Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte kakšna je povprečna dolžina penisa med erekcijo po posameznih državah

Poglejte kakšna je povprečna dolžina penisa med erekcijo po posameznih državah

Targetmap je objavil nov zemljevid, tokrat o povprečni dolžini penisa med erekcijo v posameznih državah. Najbolj obdarjene najdemo v Afriki. http://www.zurnal24.si/slovenci-daljse-od-italijanov-clanek-276326
Kot lahko ugotovimo iz zemljevida, je najdaljša povprečna dolžina penisa v posamezni državi med 16,1 in 17.9 centimetra, kar je kar pogost pojav v državah na zahodu Afrike.
Srednja Evropa je večinoma obarvana rumeno. To pomeni, da se lahko moški pohvalijo s povprečno dolžino med 12,9 in 14,7 centimetri. Slovencev žal ni na zmeljevidu, so pa naši zahodni sosedje po tem zemljevidu kar dobro obdarjeni s povprečno dolžino med 14,7 in 16,1 centimetri.
Z manjšimi penisi imamo opravka v številnih državah južne Amerike, v Aziji, absolutno najmanjše penise pa imajo sodeč po zemljevidu na Indokini. Tam je povprečna dolžina penisa med erekcijo med 9,3 in 10.5 centimetri.

Jaz imam penis dolžine 20 cm pa nisem zadovoljen, ker večina pravi, da jih boli.

Tole povprečje mi je že dolgo znano. Indijci imajo najmanjše…tam okrog 10 cm pa te fore. Potem se pa indijci čudijo zakaj se njihove ženske v recimo Ameriki za belci mečejo 🙂 Večina jih je navajenih na 10-15 cm dolge in je nekako logično, da jih pri tvojih 20 cm boli. Pa če ga še vtikaš v 50 kg manekenke tudi ni čudno, da jih vse boli.

nova
Uredništvo priporoča

Calla kakšna dolžina tebi ustreza?

Mrš!

Calla kakšna dolžina tebi ustreza?[/quote]

Najboljše je tam ene 15-20 cm nekje.

Se bom registriral in te kontaktiral, da dorečeva podrobnosti.

Rada bi te vidla z 20 cm ! 🙁

Drgač pa – ni važna dolžina – važna je debelina!

Če ima tip dolgega 20 cm -wauu – pa je tak ko hrenovka 🙁 baj baj. Lahko ima pa 12, 14 cm pa debelega – in je top!

Rada bi te vidla z 20 cm ! 🙁

Drgač pa – ni važna dolžina – važna je debelina!

Če ima tip dolgega 20 cm -wauu – pa je tak ko hrenovka 🙁 baj baj. Lahko ima pa 12, 14 cm pa debelega – in je top![/quote]

Pomembno je oboje – dolžina in debelina. Bivši je imel 20 cm dolgega pa tankega kot hrenovka. Ni bilo za nikamor. Dolžina je bila ok ampak debelina pa nikakor ne. Dolg pa tanek ni ok, kratek pa debel pa tudi ni ok. Kaj mi pomaga širina, če ni dolžine. Samo dolžina mi nič ne pomaga, samo debelina pa tudi ne. Je imel ta drugi bivši samo debelino pa tudi ni bilo ok. Ali oboje ali pa nič. Ja sem zahtevna, in?

Jebe se meni republiško povprečje.Moj ima 21 cm in še nobena ga ni kritizirala.Povprečje je zelo relativno.Največji penis vseh časov nosi belec,v nasprotju z splošnim prepričanjem.

Rada bi te vidla z 20 cm ! 🙁

Drgač pa – ni važna dolžina – važna je debelina!

Če ima tip dolgega 20 cm -wauu – pa je tak ko hrenovka 🙁 baj baj. Lahko ima pa 12, 14 cm pa debelega – in je top![/quote]

Pomembno je oboje – dolžina in debelina. Bivši je imel 20 cm dolgega pa tankega kot hrenovka. Ni bilo za nikamor. Dolžina je bila ok ampak debelina pa nikakor ne. Dolg pa tanek ni ok, kratek pa debel pa tudi ni ok. Kaj mi pomaga širina, če ni dolžine. Samo dolžina mi nič ne pomaga, samo debelina pa tudi ne. Je imel ta drugi bivši samo debelino pa tudi ni bilo ok. Ali oboje ali pa nič. Ja sem zahtevna, in?[/quote]

Ful si zahtevna. In tole zdele k so bral tipi…. itak so vsi na metru. 🙂

Ker pa ni glih vse po planu – tudi frače so ene …..nam nč reku – še vedno je bolš kratek pa debu.
K dolžina ….ne vem kva bi rade?? Da ti zgalnacamo še žile okol srca?

Sm mislu napisat, da ti zglanaca še zobe? To pa itak, fafke :-)))))

Pomembno je oboje – dolžina in debelina. Bivši je imel 20 cm dolgega pa tankega kot hrenovka. Ni bilo za nikamor. Dolžina je bila ok ampak debelina pa nikakor ne. Dolg pa tanek ni ok, kratek pa debel pa tudi ni ok. Kaj mi pomaga širina, če ni dolžine. Samo dolžina mi nič ne pomaga, samo debelina pa tudi ne. Je imel ta drugi bivši samo debelino pa tudi ni bilo ok. Ali oboje ali pa nič. Ja sem zahtevna, in?[/quote]

Ful si zahtevna. In tole zdele k so bral tipi…. itak so vsi na metru. 🙂

Ker pa ni glih vse po planu – tudi frače so ene …..nam nč reku – še vedno je bolš kratek pa debu.
K dolžina ….ne vem kva bi rade?? Da ti zgalnacamo še žile okol srca?

Sm mislu napisat, da ti zglanaca še zobe? To pa itak, fafke :-)))))[/quote]

Kaj si ti predstavljaš pod kratek ter pod debel? Kako dolg je zate kratek? Kakšen obseg je za tebe debel?

Znanstveno je dokazano, da dolžina penisa ni pomembna za kvaliteten spolni odnos.
Za užitek in željo po spolnosti je pomemben libido.
Tega neguješ s tem, da se znaš dotikati erogenih con in da veš kaj partnerici prija, ker potem boš imel posledično tudi ti večjo željo po spolnosti in s tem tudi večji užitek.
Kar se tiče velikoti penisa pa tudi ni odvisna od države. Nekdo stanuje na tej strani meje in ima penis velik 15 centimetrov, nekdo na drugi strani meje pa ima velikega komaj 10 centimetrov.
Možno je, da tisti z manjšim penisom boljše doživlja spolnost kot tisti z velikim penisom.

Ma kaj govoriš, monovke imajo vse tipe z 20+…))))))


Po domače povedano kurc ispod 15 cm ni za uporabo pa kakorkoli obrnete statistiko.Lahko se tolažite.Male pimpeke hvalijo tiste,ki niso probale konkretnih.Isto kot hvalijo tisti,ki nimajo klime kako je bolj zdravo brez klime.


Možno je tudi, da mu z manjšim dalj nese. Ampak verjetno je,da tisti z daljšim seže dlje čez mejo:-))

Res je, ženske živijo samo za kur**. Pa tako težko se dokopljejo do njih, če pa se že, pa imajo vedno ravnilce pri roki, ker vsak milimeter šteje. ;D

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Rada bi te vidla z 20 cm ! 🙁

Drgač pa – ni važna dolžina – važna je debelina!

Če ima tip dolgega 20 cm -wauu – pa je tak ko hrenovka 🙁 baj baj. Lahko ima pa 12, 14 cm pa debelega – in je top![/quote]

Pomembno je oboje – dolžina in debelina. Bivši je imel 20 cm dolgega pa tankega kot hrenovka. Ni bilo za nikamor. Dolžina je bila ok ampak debelina pa nikakor ne. Dolg pa tanek ni ok, kratek pa debel pa tudi ni ok. Kaj mi pomaga širina, če ni dolžine. Samo dolžina mi nič ne pomaga, samo debelina pa tudi ne. Je imel ta drugi bivši samo debelino pa tudi ni bilo ok. Ali oboje ali pa nič. Ja sem zahtevna, in?[/quote]

Ženska, mene se zdi, da ti ne hodiš k maši? 🙂 Kdo te bo poročil potem? 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Samo res ne vem, kdo goga prepričuje in kdo v to neresnico verjame. Moški verjetno noben, kar je prav, ženske pa tiste, katere imajo enega z minimalčkom, pa lažejo same sebi, verjamejo pa v to itak ne. Seveda za kvaliteten spolni odnos sama dolžina in debelina ni zadosti, je pa nek zmeren standard velikosti kar predpogoj, da se seksa dobro. Ali drugače, z malim bo seks vedno slab, z veliki pa je lahko dober ali slab. Ker mene razni kuningulitisi in petingi in pripomočki in ne vem kaj še vse ne zanima nič. Zame to seks ni.

Res je, ženske živijo samo za kur**. Pa tako težko se dokopljejo do njih, če pa se že, pa imajo vedno ravnilce pri roki, ker vsak milimeter šteje. ;D[/quote]

Točno tako, kako si vedel 🙂 hehehehe

Pomembno je oboje – dolžina in debelina. Bivši je imel 20 cm dolgega pa tankega kot hrenovka. Ni bilo za nikamor. Dolžina je bila ok ampak debelina pa nikakor ne. Dolg pa tanek ni ok, kratek pa debel pa tudi ni ok. Kaj mi pomaga širina, če ni dolžine. Samo dolžina mi nič ne pomaga, samo debelina pa tudi ne. Je imel ta drugi bivši samo debelino pa tudi ni bilo ok. Ali oboje ali pa nič. Ja sem zahtevna, in?[/quote]

Ženska, mene se zdi, da ti ne hodiš k maši? 🙂 Kdo te bo poročil potem? ;)[/quote]

Hehehe res se mi ne hodit…pa jo mam skoraj čez cesto 🙂 Za poročit se mi ne manjka kandidatov. Oni bi se že z mano pa se jaz nočem z njimi. Imam doma enga kandidata, ki mi vsake tolko čisto slučajno reče “kdaj misliš ti tvoj priimek v mojga spremenit?” hehe. Enkrat je nekaj zame klical pa unim poleg mojega imena kaj njegov priimek dodal 🙂

Pa da ne bomo samo o kurcih, Slovenke ste zelo povprečne po velikosti jošk, sram vas bodi:

http://hudo.com/si/2016/08/19/kje-zivijo-zenske-z-najvecjimi-prsmi/

Tako da si večjih kurcev od slovenskih tudi ne zaslužite, jezikače nesramne in brezsramne! :-P

:-)))))))))))

Samo res ne vem, kdo goga prepričuje in kdo v to neresnico verjame. Moški verjetno noben, kar je prav, ženske pa tiste, katere imajo enega z minimalčkom, pa lažejo same sebi, verjamejo pa v to itak ne. Seveda za kvaliteten spolni odnos sama dolžina in debelina ni zadosti, je pa nek zmeren standard velikosti kar predpogoj, da se seksa dobro. Ali drugače, z malim bo seks vedno slab, z veliki pa je lahko dober ali slab. Ker mene razni kuningulitisi in petingi in pripomočki in ne vem kaj še vse ne zanima nič. Zame to seks ni.[/quote]
Podpis pod to.10 centimeterski ni za uporabo pa ,če se postavimo na glavo.

Tako kot so kurci raznoliki, so tudi pičke. Desetcentimetrski kurci so za desetcentimetrske pičke. Ti imaš očitno večjo.

Pa kaj to je zmerjeno od RL?;)

New Report

Close