Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pohanje – nasvet?

Pohanje – nasvet?

Spodnji sosedi imajo dva najstnika in zdaj med počitnicami imata skoraj vsak dan na obisku prijateljčke in praktično vsak dan na veliko pohajo – vonjave se širijo k nam skozi okno po več ur. Mislite, da bi bilo modro povedati staršem?

Te skrbi, da bi olje pustil na ognju?

Jasno, da NE.

Bi povedala, če bi jih videla piti pivo ali kaditi cigarete? No, to naj ti bo za merilo, ali boš kaj naredila ali nič.

A misliš, da so starši tako tupi kot ti, pa da ne zavohajo vonja po cvrtju, ko stopijo v stanovanje, oziroma da si ne znajo razlagati, od česa so umazane ponve in zakaj vsak dan zmanjka ena flaša olja?

Haha, mislim da avtorica nima v mislih pohanih zrezkov. :)))

He he, ne smeši se.

In ti drugim govoriš da so tupi?

Aha, torej je odgovor DA.

Pusti mularijo naj ima svoja raziskovalna leta. Bodo že sami nagruntali kaj je prav in kaj ne, s časom, tako kot smo vsi mi.

Odvisno v kakem odnosu ste. Če v nikakršnem, potem se ne mešaj.

O kakšnih ponvah in olju ti to?

spet ena, ki ne ve, da se da pohanega piščanca pripravit tudi doma.
celo brez friteze.

Pa travo kadijo no, kaj enim še kar ni jasno :)))))) Pohajo -zakajajo se s travo. Je ena povedala že. Dobra haha, tud men najprej ni potegnilo :)))))

Evo, res sem se nasrala 🙂

Sem bila tolk v temi o predebelih najstnikih, da mi ni kapnilo, da v vaših koncih pravijo pohanje tudi čemu drugemu.

Sicer velja pa isto. Ko sem bila v Amsterdamu, sem vsak dan pridišala v hotel po travi samo od tega, ker sem šla mimo toliko coffee shopov, vonj se je zažrl v lase in oblačila. Ni šans, da starši ne bi tega zavohali.

Hehe, saj jaz sem tudi na piščance pomislila

ja, bi jih izsiljevala, bi povedala staršem, če mi ne bi dali vsaj ene pohane bedrce

Naj pohajo, vsaj ni treba tebi kupovati, da si zadeta. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Od kdaj čista Slovenka z dekliškim priimkom na ić uporablja taka uporabniška imena?


In celo brez piščanca 🙂
Avtorica, postavi se pod njihovo okno, vrata in si privošči eno ”bedrco ali vsaj perutničko” še ti 🙂


In celo brez piščanca 🙂
Avtorica, postavi se pod njihovo okno, vrata in si privošči eno ”bedrco ali vsaj perutničko” še ti :-)[/quote]

jebiga, slovenjština danes ni več tisto, kar je bilo pred šestdesetimi leti…

New Report

Close