Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Italiji staršem grozi zapor, če bodo otroke hranili z vegansko hrano

V Italiji staršem grozi zapor, če bodo otroke hranili z vegansko hrano

Edino pravilno! Tudi v SLO obvezno uvesti ta zakon! Statistično otrokom, ki se prehranjujejo z vegansko prehrano, primanjkuje predvsem železa, cinka in nekaterih vitaminov, kar je za otroke in njihov razvoj nevarno, zato so v Italiji uvedli ta zakon.

Bravo, Italijani!

http://nova24tv.si/svet/slaba-novica-za-vegane-v-italiji-grozi-starsem-zapor-ce-bodo-hranili-otroke-z-vegansko-hrano/

PRAVILNO!!!

Ko so isto uvajali za starše otrok s prekomerno telesno težo, si tudi bil/a za?

Pri nas je tudi umrl otrok zaradi veganske prehrane, brat od Savine Atai (takrat ji je bilo še drugače ime). Mama pa je Ivica Plohl Dornik. Kako ji je zdaj ime, ne sledim.

Edino pravilno! Tudi v SLO obvezno uvesti ta zakon! Statistično otrokom, ki se prehranjujejo z vegansko prehrano, primanjkuje predvsem železa, cinka in nekaterih vitaminov, kar je za otroke in njihov razvoj nevarno, zato so v Italiji uvedli ta zakon.

Bravo, Italijani!

http://nova24tv.si/svet/slaba-novica-za-vegane-v-italiji-grozi-starsem-zapor-ce-bodo-hranili-otroke-z-vegansko-hrano/%5B/quote

Prvo naj debelost uredijo…vse starse,ki imajo predebele otroke bi kazensko preganjal!!

[/quote]
Kdo bo pa urejal debelost ?
Tisti debeli prasci v parlamentu ?
Briga njih za zdravje otrok in ljudi. K nam bodo prinesli še več zastrupljene hrane in GSO….Vse v imenu korporativnega fašizma.
Posamezniki, ki hočejo zdravo in bio hrano, pa ogrožajo njihov mafijski sistem.
In zdaj se ukvarjajo s tistimi parimi vegani, ob tem pa je vedno več otrok predebelih, vedno bolj narašča diabetes in rak pri otrocih….Očitno to ni pomembno.
To je vse dovoljeno in v skladu z njihov bolano politiko.

končno, otrok ima v razredu vegana..bogi revež si nosi vsak dan sadje od doma in gloda neke ploščice, sam je rekel, da bi probal kaj druga, pa starši ne pustijo..čisto so mu oprali možgane..pa ne moreš no..ne rečem odrasli, se odločiš SAM..ampak otroka prislit v nekaj, ki niti ni nujno koristno ali celo škodljivo..pa ne samo fizično, kakšne psihične posledice to pusti na otroku ob takih ekstremih in zelo drugačnih načelih..

pa vidiš same poženščene moške, ki jedo ogromno soje tako in drugače…poznam dva moška, eden vegetarjanec, eden vegan,,kako so obema prsi zrasle od takrat.res si delajo tile vegani in vegetarjanci z sojo medvedjo uslugo.

To zgodbico so ti smrkci natvezili…koliko kil soje dnevno pojest?tipi,ki se dnevno basejo z estrogenom v velikih dozah pa nimajo ž. jošk…se sama sreca,da jima pimpla ne odpadeta…

A debeli otroci nimajo posledic?

A debeli otroci nimajo posledic?[/quote]

nikoli ni fajn, da štrliš iz razreda na takšen ali drugačen način..žal je tako..otroci najdejo vse in še več za zafrkancijo..
tudi moj sin ima prijatelja vegana..in kaj naj naredim, ko je pri nas na rojstnodnevnem praznovanju, pa je žalosten, ker ne sme tega in tega,..jaz sem mu rekla, da se mu ne upam ponudit..ne bom reskirala in ga učila “krive vere”, po njihovem..
zakaj ga silit, če to ni njegova izbira in volja..ko odloča sam, lahko zaradi mene je tudi samo prana hrano.

Tovrstno neuravnoteženo, deplasirano poročanje je nesprejemljivo! Vabim k ogledu videa, ki sem ga posnela na to temo. https://www.youtube.com/watch?v=d6VfkHJ2lmI

bog daj, da tak zakon sprejmejo tudi v sloveniji.

A debeli otroci nimajo posledic?[/quote]

nikoli ni fajn, da štrliš iz razreda na takšen ali drugačen način..žal je tako..otroci najdejo vse in še več za zafrkancijo..
tudi moj sin ima prijatelja vegana..in kaj naj naredim, ko je pri nas na rojstnodnevnem praznovanju, pa je žalosten, ker ne sme tega in tega,..jaz sem mu rekla, da se mu ne upam ponudit..ne bom reskirala in ga učila “krive vere”, po njihovem..
zakaj ga silit, če to ni njegova izbira in volja..ko odloča sam, lahko zaradi mene je tudi samo prana hrano.[/quote]

Fora je,ker je ze polovica razreda predebela a stroka miži…zelo se pa obesajo na tisti {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugce-jedcev….otroci so za vsak d___k zalostni,vsak cetrti otrok,najstnic,najstnik…ima tolšče za par zim.V trgovini vidim mamo kako da otroku veliko zemljo+banano+multi-solo in kaj lahko pricakujes cez pet let,sod!

Mislim, da je to prenapihjeno, saj koliko odraslih in otrok po svetu nima niti za riž, kaj šele da bi imeli meso na jedilniku. Človek je zelo prilagodljivo bitje, zato naseljujeje vse podnebne pase, če ne bi imel metabolizma vsejedca (lahko uživa samo vegetarijansko hrano ali pa tudi samo mesno, npr. Eskimi), bi to bilo nemogoče. Po moje je optimalna hrana nekje vmes, ampak vse, kar je industrijsko predelano, ni zdravo, celo škodljivo, še posebej meso, kakor seveda tudi rastline in sadje.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

nikoli ni fajn, da štrliš iz razreda na takšen ali drugačen način..žal je tako..otroci najdejo vse in še več za zafrkancijo..
tudi moj sin ima prijatelja vegana..in kaj naj naredim, ko je pri nas na rojstnodnevnem praznovanju, pa je žalosten, ker ne sme tega in tega,..jaz sem mu rekla, da se mu ne upam ponudit..ne bom reskirala in ga učila “krive vere”, po njihovem..
zakaj ga silit, če to ni njegova izbira in volja..ko odloča sam, lahko zaradi mene je tudi samo prana hrano.[/quote]

Fora je,ker je ze polovica razreda predebela a stroka miži…zelo se pa obesajo na tisti {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugce-jedcev….otroci so za vsak d___k zalostni,vsak cetrti otrok,najstnic,najstnik…ima tolšče za par zim.V trgovini vidim mamo kako da otroku veliko zemljo+banano+multi-solo in kaj lahko pricakujes cez pet let,sod![/quote]
Stroko sestavljajo povprečni ljudje, ki nočejo videti resnice zato, ker bi s tem sebi priznali, da sami živijo v zablodi.

Dejte mi neki razložit! Vsi lapate o tem kako se otroke sili v vegansko prehrano! Se zavedate, da karkoli daste malemu otroku za jesti, mu silite? Otroček sam ne bo rekel da želi jesti meso, vi mu ga tlačite v usta! In to da je veganstvo nezdravo je neresnica, vse večje tuje organizacije so potrdile, da je veganstvo zdravo, ampak seveda, če je prehrana pestra, kot pri vsaki prehrani. To da otroke futrate s paštetam, hrenovkam, sladkimi sokovi, belim kruhom in cukrom je pa v redu in normalno ane? Dejte no nehat traparije pisat! Pa povejte mi kok je v bolnicah bolnih veganov in kok vsejedcev..

New Report

Close