Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko vas še gre septembra na morje?

koliko vas še gre septembra na morje?

Mi gremo letos prvič.. me pa kar zanima kakšen je obisk kampa, tak čas. Še gre kdo na morje v tem času ko ni vrhunec sezone? midva imava dva mala otroka, zato mislim da je še malo boljše, če ni pretirane gužve.

Mi gremo septembra!
Nobene mularije, ker je že šola. Sami starejši, uglajeni + vnuki. Morje še toplo, vse bolj čisto, mir…idila… ! Vse je ceneje, nobene gužve, vse umirjeno. Tooo!

Kako lepo…vam.privoscim…ja sanjsko ja…jaz sem.bila zadnjic po dolgem casu za en dan ob morju…mmmm ta vonj, klima, bi se kar ostala za nekaj dni, ce bi slo…

nova
Uredništvo priporoča

Meni je najlepše it septembra; ni gužve, cene padejo. Edino kar je malenkost minus je to, da so dnevi krajši.
Uživajte.

Zaradi pavšala smo na morju večkrat, od marca do oktobra. Najlepše je junija, tudi september je ok. Upoštevaj vlažne in dolge noči, pa čez dan ne rabiš veliko sence, zato prostor ne iščite v gosti senci.

Sami sigurno ne boste, saj ima še kar nekaj nemških dežel počitnice, gneče pa zagotovo več ne bo.

Tudi mi smo na pavšalu.Septembra je zelo lepo na morju.Zemlja je ogreta, čez dan je toplo, ni pa tiste julijske vročine.Edinole znoči se že ob osmih zvečer.In ponoči se ohladi.Zato vzemite s seboj tudi toplejša oblačila in obutev.
Sicer pa imam jaz najraje na morju junij.Dovolj je že toplo, dan pa je dolg.

Septembra je na morju super. Topla voda, ni prevroče, ni gneče. Seveda, če je lepo vreme.
Mi smo imeli srečo in preživeli 14 čudovitih dni na dalmatinskem otoku. Letos greva z možem na podaljšan vikend. Se že veselim.

Septembra je na morju ZAKON, izkoristite dokler niste v šoli!! Uživajte še za nas 🙂

Zelo je odvisno od sreče z vremenom. Lahko je čudovito, lahko pa takorekoč novembrsko.

Se strinjam.
In edini minus je tole s krajšimi dnevi.

Zmeraj hodiva na dopust junija in septembra. Ne nujno na morje in na Hrvaško, ampak kadar sva bila, je bilo fajn. Edino vreme se zna sfižit, če imaš smolo, in septembra se po kakšnem obilnejšem dežju ne segreje več tako hitro in tako močno kot poleti. Ja, pa krajši dnevi.

no ste me malo potolažili, vendar sem pozabila, da so noči daljše.. joooj pa že tako komaj čakam, da vidim sonce vzhajati, ko večino noči prebedim s svojo 6mesečno dojenčico.. no kar bo pa bo…. samo, da se malo odklopimo in upam še na lepo vreme.. ponavadi imamo smolo… v treh letih, še nismo naleteli na več sončnih dni kot pa je bilo deževnih hehe
lep dan vsem!

Jas gre z prijatlim v ponedeljek na morje v ankaran zato vas prašam če se lahko tudi zaljubim v kakšno punco ki mi bo všeč .


kar luste si naredila :))

V četrtek za 4-5 dni v Istro. Vremenska napoved je dobra ;).

V četrtek za 4-5 dni v Istro. Vremenska napoved je dobra ;).[/quote
pa to je super… uzivjte 🙂
vreme bo pa zdaj se itak prav poletno :))
in ista je fajn, ker se ni treba dolgo vozakat do tja 🙂 pa tudi lepo je porec , umag

[/quote]

Hvala !;). Morje bo toplo. Ne bo prevroče. Komaj čakam ;).

New Report

Close