Forum.Over.Net

Starševski čvek

modro bela kiklca in črtasta majčka

Default avatar

modrobela

rabim pomoč. za en dogodek čez en teden nameravam oblečt modro belo kiklco (modre rože oziroma nekakšen rožast vzorec) in črtasto "crop top" majčko (vodoravne črte). a to sploh paše skupaj? sicer bi si kupila enobarvno belo ali modro majčko, ampak, ker že imam to bi raje to. ampak ne vem, če sploh paše skupaj. meni se bolj zdi, da ne. ne vem no... rože in črte? sicer iste barve. mogoče je pri majčki malo temnejša modra barva.
Default avatar

takole

Joj ne! Naredi si uslugo in obleci ali:
- enobarvno majico in rožasto krilo ali
- črtasto majico in enobarvno krilo.
Default avatar

sevedagre

To je lahko odlična kombinacija in jaz večkrat nosim kaj podobnega. Vendar ti svetujem, ker velina ljudi vidi in razmišlja, kot en komentar višje, da si kupi enobarvno majčko.
Default avatar

ja itak

Seveda je lahko top kombinacija, ampak ne za vse, kot že piše v komentarju pred mano. Malo poguglaj,

Blue Floral Skater Skirt, striped shirt.jpg
(381.37 KiB)

meni je tole super všeč.
Default avatar

modrobela

hvala. mislim, da bom kar tvegala in oblekla to kombinacijo, bo enkrat malo drugače. sem pa malo googlala in videla, da je kar moderno tole, je pa res, da kakor za koga.
Default avatar

bodi previdna!

ja itak je napisal/a:
Meni pa ravno tale na sliki ne, pa sem bila vedno za drzne kombinacije. Prenatrpano deluje.
Default avatar

modrobela

bodi previdna! je napisal/a:
meni je tale na sliki kar ok. samo moja kiklca ima več modre barve, drugače pa precej podobna le krajša.
Default avatar

cicain

slikaj majčko&kiklco in prilepi sem, ti bomo še najlažje svetovali :) je ful odvisno od velikosti vzorcev, stila, barv, materiala,... pa tudi osebnega okusa konec koncev.. jaz sem precej bolj za "safe" variante vzorcev in se raje igram z barvami
Default avatar

tole :)

ja itak je napisal/a:
meni je tudi tole the top kombinacija.
Default avatar

Lorealka a

Ce bos znala oz si upala nosit, potem bo super, ce pa ti bo neprijetno, pa bo izpadla kmecka varjanta. Meni je drugace vsec.
Default avatar

rožkačrtka

Daj slikaj in prilepi sem :) Lahko izpade za 10, lahko pa za 1. Sedaj me firbec matra :)
Default avatar

Lepe in šik

Sem starejša, pa nosim tako kombinacijo. Je šik, dekleta, kar pogumno.
Mlade ste top lepe in urejene.
Še toliko bolj, ko se znate umirjeno obnašati.
Res vas je veselje videti.

Moda se vedno ravna po ulici.
Bolj ste inventivne, boljše je.
Default avatar

ve ga serjete

čeprav tu, v tej temi, smo zdaj vse prepričane, da se spoznamo na modo, da imamo okus oziroma, da "vidimo" nekaj več.
Ampak tele kombinacije so tako. Kot topel sendvič za kosilo. Pač dobro je, najedli se bomo, ampak kosilo je lahko nekaj dosti več.

Ne rečem, da nekaj kombinacij ni v redu. Celo umirjajo celoto in stvar skupaj deluje. Ampak kaj hočem povedat, z rožastim krilom se da doseči doooosti boljši videz, če zraven oblečeš primerno majčko in na drugi strani, s črtasto majčko se da doseči dosti boljši videz, če zraven oblečeš primerno krilo.

Stvar skupaj ... saj gre. Kot gre na mlečni gres čokolada v prahu, ampak s kakavom bo stvar dooooosti bolj okusna.
Default avatar

prefinjenost

Drevo ni žival je napisal/a:
Ta spodnja je res krasna in tiste na srednjem linku tudi.