Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dopisovanje

Dopisovanje

Pozdrav vsem 🙂

Mene pa zanima, če je katera monovka za dopisovanje po večerih? Nebi šlo za osvajanje
in nič takega, pač za golo pisanje 🙂 aja sem moški in star 25 let.

Lep pozdrav, P

In s kako staro/mlado monovko bi si dopisoval?

Meni je vseeno, glavno, da je zdrave kmečke pameti 🙂
Si za? 🙂

Ti si torej tisti s slotecha, ki je resno vzel nasvet, da se tukaj da dobit kakšno, če le nisi preveč direkten? 😛

Haha a tudi tam vedriš :)))

haha ne to pa nisem. Jaz bi se samo pogovarjal, ne pa iskal ženske 🙂

Za golo dopisovanje pa sem.


Pa še gola si povrh, no vidiš to pa bo.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Potem pa me dodaj na gmailu. [email protected]


Potem pa me dodaj na gmailu. [email protected][/quote]
Prov meil za to si si naredil.. ja pol si morm pa jz tud tko nardit, pa ti pisat ;D


Potem pa me dodaj na gmailu. [email protected][/quote]
Prov meil za to si si naredil.. ja pol si morm pa jz tud tko nardit, pa ti pisat ;D[/quote]

Pa kaj se te meniš 😀 jaz sem se pripravil 😉


Potem pa me dodaj na gmailu. [email protected][/quote]
Prov meil za to si si naredil.. ja pol si morm pa jz tud tko nardit, pa ti pisat ;D[/quote]

Da ne bi slučajno zasedla gola.dopisovalka na gmailu!

Vidva pa sta za hece :-). Za tako dopisovanje ko bosta komaj cakala,da se naslednjic vidita ali si piseta si lahko v mail data slikico,ki odsteva do trenutka ko se vidita.
Ravno vceraj sem naletela na Vaš link

Se mi zdi uporabno za več namenov

Ajde,lepo si dopisujta


Prov meil za to si si naredil.. ja pol si morm pa jz tud tko nardit, pa ti pisat ;D[/quote]
Da ne bi slučajno zasedla gola.dopisovalka na gmailu![/quote]
Nimam želje po tem 😉

New Report

Close