Starševski čvek

Današnje moderne ženske zaradi enega moževega skoka čez plot razdrejo družino in uničijo življenje otrokom

Default avatar

feminizem vlada

Ne odobravam varanja, toda v moški naravi je, da ga zanimajo različne ženske in včasih se enostavno ne more upreti nagonu. To je lahko enkratno dejanje, samo zadovoljitev strasti, moški ima čustva za svojo žensko, toda žena iz enega skoka čez plot naredi celo dramo in se loči ter uniči družino in zagreni lastnim otrokom življenje zaradi svojih kapric in nesposobnosti doumevanja moške narave. Moderne ženske bi morale začeti dojemati, da zakon pomeni tudi slabe strani in da včasih enostavno morajo zamižati in iti naprej kot da se ni nič zgodilo. Veliko družin bi bilo rešenih, če bi se ženske znebile te feministične agresivnosti. To piše človek, ki ima veliko življenjskih izkušenj in modrosti. Ženske razmislite, ne skačite takoj na prvo žogo. Pa lep dan.
Default avatar

sem feministka

feminizem vlada je napisal/a:
Sem feministka. Nimam otrok.
Skok čez plot me pa ne moti. Saj tudi jaz kdaj skočim čez plot.
Default avatar

kekec pekec

feminizem vlada je napisal/a:
No, in ker imaš že toliko izkušenj, tudi veš, da bi tudi moški morali včasih pač zamižati, ko jim žena natakne roge. V ženski naravi je pač tako, da če nimajo dovolj pozornosti, jo dobijo pa drugje (v kompletu s seksom pač, ker to pač paše zraven). A ne, stari? :-))))
Default avatar

takoleli

S tem je tako, bolj kot imaš rad človeka, bolj te zaboli prevara. Tisti, ki se zvežete (poročite ali ne) s figo v žepu in računico v glavi, boste šli lažje čez to.
Se pa psihologi večinoma strinjajo, da gre za enega hujših življenjskih udarcev.
Default avatar

popadki

Imaš prav. Boljše bi bil varalici šus v glavo.
Default avatar

feministka

Klasična družina itak izumira.
Ženske so končno pogruntale, da za zanositev sicer rabijo moškega (pa še to ne
vedno) da pa zaradi tega ni več treba prenašati vse življenje in ga pedenati.
Moški pa v jok, pa na drevo, pa ne več dol.....
Default avatar

modrival

Ah, kje ti živiš avtor - ica? Današnja puhloglavka ne rabi razloga za ločitev, ločitev je samoumevna, "tako se je odločila" bedasta kot je, ker so prijateljice tudi in so ji povedale kako je to fensi in kul, varajo če že, pa najpogosteje kar same.:-))))
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

crna_vrtnica_neprij.

Hja, če bi me tako malo cenil, da bi me varal, potem bi dobil isto nazaj. Samo kaj ko pa ponavadi takrat pa nastane problem.
Default avatar

modrival

crna_vrtnica_neprij. je napisal/a:
Bemtiš, ko sem se jaz prezgodaj rodil, da bi te še pravi čas izmaknil tvojemu dedcu.:-)
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

sem feministka

modrival je napisal/a:
Zakaj pa bi morala biti z nekom, s katerim mi ni?
Če mi partner ni ok, greva narazen in to je to.
Samo skok čez plot mu spregledam, ker tudi sama skočim čez plot.
Zakaj imam občutek, da si ločenec in da se nisi hotel ločiti, žena pa se je hotela?
Ne moreš ti prepričati nekoga, da naj bo s tabo poročen, če ona tega noče. Ne moreš nekaj na silo. Če noče pač noče biti poročena s tabo. Ne rabi kakih dodatnih razlogov. Je dovolj, da te pač noče.
Default avatar

femine

K'u ste glupe. Ne ločiš se zaradi "enega skoka čez plot", temveč zaradi uničenega zaupanja. Ko človeku ne zaupaš več, je konec. Ker kaj je zakon drugega kot zveza dveh, ki se zaneseta eden na drugega?
Default avatar

modrival

sem feministka je napisal/a:
A bejž no, otroke si pa znala z njim štepat, takrat ti je pa bilo za bit z njim? Miljon izgovorov imate za neumnost in podivjane riti, zaradi katerih vsi trpijo od lastnih otrok dalje, nimate pa več tistega osnovnega v sebi, da bi čutile kaj je partnerski odnos, da bi ččutile otroka in ljubezen do otroka, skratka nič. Le podivjana rit brez razuma in z edinim čutom, ki ga premorete, sebičnost za lastno rit....tako je, pa to nima nobene zvze z mano, jaz nisem podivjan puhloglavka.
.
Default avatar

stvar je taka

Ženske se menda (menda, ker nobene take ne poznam) ločujejo zaradi skoka čez plot.
Ampak jaz pa cel kup žensk poznam, poročenih s pijanci. Pa se ne ločijo. Poznm jih tudi nekaj takih, ki imajo take pijance, ki jih tepejo pa se ne ločijo.
Pa poznam še več takih, ki imajo može, ki so jim služkinje. Same opravijo vsa gospodinjska dela, možje pa lenarijo. Pa se tudi ne ločijo.
Torej je kak seks z neko osebo hujša napaka kot popivanje, lenarjenje, izkoriščanje, pretepanje?
Default avatar

peče peče....

modrival je napisal/a:
Stari, a peče? ... Si pač luzer, sprijazni se :-))))))))))))))))
Default avatar

sem feministka

modrival je napisal/a:

Kot sem že zgoraj napisala: nimam otrok.
In ja, mi paše seksat. Ne moreš verjeti, a ne?
In ne bi bila v zvezi z nekom s katerim mi ni do seksa.
Default avatar

sem feministka

peče peče.... je napisal/a:
Ah, če je pa pol pismen. Sem jasno napisala, da nimam otrok, on pa mi v odgovor nabija kako sem otroke štepala :). Brihtnost ni njegova vrlina :).
Default avatar

modrival

stvar je taka je napisal/a:
Ti si prišla z migrantskim valom? Ker nekaj ne bo v tvoji razlagi, ne da tudi tega sicer ni v posameznih primerih, ni pa to večinsko, medtem ko norija puhloglavk danes, je dejansko večinska.
.
Default avatar

napakica

Narobe naslov. Pravilno bi se moral glasiti -
Današnji moderni moški s skokom skokom čez plot razdrejo družino in uničijo življenje otrokom in bivši in bodoči in sebi in vsej žlahti
Default avatar

feministka

stvar je taka je napisal/a:

Velika večina od teh, ki ostajajo, nimajo kam iti. Ker recimo mož svojo in pol njene
plače zapije, z ostalim mora pa ona vse živeti. Pol naj si pa še kupi stanovanje
zraven, al kako? Nekaj je pa nezaposlenih in/ali ustrahovanih.
"če greš, te ubijem". In ostajajo, ali pa beremo o njih v črni kroniki.
Default avatar

crna_vrtnica_neprij.

modrival je napisal/a:
:) če bi se kasnej rodil bi čisto drugače razmišljal :) saj vidiš kakšni so danes :)