Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek plača Marolt

plača Marolt

Živjo,
je kdo seznanjen z višino plače v podjetju Marolt Loče (kakšna je bruto osnova, stimulacija itd.)? V glavnem neto izplačilo za 3 izmensko delo.

Lp,
Katja

Če misliš Marovt in je to isto podjetje kot v Stranicah….no jaz ne bi šla več tja za noben denar. Okvirno nekje se držijo zakona o minimalni plači, ( v podpisani pogodbi je bilo obljubljeno marsikaj) pa še to ne čisto vredu, enkrat en dobi malo več, enkrat drugi, da so nekako tiho, včasih pozabijo kakšne nadure izplačat, pa, če ne dosegaš norme, znajo kaj vzeti…Če jim kakšen zakon poveš, pa, če se pritožiš da kaj ni plačano, se pa lahko zgodi, da te začnejo precej zafrkavat (mobing) in kar naenkrat postaneš nesposoben. Meni so celo izrekli, da me bodo zdresirali….no, ker pa nisem žival, sem preden se je dresura začela ušla iz tega podjetja.
Naj še poudarim, da še v nobeni službi prej, niti pozneje nisem imela problemov. Sem nekonfliktna, delovna oseba.
Moje mnenje – če si tiho, pa če ti po glavi serjejo, pa, če si tiho tudi ko je manj denarja, potem je OK. Drugače pa beži, če se ne pustiš izkoriščat.

Mislim, eni pa imate dogodivščine na delovnem mestu. Jaz sem sicer bil v zelo problematičnem kolektivu (problematični delavci, problematične vodje), ampak se nikoli nisem z nikomer skregal, tudi nikoli mi nihče ničesar ni hotel. Če si urejena stabilna oseba, se ne vtikaš v druge stvari in v delo drugih, ne komentiraš vsake stvari in se ne prepiraš, se nihče ne bo vtikal v tebe.

Mislim, eni pa imate dogodivščine na delovnem mestu. Jaz sem sicer bil v zelo problematičnem kolektivu (problematični delavci, problematične vodje), ampak se nikoli nisem z nikomer skregal, tudi nikoli mi nihče ničesar ni hotel. Če si urejena stabilna oseba, se ne vtikaš v druge stvari in v delo drugih, ne komentiraš vsake stvari in se ne prepiraš, se nihče ne bo vtikal v tebe.[/quote]

Ne sodi, ker pojma nimaš. Z nobenim se nisem skregala, temveč sem le zahtevala, kar mi po pogodbi pripada. ( vsak mesec sem dobila cc. 100 evrov premalo). In očitno to nekaterim ni bilo všeč. Oziroma le eni osebi, ki je pa bila na najvišjem nivoju. In prej sem bila 3. mesece zelo pridna, potem pa po novem nisem znala ničesar več delat. Iskali so dlako v jajcu. Vsak dan sem z muko odšla na delo, vendar kregala se nisem, temveč sem po hitrem postopku našla drugo delo in dala odpoved.

koliko si pa dobila izplačila neto, če lahko vprašam? Koliko od tega je stimulacija in koliko je dajo v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} največ?

New Report

Close