Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Kljub probiotiku Linex Forte imam še vedno pogoste driske

Kljub probiotiku Linex Forte imam še vedno pogoste driske

Pozdravljeni

Zaradi pogostih, vsakodnevnih drisk sem kakšen mesec nazaj šel k osebnemu zdravniku. Ker zaradi epilepsije jemljem antiepileptike, je zdravnik menil, da so mi ti tableti porušili črevesno floro, zato mi je priporočil, da naj nekaj časa jemljem probiotik Linex Forte. V lekarni sem kupil škatlo z 28-imi kapsulami. Vsak dan sem med jedjo zaužil eno. Stanje se je sicer za malenkost izboljšalo, ampak driske so se še vedno pojavljale. Zdaj, ko sem zaključil z jemanjem, pa je stanje isto kot pred tem, preden sem začel jemati probiotike, torej pogoste driske, ki se pojavljajo vsak dan. Kaj mi vi svetujete? Ali naj ponovno začnem jemati probiotike, čeprav mi niso ravno dosti pomagali? Naj ponovno obiščem zdravnika? Morda vzrok za driske tiči kje drugje?

Hvala in lp

Pozdravljeni, vsekakor so za driske lahko krivi številni vzroki in glede na to, da trajajo že dlje časa, bi bilo res smiselno nazaj na kontrolo k zdravniku.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close