Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fant mi ne dovoli

Fant mi ne dovoli

Da bi se še naprej družila z najboljšo prijateljico iz otroštva. Ona se je predkratkim odselila od fanta in živi z otrokom in občasno se dobiva na kavi. Mojemu pa to ni všeč ker lahko slabo vpliva name. Vedno se skregava ko ji omenim da grem z njo na kavo. In to je 2-3x na mesec in še to je narobe. To se mi ne zdi normalno.


Suni ga v rit!

Nima ti on kaj dovolit ali ne dovolit! Nagoni ga!

nova
Uredništvo priporoča

Koliko si stara, da zastavljaš taka vprašanja na forum? Običajno je tako, da so “prijateljice”, največje uničevalke in razdiralke zvez, tako da tvoj fant ima kar prav. Seveda bi to morala ti sama ugotovit, da ti prijateljica v bistvu niti ni prijateljica, če je vir hujskaštva, prepirov in da v zvezo ne sodi, na silo pa fant to dosegel ne bo nič, ker tvoja nezrelost bo ostala enaka.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Bi ga in sem mu to tudi omenila pa mi reče če imam raje njo kot njega. Z njim sem skoraj vsak dan in kmalu naj bi se preselila k njemu ampak zaradi tega me sploh več ne vleče tja.

Nima te kaj komandirat. kar poslušaj svoje občutke.

Jaz 26 on pa 31. Skupi sva 2leti. Zakaj bi bila ona razdiralka? Tudi on ima prijatelje in gredo na pivo pa mu nič ne rečem. Prej ga ni motilo ker je imela fanta sedaj ker je sama ga pa moti ker greva na kavo.


Gleja pač ne rini v zvezo, ker nisi sposobna zanjo, če je ne čutiš in ne čutiš vrednosti. Če ti toliko pomeni priajteljica in podlegaš njenim vplivom, kio so nad zvezo, si pač nezrela in boš zagotovo taka tudi ostala, tega je ogromno danes.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Odjebi ga.Boljše danes kot jutri.


Posesivneža se je bolje znebiti danes, kot se navaditi na njegovo diktaturo!


Gleja pač ne rini v zvezo, ker nisi sposobna zanjo, če je ne čutiš in ne čutiš vrednosti. Če ti toliko pomeni priajteljica in podlegaš njenim vplivom, kio so nad zvezo, si pač nezrela in boš zagotovo taka tudi ostala, tega je ogromno danes.[/quote]
Evo ti še enega, ki mu je bejba raje ušla!


Očitno pač zazna kam “prijateljica ” namiguje in kake nasvete daje in kako podlegaš, tud če pripomni kot vsaka ženska, da ni nič rekla in so odločitve tvoje. Vse videno dekle drago, toliko zvez kot so jih takoimenovane prijateljice uničile, jih ne more nihče drug.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Modri val zakaj nisem resna? Po tvoje bi morala biti skoz doma? Saj sem ves čas z njim kadar nisem na faxu ali ne delam. Za tisto kavo 2-3x na mesec počne take drame.

To je vklop vseh alarmnih sistemov! Ne pričakuj nič dobrega od posesivneža in ljubosumneža.

Njegovo vprašanje, ali imaš raje njega ali njo, je dovolj dober razlog za čimprejšnji razhod, vsaj jaz bi vezo že zdavnaj razdrla. Ker stavek izraža jasno čustveno nezrelost in posesivno naravnanost, ki bo iz leta v leto hujša. Prijateljica niti ne igra nobene vloge.

Modri val moja prijateljica na nič ne namiguje. Poznava se že iz otroštva in je prava prijateljica. Moj fant ima proti njej ker je sama. In prav je da je šla z otrokom nazaj k staršem ker jo je on parkrat udaril in ni več zdržala in je šla.


A tole ti je pa dovolil napisat? 😉
Svojo glavo imaš, deklica, nauči se jo uporabljat.


Gleja pač ne rini v zvezo, ker nisi sposobna zanjo, če je ne čutiš in ne čutiš vrednosti. Če ti toliko pomeni priajteljica in podlegaš njenim vplivom, kio so nad zvezo, si pač nezrela in boš zagotovo taka tudi ostala, tega je ogromno danes.[/quote]

Kako moreš primerjat dve neprimerljivi stvari??! Prijateljstvo s prijateljico in ljubezensko zvezo??!! Ti si šele butl – brez licence:))


Glej še ne dolgo nazj je vsak imel občutek, da je zveza najpomembnejša in avtomastko – samoumevno je tretje kolo odpadlo in tud poimenovalo se je tretje kolo. Tako da samski so se družili med sabo, bila prijateljstav, pari pa med sabo in je vse štimalo. danes , ko je pa vse porušeno, so pa tudi zveze nikakve in vplivi tovrstnih prijateljic res uničujoči, seveda se tega ne boš zavedala. In ko boš pšla narazen te bo na polno podpirala kao si ravnala prav, kako bi morala že prej ipd., pol bo pa konc pomoči, ko jo boš res rabila.

Tud enkart na mesec je dovolj – preveč, če jo je fant zaznal kot strupeno razdiralko, verjemi da tudi je. In ti je prijateljica le do tam, do kod te ima zase, od tam naprej ti je pa nevoščljiva.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Avtorica, ne poslušaj Modregavala, on je psiho. Od tega tipa pa beži, takoj!


Glej še ne dolgo nazj je vsak imel občutek, da je zveza najpomembnejša in avtomastko – samoumevno je tretje kolo odpadlo in tud poimenovalo se je tretje kolo. Tako da samski so se družili med sabo, bila prijateljstav, pari pa med sabo in je vse štimalo. danes , ko je pa vse porušeno, so pa tudi zveze nikakve in vplivi tovrstnih prijateljic res uničujoči, seveda se tega ne boš zavedala. In ko boš pšla narazen te bo na polno podpirala kao si ravnala prav, kako bi morala že prej ipd., pol bo pa konc pomoči, ko jo boš res rabila.

Tud enkart na mesec je dovolj – preveč, če jo je fant zaznal kot strupeno razdiralko, verjemi da tudi je. In ti je prijateljica le do tam, do kod te ima zase, od tam naprej ti je pa nevoščljiva.[/quote]

ufff… kar mrazi me, ko tole berem… fuuujjjj bolani ljubosumneži, manjka vam samozavesti, imate slabo podobo o sebi, TO JE PROBLEM takih osebkov!!


Gleja pač ne rini v zvezo, ker nisi sposobna zanjo, če je ne čutiš in ne čutiš vrednosti. Če ti toliko pomeni priajteljica in podlegaš njenim vplivom, kio so nad zvezo, si pač nezrela in boš zagotovo taka tudi ostala, tega je ogromno danes.[/quote]

Kako moreš primerjat dve neprimerljivi stvari??! Prijateljstvo s prijateljico in ljubezensko zvezo??!! Ti si šele butl – brez licence:))[/quote]
Itak itak. Le da danes ne ne veste več kaj je prijateljstvo in ste le še posesivni puhloglabvi nevoščljivi babji šusi, ki vse uničite. Zato bi vaska morala preden stopi v zvezo tretje kolo odkotalit čimdlje stran, če ima kaj pameti in zrelosti in misli resno, ter se zaveda pomena zveze

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Uh ti maš pa vedno take bolane, da me ima, čeprav tudi pod razno nisem agresivna drugače, ti dati ene dve okoli kepe! Ti si tak šovinist, da je človeku slabo ko te bere! Pojdi na kako terapijo al kaj!

Pojdi čim dalj stran od takega moškega! Pa še dalj!

1. posesiven
2. izsiljuje te
3. kontrolira te

Si želiš skupno življenje s takim človekom?
Mlada si, ne uniči si življenja!


Ti si bolan, fejst bolan!
Za avtorico pa; čim prej stran, še slabše bo. Kmalu se ne boš smela več z nikomer družit razen z njim.

New Report

Close