Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Burke ne spadajo v 21. stoletje in pika

Burke ne spadajo v 21. stoletje in pika

Sem za popolno prepoved zakrivanja obraza po vsej Evropski uniji. Ta oblačila so žalitev za težko priborjene ženske pravice.

Lahko pa gledamo pravice žensk z vidika, da lahko same odločajo kaj bodo nase navlekle.

Ne spadajo v 21. stoletje ali v EU?

Ja, ker res same odločajo. Tudi sedemletne punčke, ki morajo nosit ruto in se poročit s 40-letnikom same odločaje, kajne?

Hm. Ko so v obmorskih mestih turistke pozvali, naj se oblecejo kraju primerno, pa spet ni bilo v redu. Torej, ali lahko kot turist hodis okrog v neki svoji opravi ali ne?

Kar se tice zenskih pravic, pa je treba zaceti na izvoru, ne na par turistkah. Samo… za to je treba imeti jajca, za obiranje turistk pac ne.

Podpis!

Yo, vedno me prihitiš in napišeš, kar bi tudi sama napisala 🙂

Avtorica – 21. stoletje nima nič z opravami, burke pa ne sodijo v države, kjer ni tega običaja, to se pa strinjam.

Yo, vedno me prihitiš in napišeš, kar bi tudi sama napisala 🙂

Avtorica – 21. stoletje nima nič z opravami, burke pa ne sodijo v države, kjer ni tega običaja, to se pa strinjam.[/quote]

Pa še to: poznam nekoga, ki je pred cca 12 leti pop.i.zdil, ko mu je na neki prireditvi (sredi dneva, vroče, dedci so slekli majice) prišel blizu in rekel, da naj si obleče majico, ker je njegova žena tukaj, in ona ne sme gledati na pol golih moških. Popenil, ga napiz.dil in je tip pobral šila in kopita – če ne, bi jih še fasal.

Tukaj se smemo sleči, ne more priti nekdo iz popolnoma drugačne ureditve sem, k nam govoriti, kako naj bomo oblečeni. Tudi jaz ne hodim k njim v hot pants n majčki z vsem razkošjem na ogled.

To je vse. Spoštuj državo, v kateri si – samo prehodno, ali prebivaš.

Samo to.

Yo, vedno me prihitiš in napišeš, kar bi tudi sama napisala 🙂

Avtorica – 21. stoletje nima nič z opravami, burke pa ne sodijo v države, kjer ni tega običaja, to se pa strinjam.[/quote]

Burke ne sodijo nikamor, ker so simbol zatiranja zensk.

V resnici vam zatiranje žensk čisto paše, samo na živce vam gre, kadar to počnejo drugi.
V resnici se vam naravnost toži po časih, ko so moški lahko ukazovali ženskam, kaj naj oblečejo in česa ne smejo delat. V resnici se vam pamet skisa, če vidite na pol oblečeno najstnico, predebelo babo v pajkicah, staro babo z rdeče pofarbanimi lasmi, staro babo, ki se noče farbat, mlado babo z neobritimi pazduhami, in tudi njim bi najrajši predpisovali, kaj naj oblačijo in česa ne, in kakšne hodijo okrog.
V resnici ste po duši čisti islamisti, samo priznati si tega ne upate sami sebi.


V resnici preko svojih predsodkov sodiš druge. Da te ni sram….

Kje pa. V resnici berem MON in vidim, nad čim vse se spravijo monklje (in tistih par brezjajčnih dedcev) pizdakat, pa mi je malo bolj jasno, kje pravzaprav živim.

Kje pa. V resnici berem MON in vidim, nad čim vse se spravijo monklje (in tistih par brezjajčnih dedcev) pizdakat, pa mi je malo bolj jasno, kje pravzaprav živim.[/quote]

Mal si pozen, znamenja apokalipse so povsod okrog nas.

Res pa je, da so se najprej pojavila na monu, ja, ravno tu, z raznimi pikicami in pokicami in pokiji, ki ne znajo razmišljati in nimajo možganov.

Maškare tud ne, so žalitev za človekovo inteligenco – pa jih je kljub temu vse polno pa še po plehu nemoteno nabijajo.

Yo, vedno me prihitiš in napišeš, kar bi tudi sama napisala 🙂

Avtorica – 21. stoletje nima nič z opravami, burke pa ne sodijo v države, kjer ni tega običaja, to se pa strinjam.[/quote]
Burke ne spadajo nikamor.

Seveda spadajo in boste na vse kripjle trdile drugače, ampak nič ne pomaga. Same ste ustavrile stanje in prihod islama po zakonih narave. Tako da prevzgojo boste dobile hočeš nočeš ne samo z burkami, ampk z gajžlo po piz., ker drugače družba ne more obstat, če se pa izkažete kot nevredne prevzgoje pa itak veste kaj vas čaka.

Dobro, o burkah in vsem, kar spada zraven, imam svoje mnenje. Ampak istočasno smo pri pravicah žensk, kje so potem moški? Ali pa otroci? Ne vem, malo ste preveč posplošili samo na burke, ženske, otroke… Pa na projiciranje svoje kulture na tujo, zato sem vprašala ali EU ali 21. stoletje. Ker konec koncev, ne glede na lastno mnenje, je le-to le odraz kulture, v kateri smo bili vzgojeni, družbe, prostora… In tudi če veš ali meniš… Si kaj drugačen, če vsiliš svoje prepričanje?
V bistvu je isto, kot če tuliš, da ne boš kupil xy cote, ker jo je nek kitajski otrok skupaj šival. Prav, ampak realnost je, da če se cota ne bo prodala, bo lačen ta otrok in še cela familija zraven.

Burke so izraz primitivnosti in bolanega uma.
A bolan um sodi v EU in 21. stoletje?
Ja, sodi. In to vedno bolj.

No, se dobro da so burke. Ker pod burko komot spravis brzostrelko, pistolo, kup dodatne municije in zelo konkreten noz, pa se na zunaj sploh ne vidi.

Odlično napisano! Nimam kaj dodati.
Dedcem v naši lepi podalpski kuri gre na jetra samo to, da ONI ne morejo komandirati bab, babe, ki pa še vedno so komandirane s strani klenih Slovencljev, pa to večinoma mirno prenašajo, ne da bi se upirale, ker važno je, da IMAŠ dedca, pa tudi, če te rihta in sem ter tja ob steno flikne.

A zate je prisilno nosenje burk, pod katerimi zenske se dihati ne morejo normalno, porocanje starih dedcev 12-letnicami in smrtna kazen za odpadnike (da ne bom samo o zenskah in otrocih) stvar kulture? To je resnicno zate stvar kulture? Zenska, saj ne ves, kaj govoris.

Jp, se strinjam. Preden jim bi podelil državljanstvo ali stalne vize, ali kaj ti jst vem kaj še vse, da dobijo stalne papirje bi bil pogoj tud to, da se oblačijo tako, kot se oblačijo v državi, kateri živijo. V svojem domu, naj delajo in hodijo oblečeni kakor hočejo. Poznam primere, ko jim sploh ni jasno, da je na zahodu katoliška vera po domače zakon in jim je čudno, da ni objektov, ki so jih navajeni iz svojega kraja. Paradoks je, da jih je videti čedalje več tistih, ki so oblečeni kot, da smo v kakšni muslimanski državi, ker moški, ki delajo tukaj in imajo vse papirje potegnejo še celo družino za sabo.
Kakor koli obrneš preveč demokracije škodi, predvsem tistemu, ki dovoli to demokracijo. Pa ne zdej metat mladenke, ki hodijo na pol gole na zahodu v tej vročini v isti koš s temi, ki hodijo v burkah. Te v burkah so orng drugačne za pogledat (gole verjetno, da ne), kar pomeni, da tud razmišljajo orng drugače, tako kot njihovi možakarji.

Avtorica,kako bi se tebi zdelo,da ti neki bedak predpisuje kaj bi se ti oblekla.In,da ti reče,tvoje hlače mi pa nismo všeč in ne smeš jih nosit.Ma dej eni ste res bolani ,da se vtikate v druge ljudi.

Odlično napisano! Nimam kaj dodati.
Dedcem v naši lepi podalpski kuri gre na jetra samo to, da ONI ne morejo komandirati bab, babe, ki pa še vedno so komandirane s strani klenih Slovencljev, pa to večinoma mirno prenašajo, ne da bi se upirale, ker važno je, da IMAŠ dedca, pa tudi, če te rihta in sem ter tja ob steno flikne.[/quote]

govorite verjetno o naglavnih rutah ne pa burkah? Čisto mimogrede, kup žensk po Lj. jih nosi, pisane, lepe, okusne.

Sicer se strinjam z mnenjema.

Odlično napisano! Nimam kaj dodati.
Dedcem v naši lepi podalpski kuri gre na jetra samo to, da ONI ne morejo komandirati bab, babe, ki pa še vedno so komandirane s strani klenih Slovencljev, pa to večinoma mirno prenašajo, ne da bi se upirale, ker važno je, da IMAŠ dedca, pa tudi, če te rihta in sem ter tja ob steno flikne.[/quote]

govorite verjetno o naglavnih rutah ne pa burkah? Čisto mimogrede, kup žensk po Lj. jih nosi, pisane, lepe, okusne.

Sicer se strinjam z mnenjema.[/quote]

NE, ne govorimo o rutah, ampak o BURKAH – oblačilu, ki pokriva celo telo in obraz. Če bi govorili o rutah, bi pisalo RUTE. Bo šlo?

New Report

Close