Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek meni pa se Rene smili

meni pa se Rene smili

Kako se pa meni ta fantek smili. Ne samo to, da mora čez vse te operacije, poleg tega ima še zmešano mamo, ki hoče preko njega dokazati celemu svetu, da ima prav, da je naredila prav in ga zato forsira do konca. Poleg tega pa ga še medijsko izpostavlja. Zadnjič enkrat sem videla posnetek, ko ga je gnala po stopnicah brez konca, na katerih bi večina otrok obupala že pred polovico, on pa je moral do vrha pred kamero, da bo dokazala, da ima prav. Danes vidim objavo, da je šel na Kredarico. Saj so mu pomagali odrasli, a vseeno je za moje pojme to prehudo za tako malega otroka, ki niti nima 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zdrave noge. Ves čas imam samo to pred očmi, da hoče ta ženska dokazati svoj prav, pa ni važno, čez kaj gre njen otrok. A mora ravno ta otrok postati športnik, ker je to njena želja? Prepričana sem, da 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} otrok njegove starosti v SLO ni toliko športno aktivnih kot on.
Me prav zanima, kako bi ona po Kredarici skakala, če bi sama morala čez vse te operacije???
Podpiram to, da se bori za njega, da mu hoče najboljše, da je uspela izpeljati ves projekt z zbiranjem denarja in operacijo. To, kar se gre pa sedaj s svojim otrokom, pa ni prav! Ne, ni prav!

Zdaj te bodo babe raztrgale…

Se pa jaz strinjam s tabo.

Res, eni ste Egoisti brez kraja in časa. če bi na vaše riti, nekateri čakali, bi res obvljajo, kar si povedala. Povem ti lahko le, da če ne bi sama delala, kjer je bilo za delati, da mi noben inštitut ali ti, kot človek le z gobezdanjem, ne bi zmogla nič rešiti. Zato si vtakni vse besede v to, ko boš sama zmogla do mere, ko boš potem pametna, ko boš prosila javnost. Sva se z bivšim sodelavcem srečala na travmi, pa kako no, ne razumem, ker pač ne sprejemam z lahkoto stanje, kakor je, kako bo sedaj kar invalid? Pusti teorijo, če bi želel na to odgovoriti in če se kdo ne bori, kot bi se moral aliželel. A lahko kdo iz travme še pogleda, čeprav je najbolje kar na invalidsko po spisku no. Je žalostno, da jih odškodnina drži po konci. Ki ni gotova. Ne da se mi več, ker moram gledati zase glede napotila ginekologinje. Zato se jebite, izgubit nima mkej.

Mislim, da mojega pisanja nisi razumela, jaz pa tudi te tvoje zmešnjave ne razumem najboljše.

Da povzamem svoj del: podpiram njeno borbo za sinovo ozdravitev. Ta mama je ženska na mestu!
Ne podpiram njenega forsiranja otroka zaradi lastnega dokazovanja. Ne mi rečt, da bo otrok ozdravel le, če bo prehodil nebroj stopnic in hodil na Kredarico. Ta del je meni nepotreben in odveč. In v tem delu, se mi smili, ker je to preobremenilno že za zdravega otroka.

Če je sedaj kaj bolj jasno napisano???

Tudi meni se je ta otrok, ki so ga forsirali na Kredarico, smilil. To so prehudi napori za tako majhnega in ne prav zdravega otroka. aj ljudje vse življenje trenirajo-mislim 10, 20 ali pa več let, da se povzpnejo na dvatisočaka.
To razumem kot neko brezsmiselno dokazovanje matere, ki hoče medijem dokazati, kaj vse zmore njen otrok.
Medicinska stroka ima po svoje prav. Saj ne rečem, je treba tudi mimo njih kaj narediti, toda vzpon tega otroka na Kredarico se mi zdi kot nekakšno dokazovanje medijem in ne dobro za otroka.

Mislim, da mojega pisanja nisi razumela, jaz pa tudi te tvoje zmešnjave ne razumem najboljše.

Da povzamem svoj del: podpiram njeno borbo za sinovo ozdravitev. Ta mama je ženska na mestu!
Ne podpiram njenega forsiranja otroka zaradi lastnega dokazovanja. Ne mi rečt, da bo otrok ozdravel le, če bo prehodil nebroj stopnic in hodil na Kredarico. Ta del je meni nepotreben in odveč. In v tem delu, se mi smili, ker je to preobremenilno že za zdravega otroka.

Če je sedaj kaj bolj jasno napisano???[/quote]

In ni ti treba razjasnjevat, ker si napisala zelo dobro in vsi razumemo, zakaj se gre.Tale zgoraj ima pa itak meglo v glavi.Ker je vse skupaj kr nekaj.Prvič se ne da brati, ker je napisano, kot bi kure skakale okoli, drugič pa dovolj nesramno.

A je renejevi mamici en na rep stopil in cvili brez repa in glave?

Meni zenska nikoli ni bila vsec, ker je tako agresivno nastrojena. Brez da bi kaj dsla v drzavno blagajno(preselila se je v slo, ker v italiji ni nic izsilila), je izsiljevala vse po spisku.

Ocitno ji medijsko izpostavljanje prinasa denar.

Še kako sem se trudila in postopoma pridobilava kondicijo, da sem prišla pri štiridesetih prvič na Triglav.
To ni bila neka nuja ampak želja.
Tako majhnega otroka nima smisla riniti na dvatisoč metrov, saj niti ne razume zakaj gre.
Za takega fantka je dovolj aktivnosti v dolini.
To materino dokazovanje je bolj podobno samodokazovanju kot pa skrbi za otroka.

Če bi to bila želja v otroku, potem bi razumela. Tako pa je njena želja in otroku je tudi pokazala kako do te želje priti – s prosjačenjem in izsiljevanjem. Tu ne gre zgolj in le za operacijo ali pa preživetje, mama dejansko fehtari za luksuz in to je moteče.
Sicer pa, kdor želi naj daruje.

Se je pa to zbiranje za operacije in še marsikaj poleg razširilo kot kuga. Ljudje darujejo, medtem pa ustanove, ki so namenjene reševanju in plačavanju teh storitev delijo enormne dobičke. Kako vzajemna ne more plačati operacij v tujini, če pa ima vsako leto dobiček zaradi katerega zmanjšajo mesečne premije? to mi je uganka? Vsaj v skrajšanje čakalnih vrst bi prelili ta denar,…


Se popolnoma strinjam. Ravno vceraj sem mojmo rekla da za moj okus gre sedaj s tem mediskim pompom predalec

Mene pa zanima za kaksen luksuz je nafehtala. Ce veste, povejte. Kaj torej, poleg operacije?

Meniš, da je iti v hribe zastojn? Kar vprašaj kakšnega hribolazca pa ti bo povedal kako zastojn je.

Meniš, da je iti v hribe zastojn? Kar vprašaj kakšnega hribolazca pa ti bo povedal kako zastojn je.[/quote]

Glej, jaz sem vprašala iz radovednosti, ne obsojanja in ne zato, ker mislim, da tega ni storila. Samo vprašala sem iz radovednosti.

Sicer pa menim, da iti v hribe ni luksuz. To vem zato, ker nisem bogata, vseeno pa uspem iti v hribe.

Se strinjam. Otroka pri štirih letih forsirat, da hodi 7h zaradi neke svoje frustracije je meni popolnoma grozljivo. Sem sama dala enako operacijo čez in vem kakšne posledice pusti. In tudi vem kakšna so navodila zdravnikov…

Smem vprašati kdo od vas dejansko pozna Reneja “v živo”? Ajde, javite se. Ker jaz ga poznam in še ena osebica tudi in lahko vam povem iz prve, da poba JE srečen. In da so vsi skupaj srečna družina, da ni nobenega siljenja v nič in kolikor sem do sedaj spoznal Reneja in njegov val energije, rad verjamem, da je vsaj del poti dejansko šprintal v hrib. Zdaj pa se vprašajte alibi to zmogel s protezo. Ja, to je vsa logika tega primera.

Ehm…ja…če seveda smem…Kdo jo je pa tebi plačal? Glede na to, da je dr. Paley edini na tem svetu, ki jo opravlja?

Saj imamo Centre za socialno delo….pretirano izpostavljanje otroka medijem in fizičnemu naporu. Meni je tudi žal tega otroka.

Meni se pa ve, hijene, malcek smilite. Sicer si za pomanjkanje sivih celic niste same krive, za neverjetno zlobo pac ja.

Ste oprale ze vse brisace? Spravite se kaj drugega delat, bo vsaj kaksna korist od vas…

Se strinjam, mama pretirava.
Res mi je ta mama in njen nastop od vsega začetka blazno antipaticen, ampak tudi če dam to na stran, pretirava. Tako z medijskim pompom (saj se uspešno rehabilitira se kak otrok, pa tega ne gledamo cel čas v medijih), kot z Renejem. Ko sem včeraj gledala po tv tega sepajocega dečka na poti na Kredarico, mi je bilo prav hudo. Da je to njegova želja? Hja, saj vsi vemo, da se da otroku teh let želje staršev projecirati nanj.
Razumem, da rabi gibanje, pa utrjevanje mišic…ampak zame je tole pretiravanje. In poleg tega še povsem neodgovorno. Vremenska napoved je bila jasna – ponoči dež. Planirati sestop invalidnega otroka s Kredarice v dežju oz.po mokrem – bravo mama, res si carica, a ne?

Hm…ne vem komu tu manjka največ sivih celic.

A sva jaz in moja bivša polovica slepa, da ne opaziva, da bi Rene šepal? Ne med igranjem nogometa, ne med hojo, ne medtem, ko nori okoli. Ja, ena nogica je tanjša od druge, nikoli ne bo profesionalni fuzbaler, to je pa tudi vse. No ja, dopuščam možnost, da bova potrebovala midva očala. Aja, ne, saj žena jih že ima, hehe.

Če ne vidiš šepanja tega fanta včeraj na poti v hrib, potem rabis očala z res močno dioptrijo.

Ti,ki jo poznaš, družino. Ali mama hodi v službo oz. od česa družina živi?

Mimogrede, a je bilo kje objavljeno poročilo koliko denarja je bilo zbrano iz darovanja iz usmiljuenja in koliko ga je dejansko šlo za operacijo in koliko za materino bivanje v Ameriki?
A se mati to upa objavit in dokumentirat?

Ti,ki jo poznaš, družino. Ali mama hodi v službo oz. od česa družina živi?[/quote]

Skupaj z mano kuha blue meth v kočevskih gozdovih…

Kaj ima za vraga koga za brigati ali hodi v službo in od česa živijo??

New Report

Close