Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Spar popust 10 %

Default avatar

šolska

Torej, na mail sem dobila Sparov popust 10 % na celoten nakup. Glede na drobni tisk ... in vse njihove fore, za kaj ta popust ne velja, me zanima samo tole: ali lahko grem nabavit šolske potrebščine, torbo, ... ki so trenutno že znižani in dodatno uveljavljam še ta 10 % popust?

Hvala za odgovore.
Default avatar

Nad 30 EUR

Mislim, da lahko, pogoj je le, da je nakup nad 30 EUR.
Default avatar

donsepo

šolska je napisal/a:
Torej, na mail sem dobila Sparov popust 10 % na celoten nakup. Glede na drobni tisk ... in vse njihove fore, za kaj ta popust ne velja, me zanima samo tole: ali lahko grem nabavit šolske potrebščine, torbo, ... ki so trenutno že znižani in dodatno uveljavljam še ta 10 % popust?

Hvala za odgovore.
Še enkrat preberi drobni tisk, ga je kar precej.
Default avatar

šolska

Ampak res, sem šla še enkrat počasi prebrat celoten droben tisk ... in očitno res ne bo nič ... Kajti večina šolskih stvari je že "kao znižana na špar kartico" in očitno na to še teh 10 % ne velja ... Mislim, res so carji ... Ne vem zakaj na bon enostavno ne napišejo "pošiljamo vam bon za popust, ki ga ne morete vnovčiti" ...
Default avatar

unikatna000

A ne piše v zgornjem desnem kotu: "popust velja tudi za izdelke v akciji"?
Default avatar

Tudi za izdelke v akciji!

Velja, je že unikatna000 napisala, da desno zgoraj piše, da velja tudi za izdelke v akciji. Edini pogoj je, kar je tudi že nekdo zgoraj napisal, da je nakup nad 30 EUR.