Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LAŽNJIVCI!!!! Izpovedi slovenskih očetov v boju s CSD, sodstvom in Anjo Kopač Mrak

LAŽNJIVCI!!!! Izpovedi slovenskih očetov v boju s CSD, sodstvom in Anjo Kopač Mrak

Iz lastnih izkušen pravim, da lažejo! Oče mojega otroka je lagal ko pes, me obtoževal stvari, ki jih je sam počel, izsiljeval s stiki, ki se jih ni držal, izsiljeval s čim manjšo preživnino, pa so mu in na CSD in sodišču une usekane sodnice prikimavale in mene dajale v nič. Če bi šla še enkrat skozi, bi šla do evropskega sodišča za otrokove pravice. Zaradi očetovih “kvazi pravic” je na koncu trpel samo otrok.

No to o Mrakovi je v cajtngah napisano, če kdo ni bral.

A bejž no avtorica, da je isiljeval s stiki, kako pa to? A mu ne pripadajo?

Stanje v Sloveniji je katastrofalno, nikoli se ne bo dalo vsega povedat kaj femniniziran sistem počne.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča

…pa tudi poročena sem še vedno. Srečno. Imam pa prijateljico, ki si zaradi otrok želi, da bi bil oče enakovredno soudeležen pri vzgoji (narazen sta šla zaradi njegovega varanja), on pa – ali bom svinjsko nagajal, ali pa ne bo nič. In ker je dohtar, mu pupike na csd bolj verjamejo kot njej.

….Izsiljeval s stiki, KI SE JIH NI DRŽAL…
Stiki so pravica otroka. Po drugi strani pa tudi obveznost. In potem mora otrok spakiran prad vrati čakati, če se bo oče slučajno prikazal, ker tako piše na nekem papirju.

Ni problem s stiki tam, kjer jih tudi očetje resno jemljejo. Če pa se na sodišču ven mečejo, potem pa na otroka pozabljajo pa… je to zaj***

Seveda te je motal, saj še besede “lažnivci” ne znaš prav napisati!


No ja , naj te potolažim okoli 50 tisoč žensk trenutno divja v Sloveniji, preprečuje stike, odtujuje otroke in jih indoktrinira, se maščuje preko otrok, za to kar so same storile in sistem to podpira. Otroc so se jim dodelil na podlagi česa?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

No, vse se pokaže, ko otrok odraste. In se potem skrbni oče čudi, da se otroku ne da ga it pobrat na letališče, ko se mu zazdi, da bi prišel (seveda brez predhodne najave).


Zihr je mama za vse kriva. Ata pač ne more bit, če ga ni blo. Pas sindrom.


Ravno kaka dva tedna nazj smo debatirali na sodišču, so ženske same povedale, da je čedalje več tega, ko odrasli otroc več nočejo videt mater, ki so jim lagale o očetih in vseskozi gonile sovraštvo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Hja, ne vem, čakam, da moja mene ne bo hotela videt, pa se to kar ne zgodi.

p.s. Lagat mi pa res ni bilo treba, je imela pamet prirojeno. V bistvu sem samo modro tiho, še za bencin sem ji na koncu vseeno dala, da je šla po njega, njegovo ženo in otroka. Najbrž imam kaj za bregom…

Cel kup dni si je na sodišču priboril ,potem sva z otrokom stala pred vrati in ga čakala. SEVEDA GA NI BILO. Potem nisva več čakala pred vrati ampak v stanovanju. Je prišel mimo , otroka ni bilo pred vrati, je brez, da bi pozvonil, šel na policijo, da ni dobil otroka. Po dveh letih je bila tožba zavržena, ker je bilo očitno, da se izživlja. In tega je bilo ogromno, dokler se mi ni bilo treba več z njim ukvarjati in se je dogovarjal z njim le otrok. To sem povedala na sodišču, in je bil mir. Sedaj dedec sedi doma med štirimi stenami in se smili samemu sebi, otroci ga niti ne povohajo. TAKO ,DA VSE SE VRAČA VSE SE PLAČA.


Neakj danes zamenjujete in nočete priznat, anomalije so vedno bile in bodo na eni in drugi strani. Zagotovo da nikoli niso bili vsi očetje dobri in nikoli ne bodo. Ampak ta masovnost danes, ki pa pada na matere in izvajajo škodljive norije s pomočjo popolnoma feminiziranega sistema je pa novost sodobnega čas in bistveno presea okvirje tistega normalnega odstopanja. Stanje v Sloveniji pri dodeljebaju skrbništva in potem izvajanja stikov je naravnost katastrofalno, ženski je absolutno dovoljeno vse, zanjo ne velja ne sodna odločba, ji jo ni treba spoštovat in ničesar drugega ne.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pozam enega takega, ki mu hudobna bivša preprečuje stike. Zato jo je tudi prijavil in je dobila kazen zaradi onemogočanja stikov.

V resnici je pa tip take sorte, da otroke (imata tri) odpelje k sebi in se potem zanje ne briga. Jejo iz konzerv, nič se z njimi ne ukvarja, zabiča jim, naj sedijo na kavču pred televizijo, on pa gre spat. Če rogovilijo, jim pa kakšno vzgojno primaže okrog kepe. Ko so se otroci doma uprli, da bi naslednjič šli spet k njemu, jim je lahkomislena mama rekla, da jim pa ni treba iti, če je tako hudo. In skrbni oče je podal prijavo na CSD, policijo, sodišče… Po dolgih obravnavah pred pristojnimi organi sta večja dva lahko dosegla, da ju ne silijo več k njemu, tamala je pa še premajhna, da bi imela pravico kaj reči in tista še mora hodit k fotru gledat televizijo in pazit, da ga ne zbudi, da ne bo tepena. Mama se bo pa počasi tudi naučila, da bo po vsakem obisku hčere pri fotru vse dobljene batine in vse neskuhane obroke prijavila pristojnim inštitucijam. Da ne bo tiho za ljubi mir.


Neakj danes zamenjujete in nočete priznat, anomalije so vedno bile in bodo na eni in drugi strani. Zagotovo da nikoli niso bili vsi očetje dobri in nikoli ne bodo. Ampak ta masovnost danes, ki pa pada na matere in izvajajo škodljive norije s pomočjo popolnoma feminiziranega sistema je pa novost sodobnega čas in bistveno presea okvirje tistega normalnega odstopanja. Stanje v Sloveniji pri dodeljebaju skrbništva in potem izvajanja stikov je naravnost katastrofalno, ženski je absolutno dovoljeno vse, zanjo ne velja ne sodna odločba, ji jo ni treba spoštovat in ničesar drugega ne.[/quote]

Resno? Očitno to velja samo za skrbnice, neskrbniki pa morajo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} spoštovat sodno odločbo, al kako?
In kaj se zgodi tistemu neskrbniku, ki ne izvaja stikov in ne plačuje preživnine? Čisto nič. Pa se drugi starš lahko na glavo postavi. Ali otrok.

Ah dajte no. 1001-krat prežvečena tema. Jaz sem se s to “problematiko” prenehal ukvarjat, ker so pač posamezniki, ki so do konca usekani in jim ni pomoči. Raje živim svoje življenje kot pa, da bi se ukvarjat z nekom, ki je očitno globoko psihično moten. Žal je pa takih mnogo, ne gre le za moj primer. Poznam pa na srečo primere, ko se osebki tudi k sebi spravijo, vendar skoraj nikoli za dlje časa.

Sodelavec je povedal prav legendarno izjavo o tovrstnih ženskah: “ženska to pač ne more, ne moreš od nje pričakovat”. In še kako drži. Ona pač ne more nič na tem ljubem svetu. Popolnoma nič.

Jalur o sebi si napisala vse, tako da škoda izgubljat besed, še danes ne veš kaj bi rada, le da si si zasrala življenje in je kriv bivši. Pljuvaš po sistemu, vsi so bedaki ods sodnoikov dalje, maščevnjem ni videt konca, greš se celo take, da zhtevaš višjo preživnino, po drugi strani dedca prijaviš z delo na črno , vlagaš obtožnice za kazniva dejanja na podlagi tvojih prepričanj za nekaj, česar v zakonodaji nikoli ni bilo in ne bo in tisoče strani takih si napisala.

In tudi avtorica jasno pokaže da spada v to večinsko podivjano puhloglavost, kateri je dovoljeno vse. Pravi da je oče izsiljeval stike. Kkao bi jih le, aje otrok njen? A ni prav da ioma otrok očeta in preživlja čas z njim?

In tu takoj vedno iste skočites pripovedmi, ki ste si jih zabile v glavo in so daleč od vsakršne resnica, nobena od vas ni v stanju niti videt otroka, kaj šele spoštovat očetovstva, ampak samo to kar ve hočete. To je to o čemer se vse bolj glasno razpravlja in o sistemu, ki to podpira. seveda vam ni všeč in vam ne bo, mapk skrivat se več ne da, ker je vse videne in se celo v naprej ve kaj bo katera počela.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

So moški, ki lažejo in so ženske, ki lažejo. Zato pa naj bi bili na CSD strokovnjaki. Vendar pa bi moralo biti izhodišče deljeno skrbništvo, ne pa polno skrbništvo matere s stiki in preživnino.

Ja, in če ne?

Yo, ali ti res nimaš čisto nič za počet?

Spet nekaj nakladaš in se ne mene osebno spravljaš. Če že, potem vsaj napiši točno. Ker jaz nikoli nisem tožila za zvišanje preživnine, sem ga pa ovadila zaradi neplačevanja preživnine. Ko je pred tem dobil pisno (tudi s strani CSD), da v kolikor ne zmore plačevat, naj vloži tožbo za znižanje. Pa se mu ni zdelo potrebno. Potem verjetno že zmore, predvidevam. A sem res tako čudna, ker pričakujem, da bo oče dajal za otroke sodno določeno preživnino? Pa ni nadpovprečna. Ti podpiraš idejo, da sodnih odločb ni treba spoštovat?

Ne. Pa ti?


Saj to se zdaj predlag – sostarševstvo, s tem se strinja celo svet Evrope, pri nas pa tak odpor, da to ne moreš verjet. Zakaj le?

In tudi CSD, sodišča, potem številni uradi in organizacije, leta 2010 je evropsko sodišče s sodbo zahtevalo, da Slovenija spremeni sistem, ker je feminiziran, saj so v vseh teh institucijah izključno ženske, pa so do danes spremenili le to, da se je število žensk za skoraj tretjino povečalo in nobenega moškega. Ni šans, da bi dobil moški katero od teh delovnih mest, pa ima lahko boljše reference, CSD kvečjemu kakega pravnika zaposli moškega.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


No ja , naj te potolažim okoli 50 tisoč žensk trenutno divja v Sloveniji, preprečuje stike, odtujuje otroke in jih indoktrinira, se maščuje preko otrok, za to kar so same storile in sistem to podpira. Otroc so se jim dodelil na podlagi česa?[/quote]

Toliko sploh ni ločenih žensk z mld. otroki.

New Report

Close