Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cipras bo zahteval vojno odškodnino od Nemčije

Cipras bo zahteval vojno odškodnino od Nemčije

269,5 milijarde evrov!

Nemčijo je treba razsut. Je že prevečkrat razjebala celo Evropo.

Ne sodi pizdek Mali. Večje narode je politično težje obvladovati.
Če te jutri Nemci sunejo v rit, tu mislim naše gospodarstvo, bo krizo občutila tudi tvoja rit in zanima me, kako se bo obnašala.

Fu*kiči birokratski ne znate mislit.

nova
Uredništvo priporoča

Ne sodi pizdek Mali. Večje narode je politično težje obvladovati.
Če te jutri Nemci sunejo v rit, tu mislim naše gospodarstvo, bo krizo občutila tudi tvoja rit in zanima me, kako se bo obnašala.

Fu*kiči birokratski ne znate mislit.[/quote]
Newsflash, prostaček. Nemci nas bodo itak sunili v rit, pa če se na trepalnice postaviš. Se spomniš Grčije? Mi smo naslednji.

Ne sodi pizdek Mali. Večje narode je politično težje obvladovati.
Če te jutri Nemci sunejo v rit, tu mislim naše gospodarstvo, bo krizo občutila tudi tvoja rit in zanima me, kako se bo obnašala.

Fu*kiči birokratski ne znate mislit.[/quote]
Newsflash, prostaček. Nemci nas bodo itak sunili v rit, pa če se na trepalnice postaviš. Se spomniš Grčije? Mi smo naslednji.[/quote]

Brigaj se za svojo rit!
Vprašanje pa je, če si to sposoben.


Newsflash, prostaček. Nemci nas bodo itak sunili v rit, pa če se na trepalnice postaviš. Se spomniš Grčije? Mi smo naslednji.[/quote]

Brigaj se za svojo rit!
Vprašanje pa je, če si to sposoben.[/quote]
Smo ostali brez argumenta? HEHEHEHEHEEHEHEHEHEHHEHIHIHIHIIHHIHIHIHHOHOHOHOHOHOHAHA

Tista Nemčija je ena težka vukojebina. Nimajo Gorenjka čokolade v štacunah, nimajo cockte, nimajo jogurtov ljubljanskih mlekarn, nimajo ajdovskih breskev, nimajo makedonskih paprik, nimajo nič. Mi smo vse to imeli že v komunizmu, oni pa ne. Svojo avtomobilsko industrijo so pred propadom varovali s prepovedjo uvoza vozil Crvene Zastave. Tako kot danes umetno držijo pri življenju Volkswagen z omejitvijo uvoza škod, ki jih Nemci bolj cenijo od lastnega klumpa.

Še večja vukojebina je tvoja Erbija!

Zato pa jo imam rad in jo obiskujejo.

Inkarnacija kozlička?

Ne sodi pizdek Mali. Večje narode je politično težje obvladovati.
Če te jutri Nemci sunejo v rit, tu mislim naše gospodarstvo, bo krizo občutila tudi tvoja rit in zanima me, kako se bo obnašala.

Fu*kiči birokratski ne znate mislit.[/quote]
Newsflash, prostaček. Nemci nas bodo itak sunili v rit, pa če se na trepalnice postaviš. Se spomniš Grčije? Mi smo naslednji.[/quote]

A tiste Grčije, kjer so si javnosektorski uradniki izplačevali po 400 eur dodatka za točen prihod na delo? Ja, saj naša profesorsko aristokratska’elita’ res ni daleč od njih…

Cipras bo pušil nemški kurac.

Nič ne bo, zdaj nima kaj zgubit. Lahko nacionalizira nemško premoženje v Grčiji. Ali pa begunce pošilja naprej. Tu ni heca, Merkel, dnar na mizo.

pa kaj misliš, kdo bo to plačal, če bi to Nemčija plačala?

Tisti ki delamo za njih. frdaman birokrat, kaj ti podpiraš? znaš delat?

Nič ne bo, zdaj nima kaj zgubit. Lahko nacionalizira nemško premoženje v Grčiji. Ali pa begunce pošilja naprej. Tu ni heca, Merkel, dnar na mizo.[/quote]

Iz katere marksistične pravljice si pa ti ušel? Ja, lahko to naredi, če hoče Grčija postati revolucionarno avantgardni otok sredi Evrope. Samo se mu bodo zgolj ob olivah in paradižniku lička malo posušila (no, njemu osebno seveda ne, avantgarda avantgarde je zmeraj znala poskrbeti zase).

New Report

Close