Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ženski neboleče povedari, da nočeš nič z njo?

Kako ženski neboleče povedari, da nočeš nič z njo?

Imam sodelavko, s katero se super razumeva, oba samska. Ampak jaz bi si želel z njo samo prijateljstvo, ker mi je sicer zelo všeč karakterno, žal pa vizualno ni moj tip. Mam občutek da bo v kratkem kaj vprašala za kak zmenek, ker namiguje kako sem ji všeč in je ne bi rad prizadel oz. ji s tem dal mislil da ne zgleda dobro. Kako naj to izpeljem oz kaj ji naj rečem, da je čim manj boleče za žensko?

Reci ji, da je predobra zate. Pa še zlagal se ne boš…

ko bosta ddebatirala omei da so ti všeč opolzke stvari pri sexemenjava paartnerjev,orala do amena,analc

Neboleče nemogoče. Bo pa najmanj bolelo, če boš povedal čim prej in čim bolj iskreno.

Zamenjaj službo. Ker, če bo zamerila in bo užaljena, boš v res v riti, sam ne tapravi 😉

Drugače pa, ne malicaj z njo, ne postavljal po hodniku z njo, ne hvali je več kot druge, ne namenjaj ji pozornosti več kot drugim….bodi profi kot sodelavec.

Zahebal si tako ali tako že.

Zakaj zajebal? Fant je bil verjetno samo prijazen do nje, s prijaznostjo pa ni nič narobe, celo zaželeno je, da so ljudje prijazni. Punca je pač njegovo prijaznost narobe razumela in to je treba čim prej razčistiti.

Mimogrede službi se teh stvari ne dela, če si pameten. Mogoče bi ji omenil tudi to. Samo, da ne bo zaradi tega službe menjala.

Čimbolj jasno in iskreno.

Zakaj zajebal? Fant je bil verjetno samo prijazen do nje, s prijaznostjo pa ni nič narobe, celo zaželeno je, da so ljudje prijazni. Punca je pač njegovo prijaznost narobe razumela in to je treba čim prej razčistiti.[/quote]

Zato, ker se med službenim časom, v službi, tega ne počne no.
Ko bo zavrnjena, bo osramočena pred kolektivom, če bo fajn zamerila se bo maščevala. Saj veš kako znamo biti ženske, če ne v dejanjih pa vsaj v mislih, žleht.

Zakaj zajebal? Fant je bil verjetno samo prijazen do nje, s prijaznostjo pa ni nič narobe, celo zaželeno je, da so ljudje prijazni. Punca je pač njegovo prijaznost narobe razumela in to je treba čim prej razčistiti.[/quote]

Zato, ker se med službenim časom, v službi, tega ne počne no.
Ko bo zavrnjena, bo osramočena pred kolektivom, če bo fajn zamerila se bo maščevala. Saj veš kako znamo biti ženske, če ne v dejanjih pa vsaj v mislih, žleht.[/quote]

Česa se ne počne? Se ne pogovarja s sodelavci? Kolikor jaz razumem, on ni z njo počel ničesar in ničesar tudi ne želi početi. Je pa res, da če jo bo predolgo pustil v prepričanju, da nekaj bo, si bo ona v glavi naredila premnoge fiksne ideje in bo užaljena tako zelo, kot bi jo zavrnil po tem, ko sta bila že pet let par. Zavrnjena ženska pa je skoraj vedno žleht.

Zato, ker se med službenim časom, v službi, tega ne počne no.
Ko bo zavrnjena, bo osramočena pred kolektivom, če bo fajn zamerila se bo maščevala. Saj veš kako znamo biti ženske, če ne v dejanjih pa vsaj v mislih, žleht.[/quote]

Česa se ne počne? Se ne pogovarja s sodelavci? Kolikor jaz razumem, on ni z njo počel ničesar in ničesar tudi ne želi početi. Je pa res, da če jo bo predolgo pustil v prepričanju, da nekaj bo, si bo ona v glavi naredila premnoge fiksne ideje in bo užaljena tako zelo, kot bi jo zavrnil po tem, ko sta bila že pet let par. Zavrnjena ženska pa je skoraj vedno žleht.[/quote]

Očitno je prepričan, da bi ona lahko imela kakšne želje glede njega, torej je moral nekaj početi, z besedami ali celo dejanji, da on misli kaj ona misli. Razen, če je tako samovšečen, da je prepričan, da mu ves ženski živelj pred nogami leži ;)))

Ni treba biti strašno samovšečen, če pomisliš, da nekdo nekaj želi imeti s tabo, če ti ta nekdo ves čas govori, da si mu všeč. In ne, sploh ni nujno, da si nekaj počel ali govoril, da pride to tega, da se nekdo zacopa vate. Nekateri ne rabijo čisto nobene vzpodbude.


To pa res ni nujno. Vsi smo že kdaj to doživeli. Žleht ponavadi postanemo, če se je kdo grdo igral z nami, sicer pa se na zavrnitev odzovejo z žlehtnobo samo čudaki. V temle primeru jo bo po mojem najverjetneje samo sram. Mene bi bilo. Veliko je pa odvisno od tega, kako ji bo povedal. Manj časa ko ji bo pustil, da se blamira, bolj mu bo hvaležna. In obratno.

Povedati hitro, naravnost, na lep način, našteti vse njene dobre lastnosti, zaradi katrrih ti je všeč, ampak žal enostavno ni tvoj tip. Tega nima kaj zamerit.


To pa res ni nujno. Vsi smo že kdaj to doživeli. Žleht ponavadi postanemo, če se je kdo grdo igral z nami, sicer pa se na zavrnitev odzovejo z žlehtnobo samo čudaki. V temle primeru jo bo po mojem najverjetneje samo sram. Mene bi bilo. Veliko je pa odvisno od tega, kako ji bo povedal. Manj časa ko ji bo pustil, da se blamira, bolj mu bo hvaležna. In obratno.

Povedati hitro, naravnost, na lep način, našteti vse njene dobre lastnosti, zaradi katrrih ti je všeč, ampak žal enostavno ni tvoj tip. Tega nima kaj zamerit.[/quote]

No, saj to sem mu hotela napisati. Prej ji pove, manj bo zamer. Ker nekomu ne moreš zameriti tega, da mu nisi všeč.

Jaz bi tudi tako naredila. Poveš zakaj ti je v redu kot oseba, a da ne čutiš kemije, energije v romantičnem smislu. Samo ne ji rečt, da ti je neprivlačna, da ne zgleda dobro itd.

Da je v temi vsaka krava črna.

Avtor, tvoje vprašanje ni problem, temveč posledica. Živiš po principu zadovoljevanja tujih čustev, zato boš imel vedno probleme z ženskami ki ti jih ne bo manjkalo.

Ko boš osvojil vedenje, da je vsak izključno sam odgovoren za svoje počutje, leporečnih psihopatskih čustvenih vampirk ne boš več zanimal.

Žogca- adijo pamet!

Omeniš v ponedeljek, da si bil za vikend s svojo novo simpatijo na izletu, v hribih….. In se takoj odmakneš iz prostora, da bo v miru prebolela. Ali še bolje, če to poveš konec dneva; da bo lahko šla domov odžalovat.

Skratka najdi način, da bo mislila, da imaš drugo ali da te zanima druga.

Jaz sem jo parkrat dobro nategnil in potem sem se francosko umaknil in je ne več šmirglal.

To ni diplomacija temveč hinavšina. Koliko je slednje med ljumi je lepo razvidno tudi iz ostalih odgovorov.

Ponavljam; vsakdo je izključno sam odgovoren za svoja počutja.


Strahopetno in zelo narobe. To so ženske, ki potem pišejo na mon: med nama je neverjetna kemija, žal pa ima on punco, čeprav vidim, da trpi, ker hoče biti z mano, že pet let oba čakava, da bova enkrat lahko skupaj …

točno tako, pa bo mir. razen če ni kakšna ragla ali zelena mamba, ki ju nič ne ustavi.

Jaz sem jo parkrat dobro nategnil in potem sem se francosko umaknil in je ne več šmirglal.[/quote]

Na sličen način sem doživljal tudi akcije iz nasprotne strani.

To ni diplomacija temveč hinavšina. Koliko je slednje med ljumi je lepo razvidno tudi iz ostalih odgovorov.

Ponavljam; vsakdo je izključno sam odgovoren za svoja počutja.[/quote]

Že res, da je vsak odgovoren zase.
Vendar pa, da se vsem vpletenim izide zadeva brez škod, ki ima lahko širše in dolgoročne posledice, je potrebna tudi diplomacija, ali drugače, iti na nož, da dokažeš svoje je neumno. Modri človek bo vedno predvidel poteze v naprej, da bo izid ugoden za vse vpletene.

Če kaj igraš šah boš vedel o čem govorim 😉


Strahopetno in zelo narobe. To so ženske, ki potem pišejo na mon: med nama je neverjetna kemija, žal pa ima on punco, čeprav vidim, da trpi, ker hoče biti z mano, že pet let oba čakava, da bova enkrat lahko skupaj …[/quote]

če ima baba tako trapast način razmišljanja, je prav, da trpi in tudi bo trpela dokler bo tako razmišljala, ne glede na to, kaj drugi okrog nje počnejo.

New Report

Close