Starševski čvek

Ne verjamem da je vsega kriva ministrica za zdravje

Default avatar

ne verjamem

Jaz pa ne verjamem, da je vsega kriva ministrica za zdravje in dolge čakalne vrste.

V prvi fazi so krivi bogovi v belem.

Zakaj?

Zato, ker mi na napotnico napiše redno, jaz pa imam hude težave ....

Zato, ker me milostno pošlje na pregled k svojemu prijatelju - seveda samoplačniško.

Zato, ker ima večina zdravnikov odprtih tudi lastni s.p. - le zakaj?

Zato, ker sem pri določenih zdravnikih na vrsti približno tisto uro, ki so mi jo določili za pregled. Pri večini pa se čakanje zavleče v ure (a ure niste vzeli, v vseh teh letih študija?).

Zato, ker ne razpišete več specializacij (si dvigujete svoj ego ali samo zaslužek?).

Zato, ker ne prijavljate svojih kolegov, ki delajo težke strokovne napake (ala Zimmerman, pa sigurno ni edini).

Zato, ker tudi enkrat niste stavkali zaradi organizacije, ampak izključno zaradi svojih plač.

Zdajle se več ne spomnim, zato vas pozivam, da dopolnite moj seznam!
Default avatar

mentalna_sirota

Ko je pa taka lepa "prilika" za politiziranje!
Seveda je za ta incident kriva ministrica, pa Cerar, pa Pahor, zaradi mene še Janša in Rode, morda pa tudi Merklova in Juncker.
In ko bo odstopila ministrica, se pod novim (seveda sposobnim) ministrom, kaj podobnega ne bo moglo več zgoditi (in potem svizec zavije čokolado).

Seveda ministrica ni popolna (le kdo pa je), a za napade nanjo uporabljati to tragedijo - vsaj zame vrhunec perverznosti (Kuštrin, Možina)
Default avatar

zelo enostavno

ne verjamem je napisal/a:
Seveda ni, če samo pogledaš kako imajo zdravniki odprto ordinacijo ter koliko jih res začne delati ob tej uri, bi hitro rešili čakalne vrste
Default avatar

ne verjamem

zelo enostavno je napisal/a:
Je pa problem tudi v zdravstveni zavarovalnici, ki plačuje samo določeno število pregledov in operacij. Zato so bolnišnice v izgubi.
Zdravstvena zavarovalnica pa v plusu.