Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek V Sloveniji živi vse več tujcev, veliko je zavitih žensk. Meni to ni všeč

V Sloveniji živi vse več tujcev, veliko je zavitih žensk. Meni to ni všeč

Multi kulti ne funkcjonira. Pika amen. Vsak naj bo na svojem.

In kaj ti kdo hoče? Nikomur nisi zanimiva.
Tipična katoliška zabačenost razmišljanja.

https://www.youtube.com/watch?v=Q1-JWNeIEMY

hahahahaahahah


Se strinjam. Ko si pa turist, se pa ravnaš po deželi v kateri si. Brez izjem, ali pa ne greš tja. Čist simpl.

Se strinjam.

Si mislim, da če bi se še Slovenke, pa najboljšee še moški kar začeli oblačiti v te dolge črne obleke s komplet prekritim obrazom in samo izrezom za oči in bi bilo takih res že veliko, da pa bi uzakonili prepoved nošenja takih oblačil. Prav premišljuejm da bi si naredila eno tako reč in se občasno kadar bi bi čas pa sprehodila malo naokrog.

Različni so razlogi, zakaj so tu. V zadnjih petih letih, si je v našem malem kraju kar 5 Slovenskih fantov dobilo dekleta iz Tajske, ki sedaj živijo tu…Multikulti očitno funcionira pri tistih, ki ga lahko prebavajo. Tisti, ki kaj drugega od svoje roden grude ni videl, takmu pač gre vse naživce, kar mu ni enako!

Odseli se. Pika amen.

Odseli se. Pika amen.[/quote]

Zakaj bi se morali mi odseliti, ker nam uvajajo nam neljube spremembe?

Avtorica, mene pa zanima, kaj te tako motijo? So ti kaj naredile? Se jih bojiš?

Odseli se. Pika amen.[/quote]

Zakaj bi se morali mi odseliti, ker nam uvajajo nam neljube spremembe?[/quote]

Če te motijo, če ne moreš sobivati z njimi, nimaš izbire. Oni ne bodo odšli.

Odseli se. Pika amen.[/quote]
Pa se ti odseli v arabske države in tam prakticiraj svojo idejo o multikulti. 🙂

Si pa najdu primerjat Albance in Tajska dekleta.

Tebi je 5 drobnih, integriranih Tajk isto kot 1 milijon egoisticnih nasilnih dedcev pri 30ih? Se mi zdi, da ti se iz hise nisi stopila, kaj sele, da bi videla se kaj drugega kot rodno grudo.

Zakaj bi se morali mi odseliti, ker nam uvajajo nam neljube spremembe?[/quote]

Če te motijo, če ne moreš sobivati z njimi, nimaš izbire. Oni ne bodo odšli.[/quote]
Mogoče. Mogoče pa.

Žebljico na glavico. Zaenkrat so samo besede, kmalu bo pa res vsak, ki bo imel možnost, preprosto… odšel.

Kaj bo ostalo pa vemo.

Ruta na muslimanski glavi je zame simbol nazadnjaštva in verskega fanatizma.
Zato me motijo.
Ker s to ruto prihaja vdor religije v posvetno življenje.
Tega pa ne želim.

Tebi je 5 drobnih, integriranih Tajk isto kot 1 milijon egoisticnih nasilnih dedcev pri 30ih? Se mi zdi, da ti se iz hise nisi stopila, kaj sele, da bi videla se kaj drugega kot rodno grudo.[/quote]

Ne piše avtorica o “egoističnih nasilnih dedcih pri 30-ih”, ampak o tujcih. In ti jo motijo, skratka moti jo vse, kar ni naše! In te Tajke, niti približno niso integrirane, živijo že več let tukaj, in niti ena ne zna 2 stavka skupaj spravit v Slo.
Če so pa zate tujci samo tisti, ki zganjajo nasilje, pol pa nimaš problema s tujci, ampak nasilneži. Teh pa je tudi med domačini kolker hočeš, sej vsak mesec beremo o kakem umoru med štirimi stenami…

Že domačih nasilnežev imamo preveč. Misliš, da potrebujemo še tuje? Potem sploh ne bomo več brali o umorih med 4 stenami 1x na mesec, ampak o množičnih pobojih in posilstvih vsak teden.

Že domačih nasilnežev imamo preveč. Misliš, da potrebujemo še tuje? Potem sploh ne bomo več brali o umorih med 4 stenami 1x na mesec, ampak o množičnih pobojih in posilstvih vsak teden.[/quote]
A še niste prebrali analize prihajajočih ( in posredno tudi tistih, ki jih podpirajo)?

http://www.newenglishreview.org/Nicolai_Sennels/Muslims_and_Westerners{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A__The_Psychological_Differences/

Tebi je 5 drobnih, integriranih Tajk isto kot 1 milijon egoisticnih nasilnih dedcev pri 30ih? Se mi zdi, da ti se iz hise nisi stopila, kaj sele, da bi videla se kaj drugega kot rodno grudo.[/quote]

Ne piše avtorica o “egoističnih nasilnih dedcih pri 30-ih”, ampak o tujcih. In ti jo motijo, skratka moti jo vse, kar ni naše! In te Tajke, niti približno niso integrirane, živijo že več let tukaj, in niti ena ne zna 2 stavka skupaj spravit v Slo.
Če so pa zate tujci samo tisti, ki zganjajo nasilje, pol pa nimaš problema s tujci, ampak nasilneži. Teh pa je tudi med domačini kolker hočeš, sej vsak mesec beremo o kakem umoru med štirimi stenami…[/quote]

In ker domacih ocitno ni zatost, je treba nasilneze se uvazati od zunaj? Bravo!

Odseli se. Pika amen.[/quote]
Pa se ti odseli v arabske države in tam prakticiraj svojo idejo o multikulti. :)[/quote]

Zakaj bi se jaz selila? Mene tu nič ne moti. Vaš moti… Svet je velik. Pojdite v lepše kraje, če jih najdete.

Ok, razumem da vas motijo nasilni tujci. Pa ste že kakega videle?.
Da pa vas moti ženska z ruto na glavi. Ne tega pa ne razumem.


Pa se ti odseli v arabske države in tam prakticiraj svojo idejo o multikulti. :)[/quote]

Zakaj bi se jaz selila? Mene tu nič ne moti. Vaš moti… Svet je velik. Pojdite v lepše kraje, če jih najdete.[/quote]
Deluješ podobno kot Muslimani, ki si hočejo podrediti nevernike. Večini ni všeč in se zato ti odseli s svojo idejo o multikulti.
Ti bi rada, da bi se mi odselili in dali prostor Muslimanom ? 🙂

Včeraj okoli 18h v enem od Lidlov v Ljubljani. V trgovini nas je bilo kakih 50. Od tega sigurno 20 zafirnkanih žensk. Meni ni prijetno.

New Report

Close