Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moški dovolj vas imam!!! tisti ki mislite da ste dobri

moški dovolj vas imam!!! tisti ki mislite da ste dobri

Dovolj imam vseh moških, ki samo izkoriščate ženske!
Prisežem šla bom v fitnes in si izklesala postavo v nulo in bom še lepša! Da se bote vsi ozirali za mano! Potem pa vas bom jaz imela za norca in ne obratno! Pa se ne bom zmenila za vas, da boste videli kak je če vas nekdo ignorira…. pa ker mislite da ste tok hudi pa sploh niste!!!!
Maščevanje je sladko!!!!

Imaš vso mojo podporo.
Držim pesti zate.

Ti se zrihti zase, da se bos TI pocutila dobro,sexy,itd. Ce pa kaksn dobr vmes pade pa tud kul. Samo ZASE in ne zarad drugih/moskih

Glej no, kolk mal je treba da si huda, še mal pa boš še fit.

Manipulator privlači manipulatorje. Maščevanje rodi maščevanje in krog je sklenjen.

Tak odnos kot ga imaš ti do sebe, takšen odnos imajo moški do tebe. Spucaj si glavo prvo, potem pa na fitnes, zaradi sebe prvo…

Manipulator privlači manipulatorje. Maščevanje rodi maščevanje in krog je sklenjen.[/quote]

Zadetek u nulo.Za avtorico pa:Še bolj boš razoćarana.Pazi da se ti lepota ne maščuje oziroma se ti vse vrne,da se niti grdi ne bodo želeli s tabo poročit,kaj šele sexat s tabo.Vprašanje če ti bo takrat vrečka na glavi pomagala. XD

Takrat, ko boš izklesala postavo boš v bistvu pozabila na moške, ker bo trajalo do izklesane postave kar nekaj časa in kaj ti pomaga, ko boš pol z njo užival v njej sama.
Nemogeče, da te noben ne opazi. Enkrat te bo, nekdo in vem, da so take ženske najbolj željne vročih trenutkov s tipi, posledično je zato sex z njimi majkaa…..

Pa se lazbaj al pa ščenetaj kdo ti brani?


Glavno je, da si do sedaj rada dala! Ko boš spravila špeh s sebe, bomo mi že drugo žrtev kresali!

Zakaj pa si avtorica tako jezna na vse moške? Kaj so ti naredili? Te podpiram pri preobrazbi, to bo dobro za tvojo samopodobo.

jaz avtorico podpiram….
zanimivo je pa to, da je to nekatere ženske zabolelo…. verjetno nimate izklesanih postav pa raje od zavidanja avtorico napadate. Raje se tudi same spravite v element športanja.

kaj čakaš?

Ahahahaha, pa ne da si ljubosumen na psa?
Boli a ne, ko te Yo ne šljivi pet posto, ma kaj pet, nič, zero, nada, zilč, niente……….AHAHAHAHA

Prav imaš. Drži se. Za seks pa najdi kakega poročenega pa je.

gi.ni se ti v 3PM ☺

Prvo izklesaj postavo,potem pa naprej…eni mislite,da je tak simpl pridt do postave…ce bos hodila zaradi drugih na fitnes je tvoj nacrt obsojen na propad!!

Drugi dedci niso nič krivi, če je tebe nek bebo ali dva izigral, ne se zdaj njim maščevat.
Moraš bit še fer in priznat, da si verjetno tudi ti spregledala kakšen alarm. Vedno so alarmi. Vedno.

Jaz te vsekakor podpiram in navijam za šport ter izklesane postavice, samo razlog naj ne tiči v tem, da se jim boš maščevala, ker te bo to samo frustriralo. Zakaj? Zato, ker a) vedno bo nekje ena še bolj postavna, b) boš našla fajn tipčka, jeza bo popustila, se boš obajsila in boš spet ostala samska (pa se spet jezila na moške). Pa mimogrede, klesanje postave vzame veliko vztrajnosti, predanosti in časa, ni to sam mal pomigat na fitnesu pa kak šejk spit 🙂

Glavo gor bejbi, zunaj je kup super dečkov.
Postavnih in neizkoriščevalskih 🙂

kakšen šintar, konjederec … ti postavo zagotovi preje, bolje in lepša boš


Težko boš igonrirala nekoga, ki ne ve zate..


Težko boš igonrirala nekoga, ki ne ve zate..[/quote]
to bo ona enostransko … monogamna monotonija ☺

Čakaj, pogosto pa trdiš, da je treba biti skoz aktiven, bodisi v športu, delu, seksu, v naprotnem primeru izgubiš občutek.
Kako je sedaj s tem ? 😉 🙂

kaj čakaš?[/quote]

Maščevanje je (menda) ” jed”, ki se servira hladna.

kaj čakaš?[/quote]

Maščevanje je (menda) ” jed”, ki se servira hladna.[/quote]
Maščevanje povzroča prebavne motnje… kuharju.

Maščevanje je (menda) ” jed”, ki se servira hladna.[/quote]
Maščevanje povzroča prebavne motnje… kuharju.[/quote]

Ne bi vedela.

New Report

Close