Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Desiderius_da_Pietri, a si naj kupim tole torbico?

Desiderius_da_Pietri, a si naj kupim tole torbico?

Vaš link

sploh se ne morem odločit. Bojim se, da bi preveč izstopala, pa sprašujem se, če sploh potrebujem tako drago torbico. Ampak mi je pa všeč in se poigravam z idejo … kaj ti praviš? Je perverzno imeti nekaj dražjega, izstopajočega? Lahko hkrati ostaneš na zdravih tleh?

…mogel odločiti, mu bo mandolina zraven šepetala…

Mislim da se bo lepooka tlelele oglasila…

Ti ga ja najbolje poznaš. Če si se izkazala za vredno in mu kaj pomeniš, ne bi smel biti problem. Takšnih reči si ženska ne kupuje sama. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

In katera bi sploh želela imeti tako torbico? Neuporabno.

Jaz lahko šepetam, ni problema.
Dejstvo pa je – da – kar se besednega zaklada tiče , idej in ploščka , ki se vrti v njegovi glavi (tu mislim seveda pozitivno in na dober način – nas vse mnogokratno poseka…
To je razvidno tudi iz njegovega spodnjega posta.
Kar pa se tiče Lepooke – predpostavljam, da tudi ona dosti ne zaostaja za njim, oziroma – rekla bi , da mu je čisto enakovredna.
In vesela sem, da imata veliko družinico.No,malo večjo.Otroci so dobili krasne gene.
Pa mislim, da tudi krasno mamo in očka.

Če imaš še pi*čko tako extra si kupi!

:)))))
Fenomenalen odgovor.In diplomatski!

A potem moramo samske ženske hoditi naokrog brez taškic???!!??!! Banda moška šovinistična, še dobro da nimam kakega takega balkanskega mačoljerota ob sebi!!!!!!

kar se DDP ja tiče, če že on nima toliko v glavi, da objavlja osebne zadeve, bi pa moderatorji lahko malo bolje opravljali svoje delo!
DDP, pa bi lahko šel na kako izobraževanje o navarnostih in pasteh interneta!

Samskim zenskam pa preostane moznost izbire. Kar je nekako v duhu tistega, kar povecini zagovarjajo. Njim je praviloma izkazovanje moske potence preko (dragih) daril vendar poseg v samo srz identitete.

A potem moramo samske ženske hoditi naokrog brez taškic???!!??!! Banda moška šovinistična, še dobro da nimam kakega takega balkanskega mačoljerota ob sebi!!!!!![/quote]

No dajmo malo obdelat tega dezerterterskega: Kaj pa če se v negovem odgovoru skriva dejstvo, da mu hoče lepooka na vsak način kupiti šajnastega volvaša, njemu pa to skuri balkanski ponos?

Samskim zenskam pa preostane moznost izbire. Kar je nekako v duhu tistega, kar povecini zagovarjajo. Njim je praviloma izkazovanje moske potence preko (dragih) daril vendar poseg v samo srz identitete.[/quote]Vse ženske imamo možnost izbire! Vse!

Pa se kako prav imas. (Psihopatskih ekscesov in t.i. nicne izbire namenoma ne povdarjam)
Skoda le, da se vecina (zensk) te moci ne zaveda.

A potem moramo samske ženske hoditi naokrog brez taškic???!!??!! Banda moška šovinistična, še dobro da nimam kakega takega balkanskega mačoljerota ob sebi!!!!!![/quote]

No dajmo malo obdelat tega dezerterterskega: Kaj pa če se v negovem odgovoru skriva dejstvo, da mu hoče lepooka na vsak način kupiti šajnastega volvaša, njemu pa to skuri balkanski ponos?[/quote]

https://youtu.be/OOLio12duC8

dame že orgazme doživljajo ob tvojem odgovoru, je pa dejstvo, da si odrasla ženska preprosto lahko želi oblačila in ostale dodatke kupovati sama. Tako kot moški ne potrebuje ženske za to, da mu kupuje gate in brivske pene, tako ženska ne potrebuje moškega za to, da ji kupuje cunje in torbice.
To je eno.
Druga stvar pa je bistvo seveda v tvoji patetiki, ki sem jo videla v temi o avtu.
Kaj sploh hočeš z njo? Svoje mencanje si preselil na forum in ga zacelofanil v skromnost.
Če veš, kdo si, če veš, kaj si, potem veš, kaj hočeš, kam hočeš in s kom to hočeš.
A ni preprosto, če te nekam vleče in to hoče srce, je to tisto pravo in si to ti. Če ni zraven srca, to ne odraža tebe, torej ni za tebe.
Resnično preprosto.
Če si res na stopnji intelekta, ki ti ga pripisujejo, bi to lahko že zdavnaj ugotovil.

Pač tema se mi zdi “narejena”, igraš navidezno skromnost, čeprav ne gre za pretirano drag avto, ampak še vedno si temo odprl, ne da bi preprosto izvedel za mnenje ljudi o takih avtomobilih, ampak, da bi povedal, kako si sedaj skromen in ti kar malo na vest trka, ker sanjaš o nakupu tega pleha. Vse, da se lahko dame tu gor spet orosijo.
Če ti je všeč, če lahko, če si v tem ti, stvar kupiš. Če se oziraš na “kaj bodo pa rekli”, pomeni preprosto, da sebe sploh še nisi našel, da nisi samozavesten s seboj in da nimaš zgrajene lastne identitete.
Zakaj je recimo meni res vseeno s kakšnim avtom se kdo vozi? Ker naj se vozi vsak s takim, ki mu je všeč oz. si ga lahko privošči. Zakaj bi mene bilo strah, kaj bodo drugi rekli, če si kupim tak in tak avto? Ali pa, da bom potem postala drug človek. Če vem kdo sem, sledim sebi in ne “kaj bodo pa rekli”.

Aja pa še v eni temi, da svojo ženo lepiš po forumih. Za božjo voljo. Pusti ženski malo zasebnosti. Da bi mene moj po forumih lepil, bi ga vprašala po zdravju. Že, da se sami ljudje lepijo po internetu, je dejstvo, da nimajo vseh čistih in hlepijo po virtualni potrditvi. Da pa te nekdo od bližnjih lepi, je pa čista zloraba tvoje zasebnosti.
Za koga in za kaj točno to potrebuješ?

Kdor se toliko razgalja, lahko vpije, da ima vse pošlihtano v glavi in privat življenju, ampak dejstva kažejo svoje. Očitno nekaj manjka in iščeš “zunaj”, pa celo na precej čudnem mestu. Spletni forumi.

Ahahahaha….res prekrasna torbica.
Bom mojemu rekla, naj mi jo jutri kupi za 10.obletnico…bom imela za na morje naslednji teden.
Samo se bojim, da mi bodo kune ven popadale…

No dajmo malo obdelat tega dezerterterskega: Kaj pa če se v negovem odgovoru skriva dejstvo, da mu hoče lepooka na vsak način kupiti šajnastega volvaša, njemu pa to skuri balkanski ponos?[/quote]

https://youtu.be/OOLio12duC8%5B/quote%5D

OFAK!!! Ej točn sem vedla da ti neki ne špila pr tisti gajbi! TOČN SM VEDLA! Se mi je zdel čudn zakva traumiraš! HJa… Al taljančk al lepooka… Mater ti ne zavidam… Bogi, buci buc;))

dame že orgazme doživljajo ob tvojem odgovoru, je pa dejstvo, da si odrasla ženska preprosto lahko želi oblačila in ostale dodatke kupovati sama. Tako kot moški ne potrebuje ženske za to, da mu kupuje gate in brivske pene, tako ženska ne potrebuje moškega za to, da ji kupuje cunje in torbice.
To je eno.
Druga stvar pa je bistvo seveda v tvoji patetiki, ki sem jo videla v temi o avtu.
Kaj sploh hočeš z njo? Svoje mencanje si preselil na forum in ga zacelofanil v skromnost.
Če veš, kdo si, če veš, kaj si, potem veš, kaj hočeš, kam hočeš in s kom to hočeš.
A ni preprosto, če te nekam vleče in to hoče srce, je to tisto pravo in si to ti. Če ni zraven srca, to ne odraža tebe, torej ni za tebe.
Resnično preprosto.
Če si res na stopnji intelekta, ki ti ga pripisujejo, bi to lahko že zdavnaj ugotovil.

Pač tema se mi zdi “narejena”, igraš navidezno skromnost, čeprav ne gre za pretirano drag avto, ampak še vedno si temo odprl, ne da bi preprosto izvedel za mnenje ljudi o takih avtomobilih, ampak, da bi povedal, kako si sedaj skromen in ti kar malo na vest trka, ker sanjaš o nakupu tega pleha. Vse, da se lahko dame tu gor spet orosijo.
Če ti je všeč, če lahko, če si v tem ti, stvar kupiš. Če se oziraš na “kaj bodo pa rekli”, pomeni preprosto, da sebe sploh še nisi našel, da nisi samozavesten s seboj in da nimaš zgrajene lastne identitete.
Zakaj je recimo meni res vseeno s kakšnim avtom se kdo vozi? Ker naj se vozi vsak s takim, ki mu je všeč oz. si ga lahko privošči. Zakaj bi mene bilo strah, kaj bodo drugi rekli, če si kupim tak in tak avto? Ali pa, da bom potem postala drug človek. Če vem kdo sem, sledim sebi in ne “kaj bodo pa rekli”.

Aja pa še v eni temi, da svojo ženo lepiš po forumih. Za božjo voljo. Pusti ženski malo zasebnosti. Da bi mene moj po forumih lepil, bi ga vprašala po zdravju. Že, da se sami ljudje lepijo po internetu, je dejstvo, da nimajo vseh čistih in hlepijo po virtualni potrditvi. Da pa te nekdo od bližnjih lepi, je pa čista zloraba tvoje zasebnosti.
Za koga in za kaj točno to potrebuješ?

Kdor se toliko razgalja, lahko vpije, da ima vse pošlihtano v glavi in privat življenju, ampak dejstva kažejo svoje. Očitno nekaj manjka in iščeš “zunaj”, pa celo na precej čudnem mestu. Spletni forumi.[/quote]

Kero filozofiranje…….

Zadevščna je čisto preprosta. Vsaka ženska ve, da si moški kupi makino, mašinko kromovano, veliko, ker mu one ali ne špila več ali pa ima majhnega. Ker Dezenterius na fin način odgovarja v temi o sexu (brez sexa) je jasno, da mu nekje neki ne štima. Okoli oneta. Skratka, gre za kompenzacijo.

;))))

Gola, to je zate. Menda si tudi v pomankanju ;)))

https://www.youtube.com/watch?v=RF0HhrwIwp0

ne vem, kaj v drugih temah piše, ampak zakaj pa si ženska kupi obleko, nakit, čevlje? Spet kompenzacija? Sigurno je lahko, ampak sploh ni nujno. Lahko je nekdo preprosto na čistem sam s seboj in mu je stvar preprosto všeč in jo zato preprosto želi imeti.

Predvidevam, da ti ne voziš česa boljšega in ta gnev stresaš tu na nekoga, ki pa bi vozil kaj boljšega in si lahko privošči. Kompenzacija pač.

dame že orgazme doživljajo ob tvojem odgovoru, je pa dejstvo, da si odrasla ženska preprosto lahko želi oblačila in ostale dodatke kupovati sama. Tako kot moški ne potrebuje ženske za to, da mu kupuje gate in brivske pene, tako ženska ne potrebuje moškega za to, da ji kupuje cunje in torbice.
To je eno.
Druga stvar pa je bistvo seveda v tvoji patetiki, ki sem jo videla v temi o avtu.
Kaj sploh hočeš z njo? Svoje mencanje si preselil na forum in ga zacelofanil v skromnost.
Če veš, kdo si, če veš, kaj si, potem veš, kaj hočeš, kam hočeš in s kom to hočeš.
A ni preprosto, če te nekam vleče in to hoče srce, je to tisto pravo in si to ti. Če ni zraven srca, to ne odraža tebe, torej ni za tebe.
Resnično preprosto.
Če si res na stopnji intelekta, ki ti ga pripisujejo, bi to lahko že zdavnaj ugotovil.

Pač tema se mi zdi “narejena”, igraš navidezno skromnost, čeprav ne gre za pretirano drag avto, ampak še vedno si temo odprl, ne da bi preprosto izvedel za mnenje ljudi o takih avtomobilih, ampak, da bi povedal, kako si sedaj skromen in ti kar malo na vest trka, ker sanjaš o nakupu tega pleha. Vse, da se lahko dame tu gor spet orosijo.
Če ti je všeč, če lahko, če si v tem ti, stvar kupiš. Če se oziraš na “kaj bodo pa rekli”, pomeni preprosto, da sebe sploh še nisi našel, da nisi samozavesten s seboj in da nimaš zgrajene lastne identitete.
Zakaj je recimo meni res vseeno s kakšnim avtom se kdo vozi? Ker naj se vozi vsak s takim, ki mu je všeč oz. si ga lahko privošči. Zakaj bi mene bilo strah, kaj bodo drugi rekli, če si kupim tak in tak avto? Ali pa, da bom potem postala drug človek. Če vem kdo sem, sledim sebi in ne “kaj bodo pa rekli”.

Aja pa še v eni temi, da svojo ženo lepiš po forumih. Za božjo voljo. Pusti ženski malo zasebnosti. Da bi mene moj po forumih lepil, bi ga vprašala po zdravju. Že, da se sami ljudje lepijo po internetu, je dejstvo, da nimajo vseh čistih in hlepijo po virtualni potrditvi. Da pa te nekdo od bližnjih lepi, je pa čista zloraba tvoje zasebnosti.
Za koga in za kaj točno to potrebuješ?

Kdor se toliko razgalja, lahko vpije, da ima vse pošlihtano v glavi in privat življenju, ampak dejstva kažejo svoje. Očitno nekaj manjka in iščeš “zunaj”, pa celo na precej čudnem mestu. Spletni forumi.[/quote]

Kero filozofiranje…….

Zadevščna je čisto preprosta. Vsaka ženska ve, da si moški kupi makino, mašinko kromovano, veliko, ker mu one ali ne špila več ali pa ima majhnega. Ker Dezenterius na fin način odgovarja v temi o sexu (brez sexa) je jasno, da mu nekje neki ne štima. Okoli oneta. Skratka, gre za kompenzacijo.

;))))[/quote]

https://youtu.be/LbL_sUJxoRA

dame že orgazme doživljajo ob tvojem odgovoru, je pa dejstvo, da si odrasla ženska preprosto lahko želi oblačila in ostale dodatke kupovati sama. Tako kot moški ne potrebuje ženske za to, da mu kupuje gate in brivske pene, tako ženska ne potrebuje moškega za to, da ji kupuje cunje in torbice.
To je eno.
Druga stvar pa je bistvo seveda v tvoji patetiki, ki sem jo videla v temi o avtu.
Kaj sploh hočeš z njo? Svoje mencanje si preselil na forum in ga zacelofanil v skromnost.
Če veš, kdo si, če veš, kaj si, potem veš, kaj hočeš, kam hočeš in s kom to hočeš.
A ni preprosto, če te nekam vleče in to hoče srce, je to tisto pravo in si to ti. Če ni zraven srca, to ne odraža tebe, torej ni za tebe.
Resnično preprosto.
Če si res na stopnji intelekta, ki ti ga pripisujejo, bi to lahko že zdavnaj ugotovil.

Pač tema se mi zdi “narejena”, igraš navidezno skromnost, čeprav ne gre za pretirano drag avto, ampak še vedno si temo odprl, ne da bi preprosto izvedel za mnenje ljudi o takih avtomobilih, ampak, da bi povedal, kako si sedaj skromen in ti kar malo na vest trka, ker sanjaš o nakupu tega pleha. Vse, da se lahko dame tu gor spet orosijo.
Če ti je všeč, če lahko, če si v tem ti, stvar kupiš. Če se oziraš na “kaj bodo pa rekli”, pomeni preprosto, da sebe sploh še nisi našel, da nisi samozavesten s seboj in da nimaš zgrajene lastne identitete.
Zakaj je recimo meni res vseeno s kakšnim avtom se kdo vozi? Ker naj se vozi vsak s takim, ki mu je všeč oz. si ga lahko privošči. Zakaj bi mene bilo strah, kaj bodo drugi rekli, če si kupim tak in tak avto? Ali pa, da bom potem postala drug človek. Če vem kdo sem, sledim sebi in ne “kaj bodo pa rekli”.

Aja pa še v eni temi, da svojo ženo lepiš po forumih. Za božjo voljo. Pusti ženski malo zasebnosti. Da bi mene moj po forumih lepil, bi ga vprašala po zdravju. Že, da se sami ljudje lepijo po internetu, je dejstvo, da nimajo vseh čistih in hlepijo po virtualni potrditvi. Da pa te nekdo od bližnjih lepi, je pa čista zloraba tvoje zasebnosti.
Za koga in za kaj točno to potrebuješ?

Kdor se toliko razgalja, lahko vpije, da ima vse pošlihtano v glavi in privat življenju, ampak dejstva kažejo svoje. Očitno nekaj manjka in iščeš “zunaj”, pa celo na precej čudnem mestu. Spletni forumi.[/quote]

Kero filozofiranje…….

Zadevščna je čisto preprosta. Vsaka ženska ve, da si moški kupi makino, mašinko kromovano, veliko, ker mu one ali ne špila več ali pa ima majhnega. Ker Dezenterius na fin način odgovarja v temi o sexu (brez sexa) je jasno, da mu nekje neki ne štima. Okoli oneta. Skratka, gre za kompenzacijo.

;))))[/quote]

Čudno res, kako ste vsi prepričani v to.
Jaz recimo, absolutno nimam takih izkušenj.
Makine in mašinke kromovane so bile vedno velike in dolge, prijetne moške pritikline pa tudi.
Ahahahaha, menda imam veliko srečo v življenju…

Gola, to je zate. Menda si tudi v pomankanju ;)))

https://www.youtube.com/watch?v=RF0HhrwIwp0%5B/quote%5D

Ka pa je to zaeno tuljenje? Lj če večina ostaja na nivoju užitka živalskega gonjenja še ne pomen, da midve z dušo dvojčico ne morve bit srečne na duhovnem nivoju.

ne vem, kaj v drugih temah piše, ampak zakaj pa si ženska kupi obleko, nakit, čevlje? Spet kompenzacija? Sigurno je lahko, ampak sploh ni nujno. Lahko je nekdo preprosto na čistem sam s seboj in mu je stvar preprosto všeč in jo zato preprosto želi imeti.

Predvidevam, da ti ne voziš česa boljšega in ta gnev stresaš tu na nekoga, ki pa bi vozil kaj boljšega in si lahko privošči. Kompenzacija pač.[/quote]

Kakšen gnev? Samo malo se zabavam in obenem me veseli, da se še najde forumaš kot Dezenterius, ki je malo drugačen od povprečne monklje in pokemona (kjut). Poskrbi za pestrost na svoj način in to je cool. Tvoje pizdakanje pa pač ni. Meni. Govorim samo in izključno zase. 😉

Aja, pa stereotipih tudi ne veš kaj dosti… ;))))

New Report

Close