Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj zapis o možu vlačijo po medijih, mož je zelo jezen, razmišljava o tožbi

Moj zapis o možu vlačijo po medijih, mož je zelo jezen, razmišljava o tožbi

Niti v sanjah si nisem mislila, da bo šlo to tako daleč. Jaz sem želela samo malo potožit in dobit kak nasvet, kako ravnati, zdaj pa o tem govori cela Slovenija.
Mož je zelo zelo jezen, ker je najprej mislil, da sem šla jaz klicat na radio, zdaj pa je vsa zadeva še v novicah. 🙁

Ker je to najina intima je rekel, da bova tožila radio in novice, saj sem jaz to napisala tu na forum, nisem pa dala dovoljenja, da naju novinarji vlačijo po časopisih in radiju. Poden od kvazi novinarjev.

Hvala za rože in se vidimo na sodišču.

???

Noro ja, da sem bila takole zlorabljena.

nova
Uredništvo priporoča

A po netu si razglasila svojo zgodbo in imena?Matr si brihtna

https://www.facebook.com/slovenske.novice/posts/1193352657375324

ojeeej, zdaj si pa še slavna prasica 🙁

To je brezveze.Kaj sedaj ta zapis v novicah?To lahko napiše kdorkoli.Nekateri pa res primete vse kot lepilo.

A je to kaka šala slučajno? Mislim, ker res je bogi tisti, ki iz tega naredi članek.

Tudi jaz sem zjutraj slišala del pogovora o tem na radiu. Zdelo se mi je smešno, da “pobirajo” zgodbe na tem forumu, očitno je D. zmanjkalo drugih zgodb oz. mu je bila tvoja zgodba tako zelo všeč.
A nisi vesela, da se celo po rafiu govori o tem? 😉 Meni bi bilo prav zanimivo na vajinem mestu, sploh ker sta anonimna, jaz ne vem, kdo sta …


NOPE – samo znana po tem, da je znana – kategorija LaToye ☺

Ker nikjer ni napisano tvoje ime in tvoj priimek, boš težko dokazala, da si karkoli oškodovana. Je pa res žalostno, da je to domet raziskovalnega novinarstva.

Ni res, da sva anonimna! Saj tako je mož zvedel, da o nama govorijo na radiu, ker mu je sodelavec rekel,da je na radiu.
Jaz sem rekla prijateljici, kaj mi je rekel, ona pa je povedala svojemu možu, ki dela v istem uradu kot moj mož in se je razvedelo.
Popoldne pa je mene trgovka vprašala, če sva bila res midva na radiu.

To je majhno mesto in se vse razve. Groza kaj je nastalo. 🙁

Ne morem verjet,da obstajajo tako revni novinarji,ki limajo takšne zgodbice.Mislim,to je totalno debilsko dejanje.Si ne predstavljam pamet tega,ki se ukvarja s takšnimi izmišljenimi zapisi.

Sem slišala na Radiu1. Se mi je zdelo bedno, da so to izvlekli, ampak njihovi komentarji so bili pa prav pod kritiko. Nekako so se mi zaradi tega do konca zagabli (pa sem že prej bila razočarana – muziko imajo sicer super, ampak unih treh ta najbolj znanih komentatorjev ne morem slišat, so taki ignoramusi, da me ušesa bolijo. Sem se odločla, da jih ne bom več poslušala – zadnji žebelj v krsto. Ampak s tožbo nimaš šans, js se ne bi niti lotla.


Moj je tudi popenil ,ko je to slišal ,ker mi je zjutraj izrekel isto čarobno besedo.

Avtorica, ti to resno. Hočeš reči, da je bilo to res. Hočeš reči, da si res taka mimozica in si ta štos tvojega moža vzela resno. Cela Slovenija se ti reži. Daj zresni se, saj nimaš 13 let.

Jaz sem bila prepričana, da je zmišljeno. Saj si človek res ne more misliti, da bi odrasla ženska ne razumela sočnega govorjenja.

Daj se najprej predstavi, da ne boš tako smešno že takoj zavržena, ker nimaš osnove, ker anonimni pač ne morejo tožiti.

Meni se je tudi zdelo izredno bogo, da vlačijo v radio itd. iz mona stvari. A so res tak poden, da ne znajo in ne delajo nič drugega, kot po forumih brskat? Pol se pa še norca delajo.

Ma, novinarji, revčki ste. Čist zares. Meni se smilite, da segate takole pod nivo.

Eno te isto vsak dan, dan za dnem. Tebi mora biti pa res dolgčas, da ti odpiranje tem tukaj toliko pomeni.

Sicer, če je pa iz mon kaj prišlo že tudi na radio ali na mejle in je kraljeval zraven Sašo ali dr. Rebolj, potem je tole sfalilo namen. Ker ni pač smešno ali izvirno, še manj tako reproducirano, da bi bi si lahko ob tem privoščil vsaj pri branju izvirni smeh. Iz srca, ki ga smeh tudi krepi.

Je pa zmagala tale s kovanci ter obrestmi )))

http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=5671282

Eh, saj bi kaj rekel, ampak ve besede niso dovoljene.
#${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/ {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&$#”!

ti kraljica si si pa tudi sama precej kriva.
Vsi ostali so izvedeli, kaj ti je rekel mož, samo razkrivaš in razkrivaš se pred vsemi. Ja slej kot prej si potem slečen. Vajina intima sodi med VAJU.
Ne med prijatelje, ne med žlahto, ne na javne forume, ne v cajtnge.
Med vaju.
Jaz ti zdaj svetujem, da se malo umakneš in nehaš še večjega pompa delati, ker se le še bolj slačiš.

Pa še pod rubriko bizarno je haha.Baba smotana.
Si sama kriva,da imaš luft v glavi.
Sicer pa je to JAVNI forum tak,da nimaš šans 😉

Avtorica, jaz pa sem videla to na fb od radia!!!

New Report

Close