Forum.Over.Net

Starševski čvek

Pasji parki v Sloveniji

Default avatar

čćklkčlmklčmlk

ker v drugi temi ni bilo odgovora, sprašujem tukaj. Koliko jih je in kje so?

Jaz sem slišala za pasji wc ( karkoli naj bi to pomenilo) na tbilisijski v lj, govorilo se je o nekje zadaj za progo,a ne vem če je kdaj zaživelo. Še kje?
Default avatar

nljknlknlk

A nihče ne ve?
Default avatar

Dragi lovec

Dragi lovec, ko si tako pameten, povej,povej, kje pasji park je v deželi tej?
Default avatar

: čćklkčlmklčmlk

Hvala za odgovor.

Ve kdo še za kakšnega?
Default avatar

Yo_

Ja, ograjeno je in psi so lahko spuščeni, ampak manjka nekdo, ki bi tam malo pazil na to, da se dreki pobirajo npr. Pa neprimerni so s tistimi nizkimi ograjami za večje pse tudi :p
Default avatar

wcpes

Na Tbilisijski je (bila, se mi zdi da je ni več) mobilna? pasja kopalnica in ne WC. Tja si lahko pripeljal psa in ga sam skopal, sfenal... Sem se peljala samo mimo in ne vem ali je bilo to plačljivo s kakšnimi žetoni ali kaj.
Default avatar

žčlm njjhhg

Yo_ je napisal/a:
Kateri ima nizke ograje? Kako nizke?
Default avatar

Yo_

Ta ob Vilharjevi, nekje 1,2m? Manj kot 1,5m zagotovo.
Default avatar

žčlm njjhhg

Yo_ je napisal/a:
Hvala. V glavnem beda.
Default avatar

lkjkhnkhnjkhn,n,

Sicer pa je ogromno šol, ki imajo ograjene poligone in jim poleti in pozimi stojijo prazni. Lahko bi jih vsaj v tem času dali v uporabo za par eurov recimo. Za par ur v večermem času. Z nula dela bi še zaslužili.
Default avatar

kaj pa otroci

čćklkčlmklčmlk je napisal/a:
Ljudje, kaj pa parki za otroke? Psi nam ne bodo dvigovali natalitete, naši otroci jo bodo!
Narod bo izumrl, če boste kupovali le pasje tortice, piškotke, iskali pasje parke itd
Default avatar

kmlkmn,mnk,m

kaj pa otroci je napisal/a:
Vsi parki so za otroke! Plus igrišča! Plus šopimg centri! Plus lokali! Kaj bi še radi?!

In ni nobene potrebe dvigovati nataliteto. Nas je že zdavnaj preveč!
Default avatar

wc na tbilisijski

wcpes je napisal/a:
Je tudi WC. ;-) Pri krajevni skupnosti znotraj naselja. Ampak si ne predstavljam, da bi kdo svojega kužka z drugega konca mesta vozil k nam na lulanje samo zato, ker imamo "pasji WC"... :P
Še kužki iz naselja ga ne uporabljajo prav veliko. Ideja je sicer dobra, vendar ima pesek, kamor naj bi kužki lulali, preveč intenziven vonj po urinu. Moja psička se tam niti pod razno ne more skoncentrirat, da bi lulala, samo vohlja ko zmešana...
Default avatar

Yo_

lkjkhnkhnjkhn,n, je napisal/a:
Ja, pa kaj še. Ob kulturi mnogih lastnikov psov, bi bilo do konca poletja vse razrito in posrano.
Default avatar

člkčljkjkll

Yo_ je napisal/a:
Ja bi pač tam nekdo moral bit in nadzorovat dogajanje.
Default avatar

ti yo

Yo_ je napisal/a:
Ti Yo si pa tut ena... ne vem kaj pravzaprav. Vsak izgovor ti je dober, samo da ne bi bili psi nekje spuščeni. Saj vem, da nisi kinolog, ampak škodljiva si pa isto.