Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Septembra se vrača hrvaška serija Kar bo, pa bo (Kud puklo, da puklo). Komaj čakate?

Septembra se vrača hrvaška serija Kar bo, pa bo (Kud puklo, da puklo). Komaj čakate?

V ponedeljek, 5. septembra ob 18:55 se na Kanal A vrača serija Kar bo, pa bo z novimi deli. Se veselite? Ker jaz se in komaj čakam, saj je zame odlična serija.

Sem jo že videla do konca. Malo bom sem in tja pogledala. Odlična serija ! Škoda res, da ne bo 3.sezone!

Jaz se bolj veselim na Hrt Rtl 5 na 5, pa farmerja, pa kuhanje v parih, pa šoping kraljica in še več je teh super oddaj….

nova
Uredništvo priporoča

Super, sem vesela, da bo spet ta serija!
Kje pa se jo da videti?

Lani je bila na POP-u. Najbrž letos tudi?


Ne ne, mislim to, kje si jo ti ze videla do konca?

Na netu so vse hrvaške in ostale serije, samo nimaš slovenskih podnapisov, če ne razumeš brez. Jaz sem jo že tudi spomladi pogledala in mi je škoda, da ne bo nove sezone.

Hrvaška serija, ki sem se je res razveselil na televiziji, so bili Gruntovčani na Gold TV. Vrnitev v otroštvo. Jugonostalgija, pa te fore. Ja, pa Velo misto. Genialno! Lahko bi enkrat dali še Kapelske kresove.

Ali se bo še kdaj pojavila nadeljevanka v prihodnem letu .
Komaj čakam zato kjer sta mi vseč katerina in damir .

Kolikor vem so nehali s snemanjem nanizanke. Končalo se je, ko sta dobila Đurđico 🙂
Lepa nadaljevanka.

New Report

Close