje mu, kako ga tvoja hči pogresa enako temu, da se ti ne želiš sprijazniti z razhodom. Ker otroci, roko na srce, izgubijo mamo ali očeta zaradi smrti in ni variante, da bi jo oz. ga še kdaj srečala in s tem se slej ko prej sprijaznijo in prebolijo. Tvoja hči pa da tega ne bi zmogla…?:-))) Daj no, obstajajo ženske, ki se ne želijo sprijazniti, da se zveza krha in hitro poskrbijo še za enega otroka, ki naj bi razpad preprečil, pa vemo, da to ne užiga. Vseeno gredo v franže takšne zveze, ostane le še eno bitje več, ki kasira neresnost staršev. In tvoja hči ima očeta, čeprav ne živite skupaj in je seveda bolj naravno, da ima pristen stik z njim, tale fant pa je bil, kakor se je zasukalo samo prehoden gost pri vama in verjetno ne čisto zadnji glede na tvoja leta. Si predstavljaš, da se tvoja hči prav na vsakega, ki morebiti se še znajde na vajini poti tako zelo naveže, da jih boš potem klicala nazaj in jim trkala na vest, da je tvoja hči pa sedaj tako zelo potrta…
Tale tvoj je po vsej verjetnosti odšel v novo razmerje in prav nobene pravice nimaš motiti njegovega miru in posegat v njegovo življenje z otrokom, ki nima nobene veze z njim, razen, da je bil z njo prijazen dokler ste bili skupaj.
Majčken samospoštovanja bi bilo pa prav posedovati.

Karkoli ti bomo svetovali pametnega, ne boš nič od tega naredila. To pa zato ne, ker te niti zanima ne kaj delaš. Zanima pa te zato ne, ker bi si morala priznati, da kradeš in lažeš. Tako si že v prvem odnosu svoji hčeri ukradla očeta, sedaj lažeš, da hočeš svoji hčeri dobro. Resnica pa je ravno obratna, hči le uporabljaš kot orodje za zadovoljevanje svojih bolnih čustev in nedelujočega razuma. Si samo ena izmed mnogih, ki kakršnega koli odnosa sploh sposobna nisi, ker si narobe izgrajena osebnost. Če te primerjam z avtom, bi se reklo šajnast in zaradi letnika privlačen pleh z kufrom v prtljažniku, mašina brez kompresije, elektrika popolnoma napačno zvezana, če pritisneš bremzo ona odpre šibedah. Računalnika in senzorejev nadzora sploh nima.

Reakcija tvoje stranke je popolnoma logična, saj te je uporabil le kot sredstvo da ugotovi kaj to avto sploh je. Ko je ugotovil da nisi vozna, valda da je zbežal….

Če si vzdržala do tukaj je mogoče še upanje zate, drugače si boš poiskala samo novo stranko.

?
jao, pa še z njenim otrokom se je intenzivno ukvarjal, bolj kot njen biološki oče – in ti najdeš tak zaključek?

Ja,na svojem sem. pol leta je tudi bil brez službe,kasneje se zaposlil v dobrem podjetju. Kmalu po zaposlitvi je odšel…očitno sem bila samo dobro izigrana. Dobra šola za drugič. Definitivno vse obžalujem,pa hotela sva ustvarit družino! Kako se lahko nekateri tako dobro pretvarjaju,ker če bi to bila ljubezen,se vse lahko reši…srčno upam,da ga bo hči kmalu pozabila…

Meni so itak ženske, ki dandanes zanosijo že pri 20ih zelo vprašljive…

Najprej boš pri sebi lepo razčistila da ne, nista se imela zares rada. Ta moški te ni imel zares rad, oziroma nekaj mu pri tebi ni šlo. Imaš že dva moška, ki sta te zapustila. Ne pravim ti, da si ti tega kriva, mislim pa, da bodisi delaš neke napake v razmerju ali napake pri izbiri moškega. Morda je bolje, da se malo ohladiš, razmisliš o tem, kdo si in kaj si, kaj ti je pomembno v življenju. Zelo zelo mlada si za take življenjske izkušnje, jaz v tvojih letih sem se še vedno malo igrala z moškimi.

Hčer moraš naučiti, s svojim zgledom, da si vsak človek srečo ustvari sam, ne išče jo preko drugih. S hčerjo se ukvarjaj sama, hodita skupaj na izlete, omislita si psička, če lahko. Naj deklica ve, da ima tebe vedno, ker otrok rabi imeti trdno oporo v življenju. Vsaka ženska mora znati biti srečna sama, šele nato je lahko srečna z moškim. Morda te hči tudi zato toliko sprašuje o bivšem ker čuti, da ga ti pogrešaš in da si ti žalostna. Kajti konec koncev ima očeta in praviš, da se razumeta dobro.

Ne svetujem ti, da ga kličeš in težiš mu s svojo hčerjo. Lahko da ima več razlogov, da se obnaša, kot se. Morda meni, da hčeri nima kaj dati, saj ima očeta in on je samo en bivši. Morda mu je zoprno, ker je tako prekinil s tabo, in pač nima biološke vezi do tebe preko otroka, zato se je lepo izmuznil. Kakorkoli že, ni prav, da ga posiljuješ s kontakti, do katerih mu ni, pa tudi hčer boš s tem prizadela. Rajši ji povej, da pač ta pa ta je odšel, da ga več ne bo, in da se imata čisto fino tudi vidve skupaj.

Ne leti na vrat na nos v naslednje razmerje.


spremeni cifro v več ali manj — s tri imaš očitno težave ☺

Ja,na svojem sem. pol leta je tudi bil brez službe,kasneje se zaposlil v dobrem podjetju. Kmalu po zaposlitvi je odšel…očitno sem bila samo dobro izigrana. Dobra šola za drugič. Definitivno vse obžalujem,pa hotela sva ustvarit družino! Kako se lahko nekateri tako dobro pretvarjaju,ker če bi to bila ljubezen,se vse lahko reši…srčno upam,da ga bo hči kmalu pozabila…[/quote]

Torej te je samo izkoristil :(.
Ja, res. Veliko moških išče ženske, ki imajo stanovanje. S takim, ki te je samo takole materialno izkoriščal pa res nima smisla kaj debatirat.
V prihodnje nikakor na dom ne jemlji kakega takega, ki je brez službe, da se zgodba ne ponovi. Tudi, če bo imel službo. Reči, da imaš stanovanje v najemu in da pričakuješ del najemnine od njega.
Škoda le, da je tako grdo izigral tvojo hči.
To, kar si zdaj povedala, ga postavi v čisto drugo luč. Je verjetno lovec na bogate ženske. Oz. vsaj na bogatejše od njega :(.

New Report

Close