Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vpr. za ženske glede povečanja sramnih ustnic

Vpr. za ženske glede povečanja sramnih ustnic

Mož si je zaželel, da bi imela bolj polne sramne ustnice, ker mu je to noro seksi. In ker so mi res po porodu nekako uplahnile. Ve katera mogoče, kje opravljajo take posege in kako to poteka, ali dajo silikon ali lastno maščobo? Koliko bi bilo to cenovno? So lahko kakšne posledice?

Moja ima še vedno napihnjene kot žemljica.

Sicer je naslovljeno na ženske, a vseeno. Vem, kje opravljajo posege, teoretično vem tudi, kako poteka poseg, cenovno bi moral poiskat informacije, tisto o morebitnih posledicah te verjetno ne bi zanimalo, ker bi šla čez to, da bi le ustregla nekomu, ki v tebi vidi le hm, dobesedno xxx, namesto matere svojega otroka.
Tudi po posegu, ki kljub relativni nezahtevnosti prinaša določena tveganja, bo še vedno – oziroma z leti vse več – bolj noro seksi xxx.
Ne zameri besedam, prosim, a zamisli se nad odnosom do sebe, če dovoliš, da te nekdo reducira na kos mesa, ti pa si zanj pripravljena poleg bolečin sprejeti tudi določeno tveganje posega, pa čeprav le majhno.


Podpis.

Dobra žena, pohvalno!


Imam občutek, da je to napisal moški.

Blablabla, nisem spraševala za mnenje o tem… Kdaj se boste tu navadili odgovarjati na zastavljeno vprašanje, ne pa pisati svoje mnenje, če niste za njega vprašani?

Cisto možno da je to pisala žanska. Poznam osebno in od blizu eno tako.
Najprej si je šla joške povečat, ker so njenemu tipu všeč velike, to je bilo cca 7 let nazaj. Nekje v istem času se je poštrihala na blont, ker so njemu všeč svetlolaske.
Redno hodi na tretma ustnic, ker so njemu všeč polne.
Zadnja pridobitev so umetni podaljški las, itak….ker je njemu to všeč.

On ji vse to tudi financira pa si lahko privošči imet doterano lutko doma.
Na moje vprašanje enkrat če je njej vse to všeč, je bil samo : tako pač je.

Blablabla, nisem spraševala za mnenje o tem… Kdaj se boste tu navadili odgovarjati na zastavljeno vprašanje, ne pa pisati svoje mnenje, če niste za njega vprašani?[/quote]
Če ti ni všeč, pa ne sprašuj. Mimogrede, moje mnenje je enako Boratovemu. Nisi pri sebi.

Blablabla, nisem spraševala za mnenje o tem… Kdaj se boste tu navadili odgovarjati na zastavljeno vprašanje, ne pa pisati svoje mnenje, če niste za njega vprašani?[/quote]

Verjamem, da je težko prebrati, da si neumna in plehka baba. Ampak to je pač resnica.

Zdaj pa le leti do prvega plastičnega kirurga, da ti napihne ta spodnje žnable, sicer te dedec lahko zamenja za kakšno, ki ima bolj polne!!!

Nekatere imajo prav grdo muco.Pa niso same krive,niti leta.Pač je oblika prirojena ,no nekatere jo spremenijo z raznimi seksualnimi fetiši in poteb bi rade,da zgleda kot nova.pretirano raztegovanje pri samozadovoljevanju se čez veliko let pozna.Rekel bi pa tako.Če moža moti nenapeta brazdica,potem si naj poišče drugo.Če bi jaz bil ženska ,si ne bi nikoli zaradi kretena dal rezat mednožja.Komot ti lahko njemu rečeš,da gre na posega ,da mu povečajo rtistega malega škrateka,pa ne vem,če bo pristal.

Vedno znova se cudim, kaj so pripravljene butaste babe narest, samo da jih kdo povoha.

Tudi jaz. Me zanima, če bi bil od avtorice mož pripravljen na lepotno operacijo svojih jajčk, če bi mu npr. preveč visela nekam dol in bi bilo to avtorici res grdo za pogledat. Mislim, da bi jo načevljal, čim bi mu prišla s tako idejo!

Tudi jaz. Me zanima, če bi bil od avtorice mož pripravljen na lepotno operacijo svojih jajčk, če bi mu npr. preveč visela nekam dol in bi bilo to avtorici res grdo za pogledat. Mislim, da bi jo načevljal, čim bi mu prišla s tako idejo![/quote]

Se bojim, da ni daleč ta dan.
Ravno včeraj sem razmišljala o ženskah, ki si povečujejo dojke, ker to je nekaj, kar moraš potem stalno vzdrževat. Mene npr. lokalna anestezija uniči in jo pri zobarju vzamem le v nujnih primerih. Za vse druge zadeve mi morajo dati splošno. Ta pomori nekaj sivih celic. In sem se vprašala, a ženske, ko enkrat začnejo s preoblikovanje, mogoče zaradi narkoze izgubijo toliko sivih celic, da potem ne znajo nehat al kaj je to za en vrag?

Avtorica, ti se pa nauči, da vsega ne moremo imeti. Mož bi rad tako in tako pizdovje: okej, povedal si, kaj ti je všeč, žal ti ne morem ustreči, ker moja je taka, gremo dalje. Tako kot otroku. Tudi njemu ne izpolnimo vseh želja, ker to enostavno ni v redu in ni mišljeno tako. Želje so zato, da ohranjamo hrepenenje.

Kaj vse bi moj rad … no, ali pa nenazadnje jaz. Lahko bi recimo imel vse lase, pa jih nima.

Kaj pa ‘kreteni’, ki zahtevajo pobrito mednožje, ženski pa do tega ni?

Kaj pa ‘kreteni’, ki zahtevajo pobrito mednožje, ženski pa do tega ni?[/quote]

Če že vprašaš, jaz si jo samo zaradi želje moškega ne bi nikoli pobrila. Tudi “ljubezen” bi verjetno zelo hitro usahnila, če pa bi celo zahteval, bi bil pa takojšnji pa, pa.

Sramne ustnice so … pač z leti iz njih maščevje izgineva. Polne, napete imajo otroci, potem se ta delež drastično manjša oziroma debeluške imajo hlebčke, suhice pa žal ne ali pač umetno filane. Ko sem jaz pred mnogimi leti shujšala, sem dobesedno izgubila vse maščevje iz sramnih ustnic, danes po 40+ in 3 otrocih, je zadeva, če jo gledaš in ocenjuješ, za zjokat. Samo … je niti en gledam, niti ne ocenjujem, pa tudi noben moški se v njen videz ni zapikoval, ravno tako ne v malo večje male sramne ustnice in pišuka, tudi to, da je desna malo večja od leve, jih nikoli ni motilo. Moški, ki ljubi, ki si mu všeč, privlačna, te gleda, dojema, požira, se poglablja vate kot celoto … tisti revež, ki iam fokus le na enem spolnem organu, je pač … spolni revež … Ampak ok, to ni moja stvar. Avtorica, ti posegi niso nič strašno nenavadnega in posebnega, po moje ga opravlja vsaka plastična kirurgija. Ni pa poseg trajen, ene oblike posegov so le za nekaj mesecev.

Mi lahko kdo razloži lepo prosim.
Prepovedati želite zakrivanje žensk tudi v minimalni obliki, četudi je prostovoljno in so se enako zakrivale ženske v naši kulturi, prepovedati je potrebno obrezovanje žensk (za kar se tudi jaz zavzemam), zagovarjate pa vse modne posege na ženskah?
Jaz osebno ne vidim neke velike razlike med slepim podrejanjem religiji in takisto slepim sledenjem lepotnim standardom oziroma podrejanje moškemu okusu.

saj ni razlike in če si uspela prebrat odgovore, je večina proti temu, da si avtorica s silikonom fila češpljo. Al kaj ti je zameglilo oči, da ne moreš odgovorov prebrat?????

Micka, moraš razločiti med “prostovoljnim” podrejanjem moškemu in med “obveznim” podrejanjem. Na primer, avtorica, ki bi si rada šla napihnit sramne ustnice, ker bi bila potem svojemu možu bolj seksi in všeč, ona se prostovoljno podreja njegovemu okusu in željam.

Če pa se kakšna ženska v ortodoksni islamski državi ne bo podredila svojemu možu in ga ubogala v vsem, v vsaki zahtevi, pa bo tepena kot pes ali javno kamenjana do smrti.

Torej je razlika, a ni?

Micka, moraš razločiti med “prostovoljnim” podrejanjem moškemu in med “obveznim” podrejanjem. Na primer, avtorica, ki bi si rada šla napihnit sramne ustnice, ker bi bila potem svojemu možu bolj seksi in všeč, ona se prostovoljno podreja njegovemu okusu in željam.

Če pa se kakšna ženska v ortodoksni islamski državi ne bo podredila svojemu možu in ga ubogala v vsem, v vsaki zahtevi, pa bo tepena kot pes ali javno kamenjana do smrti.

Torej je razlika, a ni?[/quote]

Sprehodite se naokoli in boste videli koliko je popravljenih žensk. In ne, nikjer nisem omenjala ortodoksnih islamskih držav, kjer tudi ni vse tako grozno, kot si vi predstavljate. Menda me ne boste skušali prepričati, da se jaz osebno strinjam recimo z burkami in zlorabljanjem žensk tako ali drugače?

Micka, moraš razločiti med “prostovoljnim” podrejanjem moškemu in med “obveznim” podrejanjem. Na primer, avtorica, ki bi si rada šla napihnit sramne ustnice, ker bi bila potem svojemu možu bolj seksi in všeč, ona se prostovoljno podreja njegovemu okusu in željam.

Če pa se kakšna ženska v ortodoksni islamski državi ne bo podredila svojemu možu in ga ubogala v vsem, v vsaki zahtevi, pa bo tepena kot pes ali javno kamenjana do smrti.

Torej je razlika, a ni?[/quote]

Jaz ne bi bila tako zelo prepričana v to prostovoljnost. Je vse bolj navidezna in pogojena. Če ne boš ti, bo pa katera druga. Materiala je na voljo dovolj.

Micka, moraš razločiti med “prostovoljnim” podrejanjem moškemu in med “obveznim” podrejanjem. Na primer, avtorica, ki bi si rada šla napihnit sramne ustnice, ker bi bila potem svojemu možu bolj seksi in všeč, ona se prostovoljno podreja njegovemu okusu in željam.

Če pa se kakšna ženska v ortodoksni islamski državi ne bo podredila svojemu možu in ga ubogala v vsem, v vsaki zahtevi, pa bo tepena kot pes ali javno kamenjana do smrti.

Torej je razlika, a ni?[/quote]

Jaz ne bi bila tako zelo prepričana v to prostovoljnost. Je vse bolj navidezna in pogojena. Če ne boš ti, bo pa katera druga. Materiala je na voljo dovolj.[/quote]

Ja, verjamem, da tole marsikatera ženska sliši. Kako pa reagira, ko ji mož take ploza, je čisto od posameznice odvisno. Ene hitijo popravljat joške, spodnje in zgornje žnable, letijo na zožanje nožnice, ker jim dec reče, da ima že občutek, kot bi ga v vrečo tiščal, druge pa tega ne storijo in pošljejo takega kretena v 3 PM.
Pri nas je odvisno od volje žensk, pri muslimankah pa MORA bit tako kot dec reče in želi, sicer uboga ona.

Jaz ne bi bila tako zelo prepričana v to prostovoljnost. Je vse bolj navidezna in pogojena. Če ne boš ti, bo pa katera druga. Materiala je na voljo dovolj.[/quote]

Ja, verjamem, da tole marsikatera ženska sliši. Kako pa reagira, ko ji mož take ploza, je čisto od posameznice odvisno. Ene hitijo popravljat joške, spodnje in zgornje žnable, letijo na zožanje nožnice, ker jim dec reče, da ima že občutek, kot bi ga v vrečo tiščal, druge pa tega ne storijo in pošljejo takega kretena v 3 PM.
Pri nas je odvisno od volje žensk, pri muslimankah pa MORA bit tako kot dec reče in želi, sicer uboga ona.[/quote]

Ni nujno, sploh ne.
Ne poznate nobene Bosanke recimo? Znajo prav fino šolati svoje dedce 🙂
Takisto velja za vse muslimanke, tudi za tiste daleč stran.

Trapa blesava. Če bi ti rekel, da si daj namontirat tretjo joško, ker mu je to seksi, bi si jo pa tudi dala. Samo da mu ustrežeš, da te ne skensla. Jasno ti da vedeti, da ga zanima le tvoja luknja in da te ne ceni kaj šele, da bi te imel rad. Le kdo bi cenil tako trapo?

sem si dala popravit samo zaradi tega, ker nosim pajkice pa se je vidl da imam raztegnjeno.

New Report

Close