Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moške vodi v resno zvezo tič in družbeni pritisk

Moške vodi v resno zvezo tič in družbeni pritisk

Biti copatar ni v moški naravi. V moški naravi je biti kurbir, ali pa pijanec, pretepač, mornar, vojak, rudar, policist. Ali pa filozof, intelektualec, zdravnik, kulturnik, modrec. Postavlja se vprašanje, kolk dedcev bi bilo sploh zainteresiranih za resno zvezo, če se ne bi skoz izvajal družbeni pritisk, da tako mora biti itd. Res pa je, da je učinkovitih kurbirjev in svedrov le bore malo, večina o tem fantazira in ker so tako zelo odvisni od tistega enega f.uka, poberejo pač edino babo, ki jo lahko dobijo, potem so pa pečeni…V bistvu gre večina dedcev v zvezo zaradi kavsa in ker jim okolica vsiljuje mnenje, da tako mora biti in so pač dovolj šibki, da tej sanjski predstavi klonijo. Kaj si babe dejansko mislijo o teh dedcih kasneje, pa tudi izvemo na tem čveku, vsaka tretja bodisi jamra, kaj ima doma, ali pa se kar loči od svojega loleka. samske babe so si pa tudi edine, da so portali polni poročenih obupancev, ki bi vse pokavsali, če bi pač lahko, tolk o sreči v njihovih zakonih..


Pejd gobe nabirat.

Res je, še ena resnična od tebe. Rada preberem, kar je res, je res.

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem no, če je čisto tako.

Pa ni povsem tako. Ravno včeraj klepetala s kolegom, ki pravi da se mu priložnostni seks upira, da si enostavno želi veze.

Pa ne vidim razloga zakaj bi lagal.

General kaj bo z odgovorom na vprašanje? Po tvojem torej naj bo konec razmnoževanja in konec s človeštvom, ker si ti gniloživka in po sebi sodiš, kako se ne splača več da ljudje obstajajo?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Če ne moreš bit kaj od tega, ko si v zvezi, si morda sam slabič, ko si jih že omenjal. Sicer pa se vsi upiramo čemu in vsi podležemo čemu. Družba pač ima določena pravila. Če te starši nanje dobro pripravijo, se ni treba nič uklanjat, če te, se pač upiraš. Poleg tega se ti zdi, da se drugi uklanjajo a v resnici so samo bolje prilagojeni, naučeni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pejd gobe nabirat.[/quote]
Pejta oba po gobe.

In kakšen je hasek tega vašega razmnoževanja? Tone lačnih, vojne, ker pač hodite kot kobilice drug po drugem?

Planetu gre čisto dobro brez dinozavrov, pa so kraljevali 100 milijonov let. Homo sapiens je z vsemi svojimi predniki še daaaaaleč od te cifre.


Samo zato, da se boš potrudila biti “prva” priložnostna!
“Politika” ni za bejbe!!

Ha ha ha. Stara finta. dedci, ki ne dobijo kavsat, s evedno razglašajo za resne in upajo, da bo katera padla na finto.

Če bi bili moški zgolj pod vplivom nižje človeške narave, kakor ti sklepaš, ne bi bilo nobenega civilizacijskega napredka in bi še danes živeli po darvinističnem načelo močnejšega, kjer bi ženske imele zelo malo vpliva. Na srečo ni tako. Tudi pri primitivnih ljudstvih ni tako, ampak imajo družbeno-socialne strukture in tabuje, kar je dovoljeno in kaj ni, ker to je pač pomembno za samoohranitev določenih kultur. Torej v moški naravi je tudi, da smo dobri očetje, soprogi, prijatelji… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ha ha ha. Stara finta. dedci, ki ne dobijo kavsat, s evedno razglašajo za resne in upajo, da bo katera padla na finto.[/quote]

Pa ne … poznam nekaj deklic s katerimi se je obcasno dobival, tko da mu cisto verjamem. Pa bi se se lahko, ker so vsi se ledik.

Pac niste vsi isti in ne vodi kuratz vseh moskih na isti nacin. Eni majo punce dejansko radi :))

Meni se pa zdi, da imajo moški lahko veliko od zveze, če pametno izberejo. Se sicer strinjam, da večina moških tako izbere, ker se to od njih pač pričakuje in je hkrati tako najlažje (ali pa celo edino mogoče) prit do rednega seksa, ampak to je njihov problem, če ne znajo ali pa ne morejo izbirat.

Meni se zdi, da je veliko tudi na tem, da veš, da imaš vedno nekoga doma, ki te dobro pozna in s katerim si lahko povsem odprt in iskren, ker se ti ne treba pretvarjat. Pa nekoga, ki bo skuhal golaž točno tako, kot je tebi najbolj všeč in da ne boš zjutraj ugotovil, da nimaš nobene zlikane srajce. Nenavsezadnje se mi zdi, da tudi moški radi imajo otroke, tudi če se večinoma ne želijo veliko ukvarjati z njimi in tudi to, da veš, da bodo tvoji otroci imeli pridno in pametno mati po mojem veliko šteje. Reden seks je seveda izrednega pomena, čeprav ga mlad moški, ki je vsaj kolikor toliko privlačen dobi ravno enako zlahka. Ampak potem pa vidiš kup nesrečnih starih nonotov, ki se nikoli niso poročili in je njihovo življenje navadno najbolj žalostno – ne vem zakaj, ampak bolj žalostno od življenja starih neporočenih žena, ki imajo vseeno bolj podporo prijateljic. Veš, če se nečemu odpoveš ko si mlajši (neomejenemu prostemu času in vsak mesec novi ljubimki), se ti močno obrestuje, ko si star – ker tiste mlade frajle te takrat še pogledale ne bodo, kaj šele, da bi skrbele zate, ko boš boln.

Je pa res, da govorim o ta pravih zakonih, ki obstanejo. Še vedno so, veste, samo žal jih je manj.

Men se zdi, z izjemo nekaterih, ki niso neki luzerji in znajo tud cenit ljubezen in vedo ka je zvestoba, da one druge ne vodi k… ampak udobje in to da ti en pere, lika, kuha…


Kakšno udobje je prenašanje nekoga, ki ga ne maraš? In pazi, prat in kuhat ni nobena posebna umetnost, to so nas učili že v osnovni šoli.

Boljše ne bi mogla zapisat!!!

Poznam enega “kao” loverja…nobene resnobe v zvezi, je bil vzvišen do mene, kao ne veš kaj zamujaš ko ne skačeš in ženske na žensko….

V bistvu se ga pa loteva paronija…če se ga kera usmili…je una en poden od tazadnje putane, hodi okoli zanemarjen, brez cilja (če odštejem ženska mednožja)….in se jezi, kako se stara….

Pa ne razume, da se tudi jaz staram…..ampak jaz se staram z njo, z katero sva se izbrala en drugega, se skozi leta brusiva, spoštujeva.

In res, kot je zapisal Adi Smolar v izjemni skladbi

Daleč, daleč je za naju pomlad,
leta prinesla so jesen.
Daleč, ko dekletu sem govoril:”Rad te imam.”
In ko bil jaz fant sem njen.
Daleč, daleč je za naju pomlad,
mi za mladostjo je hudo.
A ne bi hotel sam postati spet mlad,
raje star sem, star in z njo.

https://www.youtube.com/watch?v=c3qJrIxLQgU

Eni mal prevec enacite kurbirje s propalicam, ki le sem pa tja kaksno pofukajo. Povprecen samski 40-letni direktor lahko v enem letu sarmira in podre vec 30 letnic, kot jih povprecen 30-letni sljaker na minimalcu ima v celem zivljenju. To so ti “kolikor toliko privlacni moski, sljakari, ki seks dobijo zlahka”, NOT. Zlahka ga dobi kvecjemu direktor, ce ni ves nikakvi in lesen.

Ljubezen po tvoje ne obstaja? Da imaš nekoga preprosto rad?

Ha ha ha. Stara finta. dedci, ki ne dobijo kavsat, s evedno razglašajo za resne in upajo, da bo katera padla na finto.[/quote]

Pa ne … poznam nekaj deklic s katerimi se je obcasno dobival, tko da mu cisto verjamem. Pa bi se se lahko, ker so vsi se ledik.

Pac niste vsi isti in ne vodi kuratz vseh moskih na isti nacin. Eni majo punce dejansko radi :))[/quote]

Jaz, na primer, imam punce dejansko rad in se trudim, da ne bi delal nobenih razlik med njimi.

No, jaz mislim, da pritisk okolice na moške ni nič večji kot na ženske, prej obratno. O ženski z večimi spolnimi partnerji je vsesplošno grdo mnenje, medtem ko je moškemu to dovoljeno. Pa tudi bog pomagaj kaj bo s 30-letno samsko žensko, medtem ko pri moških je to še čisto sprejemljivo. Sicer pa, bolj kot problem, da naj bi bila optimalna družbeno sprejemljiva oblika razmerja resna zveza je to, da je pritisk družbe v smeri da je potrebno ČIMPREJ in NE GLEDE NA VSE v resno zvezo s PRVIM, ki je to pripravljen. In potem imaš raznorazne tako imenovane POŠTENJAKE, ki imajo z žensko RESEN NAMEN, kar pa pomeni le eno – hoče reden seks in prenos svojih genov naprej, po možnosti še gospodinjo. Kaj ima od tega ženska? No, mogoče finance, če je sama nesposobna, oplojevalca z mogoče v redu geni… Smo lahko bolj plitki od tega?

No, če se ne greš tega družbenega konformizma, boš verjetno ožigosan kot plitek od večine deklet, ki v skladu z družbenimi normami čakajo na to, da jim bo nekdo predstavil, kakšna bo njuna družina, še preden pomisli na to, ali sta sploh kompatibilna. Lahko pa se tudi zgodi, da ti neko dekle za začetek postreže z diskusijo o smiselnosti družbenega konformizma in o normah, ki vama to zapovedujejo, detabuizira tabu teme…. Lahko ti pokaže strast, kakršne dotedaj nisi poznal in o njej nisi niti znal sanjati, lahko je njen dotik drugačen od vsega, kar si kdaj čutil in lahko se zgodi, da se vidita v povsem drugačni luči od tiste, ki si jo vajen in tiste, v kateri običajno gledaš ljudi. Lahko se zgodi, da ti prebudi vse čute in vsa čustva, za katere še vedel nisi, da jih premoreš in da hoče, da si ti ti in ne neka lutka v rokah okolice. In čisto lahko se zgodi, da bi v tem primeru tudi general jedel svoj zarečeni kruh.

Ni point v zarečenem kruhu. Čar življenja je, da ti pokaže možnosti, na katere nisi pomislil oz. nove vidike takih, nad katerimi si že davno obupal.

Sicer si dobro napisal, vendar se v vsem ne strinjam čisto. V večini moškim res ukazuje curakelj, nimaš kaj, tako pač je. Če ima tip doma lepotico, ki z njim 2 x dnevno seksa, bo vseeno podrl še kakšno, čeprav manj lepo in privlačno od žene, če jo bo le lahko. ZAKAJ? Ker je pač nekaj frišnega in novega in če se baba že ponuja, je treba priliko izkoristit, ane.
Malo si zanemaril vidik ljubezni. Ljubezen vseeno obstaja med ljudmi, veš. Če je ti nisi deležen, ne pomeni, da ljubezni ni. Ljubezen in navezanost, pa spoštovanje tudi. Ni pa prav veliko tega. Ljudje mislijo, da gre za ljubezen, v bistvu gre za zatrapanost, fascinacijo, zaljubljenost, fizično privlačnost. In zato zveze tudi hitro razpadajo, čim se poliže smetana. Vendar, pri nekaterih ni tako. In v to je treba upati, namreč, da ti nekoč pride tak partner naproti.

Opazujem frende,ki se gonijo izkllučno za dve stvari.
Avtomobil in fuk.
Vlagajo vso energijo,da bo dober avtek,potem pa seveda še fuk.
A ne gre tako lahko.
Kaj iz tega sledi?
Najdejo si žensko s katero nima NIČ skupnega,da mu le da noge narazen.
Kriterije spusti na nulo,samo,da je luknja.
Potem za bonus sledi še otrok.
Dec vsak teden nažgan,jamra,nadleguje kelnarce,rata impotenten in žena si najde drugega.
Ne samo,da je bil luzer,ko je prvič obupal,ko ga žena zapusti rata dupli luzar.

Bi kar rekla, da je res. To, da se pri moškem rodi (če sploh se) ljubezen, se izključno skozi seks. Ampak to je ok, pač taki moški so in je treba to le sprejet. Ostalo pa … se spomnim enega bivšega, sem v iluziji in mladosti mislila takrat, da ga bom jaz pa “spremenila”, ker bil je eden tistih, ki so ženske menjavali tako pogosto kot gate. No, zdržal je skoraj celo leto, potem ni mogel več. In me je prevaral. Nisem travmirala, ker končno, nikoli me ni zavajal. Ampak, ko sva se razhajala, sem mu rekla “Veš, ti … ti … tak si in tak boš ostal, dokler ne bo ena zanosila. Potem se boš pa bedak poročil.” In točno to se je zgodilo, naslednja je zanosila in ostal je z njo … kao … na papirju …

New Report

Close