Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se tudi ve delate, da ne opazite, da vas vara

Ali se tudi ve delate, da ne opazite, da vas vara

Ravno sem končala razgovor s prijateljico. Ugotovila je, da jo partner vara, zaradi socialne varnosti pa se dela kot da nic ne opazi. Je namreč brezposelna. Nisem pametna, sploh ne vem kaj ji svetovat. Naj gre nazaj k mami in zivi od socialne podpore? ? Nekako razumem situacijo, tudi mene je bivši partner varal, nisem nora, da ne bi ugotovila, ampak v tistem času za ločitev še nisem imela poguma, tudi zaradi negotove službe in majhnega otroka. Takrat sem kakor sprejela njegovo opravičilo in razlago, da je vse skupaj hec. Potrebovala sem še nekaj časa, da mi je bilo res vsega dovolj. Kako pa je pri vas? Seveda kar vsi po vrsti ne varajo – poznam moške, za katere bi skoraj dala roko v ogenj, vem pa da jih je ogromno varalic. Smo anonimne, zato smo lahko iskrene. Tudi jaz sem povedala samo nekaj najbližnjim osebam, da ne bi naletela še na kakšne škodoželjne odzive.

Bilo je tako, da sem ga takoj, ko sem izvedela, postavila pred vrata.


Ampak verjetno so bile tudi druge stvari – varanje je bilo samo kaplja čez rob. Nekaj dni nazaj je bila tema, da babe blesave razdrejo družino zaradi neobveznega skoka čez plot. Najbrz je ponavadi poleg nezvestobe tudi slab odnos. Vsaj pri meni je bilo tako.

Me je prevaral, le 1x. Sem se mirno poslovila.

Sicer sem sumila nekaj časa ampak ni bilo konkretnih dokazov. Vedela sem, da se bo prej ko slej ujel in se je. Končni rezultat:srečno ločena 😉


Ali je bila mogoče katera v podobni situaciji kot moja prijateljica; ekonomsko odvisna od partnerja in brez službe. Razmisljam ali sem ji sploh prav svetovala, naj se dokler ne dobi službe dela, da je vse v redu? Ko pa najde službo naj ga pa poslje u trikrasne.

Trenutno sem na tem. Vem in on ve, da vem. Intenzivno iščem službo in potem črta.

Hvala bogu nimam takega pokvarjenca, lahko dam roko v ogenj za njega. Sem vedela, kaj hočem in kaj izbiram in vem tudi kako ga zadržat.
Tiste pa, ki imate varača se pa zamislite, zakaj ste takega izbrale in kaj delate narobe, da vas vara.
Za varanje so vedno krivi trije, tako pač je.

Za nobenega ne dajaj roke v ogenj,se zase ne….da ne bojo opekline prehude. Poznam tako zensko,ki je rekla ravno tako…on je pa naredu otroka drugi zenski,sele po 15 letih je to zvedela….tako da…

Enako, a zelo ognjevito, mi je pred kratkim zatrjevala sodelavka. Tudi ona ve, kako ga obdržati samo v svoji p…….ostelji. In ne, nič ne dela narobe.
Pa je dečko res fant od fare… deloven, skrben, ljubeč, krasen očka.
Le dvakrat na teden, ko se midva dobiva… Huh, takrat je pa vroče…. 😉


Želim ti, da se ti čimprej posreči in se odresis. Objem.


Ampak verjetno so bile tudi druge stvari – varanje je bilo samo kaplja čez rob. Nekaj dni nazaj je bila tema, da babe blesave razdrejo družino zaradi neobveznega skoka čez plot. Najbrz je ponavadi poleg nezvestobe tudi slab odnos. Vsaj pri meni je bilo tako.[/quote]

Meni je varanje popolnoma dovolj, ne rabim še 100 stvari zraven. Je pa res, da si nisem nikoli dovolila biti ekonomsko odvisna od partnerja.

Enako, a zelo ognjevito, mi je pred kratkim zatrjevala sodelavka. Tudi ona ve, kako ga obdržati samo v svoji p…….ostelji. In ne, nič ne dela narobe.
Pa je dečko res fant od fare… deloven, skrben, ljubeč, krasen očka.
Le dvakrat na teden, ko se midva dobiva… Huh, takrat je pa vroče…. ;)[/quote]

Ne fantaziraj revše ubogo. Si nesposobna najti svojega moškega potem pa sanjariš o poročenih. Take ste najhujša vrsta. Če takih žensk brez morale ne bi bilo, tudi varačev ne bi bilo. Primitivka!

Enako, a zelo ognjevito, mi je pred kratkim zatrjevala sodelavka. Tudi ona ve, kako ga obdržati samo v svoji p…….ostelji. In ne, nič ne dela narobe.
Pa je dečko res fant od fare… deloven, skrben, ljubeč, krasen očka.
Le dvakrat na teden, ko se midva dobiva… Huh, takrat je pa vroče…. ;)[/quote]

Ne fantaziraj revše ubogo. Si nesposobna najti svojega moškega potem pa sanjariš o poročenih. Take ste najhujša vrsta. Če takih žensk brez morale ne bi bilo, tudi varačev ne bi bilo. Primitivka![/quote]

Ah, jaz svojega moškega imam… Pa še kakšnega poleg. In ja, prav imaš, če varačev ne bi bilo, bi imele tudi ženske moralo :))))) Le da bi potem one druge, ki “ziher niso prevarane”, potrebovale za potrjevanje svojega nenačetega (haha!) ega kaj tretjega, da bi se spucale nad “primitivci” 😉

Punce; lahko povem se iz drugega zornega kota… rekel sem ji, da odhajam. Da ne vidim vec bodocnosti, da je tistih 100 stvari slo predalec, recimo ze 3 mesece preje… no ni slisala, … in danes sem srecno locen.

Ona je raztrobila in se pravi, da sem jo varal; pa tudi ce sem z zensko druzbo samo kolesaril, sem mel spremljevalke al pa one mene, poskrbel za otroke tudi tuje, … res ne vem kako lahko potem rece varal je..

Nauk; nekatere odidejo samo, ce te dobijo z eno na hrbtu in nogam u luft. Sorry, kruto.

Ne vem no…. bodite fer pa mu recte naj gre v pm ne pa da jambrate in cincate…. ZIVITE SAMO ENKRAT.

Skrajno primitivno se je hvalit s tem, da si ljubica poročenemu moškemu. Ne morem razumet, da lahko govoriš to tako ponosno. Ne veš koliko gorja to prinese njegovi ženi in otrokom, nenazadnje njegovim in ženinim staršem, ko pride afera na dan. Ne veš, kako se z leti življenja moža in žene prepletejo. Posel, hiša, otroci denar. Ne veš koliko solz razočaranja, ponižanja je pretečenih, ko ugotoviš, da te človek, za katerega bi resnično dala roko v ogenj, ima za bedaka. Jaz vem!
Hvalabogu, da čas celi rane in ostane le grd spomin in izkušnja več. Za vsako rit palica raste, pravi pregovor. Za mojega bivšega že drži.


Samo, da se je dobro izteklo. Ja, se včasih tudi zgodi, da se koga po krivem obdolzi, sploh če ima kdo težave z bolestnim ljubosumjem, ponavadi pa so občutki kar pravi.

Enako, a zelo ognjevito, mi je pred kratkim zatrjevala sodelavka. Tudi ona ve, kako ga obdržati samo v svoji p…….ostelji. In ne, nič ne dela narobe.
Pa je dečko res fant od fare… deloven, skrben, ljubeč, krasen očka.
Le dvakrat na teden, ko se midva dobiva… Huh, takrat je pa vroče…. ;)[/quote]

Ne fantaziraj revše ubogo. Si nesposobna najti svojega moškega potem pa sanjariš o poročenih. Take ste najhujša vrsta. Če takih žensk brez morale ne bi bilo, tudi varačev ne bi bilo. Primitivka![/quote]

Najbolj se pa nasmejem babnicam, ki mogočno zatrjujejo, kako njih pa dedec ne vara….potem pa ob prvem odgovoru ponorijo in pokažejo, kako negotove so v resnici 🙂

Ne vem koliko moraš biti bolan da se hvališ kako varaš partnerja. Res ….
Namesto da bi umrla od sramu ona se še hvali. Neverjetno !
A nimate vi blesave babe nič drugega z čemur se lahko pohvalite ?

Po določenih letih, ko nekako oba partnerja čutita, da gre veza v pm zaradi hladnega odnosa,, partnerja ne dramatizirata to varanje ampak se ponavadi ločita, to jima je v bistvu še večji motiv, da to naredita čim prej. Kaj, če pol tist, ki je varal glumit in opravičila iskat. Zvestoba do groba, 5,10,15,20….. let, to zmorejo samo tisti, ki so menihi v duši in seveda tisti, ki res nimajo nobene šanse, da pridejo v situacijo, da se jim zgodi varanje ampak to je pol prisiljena zvestoba.

Popay, menidragiberoci! Kakor mi je drugače te fino brat, ne vem, ce bi se tokrat ravno strinjala s tabo. Ce te prav razumem, praviš, da so zvesti neatraktivni ljudje. Po moje pa ima priliko vsak, je pa samo stvar osebnega prepricanja in nacel. Sama v vezi nikoli nisem imela težav z zvestobo, sem imela vedno že z enim dovolj dela:-)

milaa..
Ne neatraktivni, …neaktivni bi bolj rekel, da so bolj zvesti. Aktivni ljudje so stalno v gibanju in tako je po mojem mnenju okoli njih velika frekvenca ljudi, če so to ljudje nasprotnega spola, greh visi v zraku, hehe.
Seveda pa zvestoba ženske in moškega ne moremo primerjat, v zvestobi pač zmagate ženske, saj preden greste v odnos rabite za to dosti globja čustva kot moški. No, vsak moški doživi hladen tuš, ko misli, da ga ta ženska ne bo kaznovala za to varanje, ko se to zgodi, zna bit tud moški sesut. Takrat pač doživi prizemljitev. Lahko je pa tipu vseeno, če s partnerico nista več na isti frekvenci zaradi različnih pogledov na življenske situacije, ker se takrat zaradi tega v bistvu tud intima sesuje. sem pa komaj razvozljal tvojo drugo besedo v postu, hehe…. Hvala. Lp

Večina prevaranih dobro ve, da so varani, varalice namreč delujejo po princppu priliga dela tatu in varajo kar s sosedo/sosedom, sodelavko/sodelavcem..vse skupaj postane hitro očitno, ampak prevarani, ki vztraja v odnosu, že ve, čemu vztraja.

Jaz za svojega ne dala roke v ogenj,ni govora,dokler imava ok odnos o tem ne razmišljam,oprostila mu pa ne bi,če bi zaznala,moških si zavestno pa res ne bi delila,…


Jaz še vedno živim v upanju, da enkrat v prihodnosti spoznam enega aktivnega, atraktivnega pa samo mojega. Ce ne bom prej in lažje vesoljca srecala.

New Report

Close